Strona główna > Świat > Główny rabin Izraela mówi: „Jako Żydzi musimy działać by położyć kres rzezi w Syrii”

Główny rabin Izraela mówi: „Jako Żydzi musimy działać by położyć kres rzezi w Syrii”


„Jako Żydzi którzy przeszli przez narodową eksterminację, których Tora jest światłem dla narodów, działanie jest naszym moralnym obowiązkiem”.

OSTRZEŻENIE: Żydowskie kłamstwa i propaganda

Uwaga red.: – znowu, nie że to potrzebować jakiegoś szczegółowego komentarza, bądźcie pewni co następuje:

Jako Żydzi działający w żydowskich interesach, ci sami ludzie – w tym i zwłaszcza „dobry rabin” – którzy teraz bardzo głośno i dramatycznie udają swoje moralne oburzenie z powodu tego, co sami popełnili w Syrii, nie dbają o cierpienia Syryjczyków. Drugich tylko po Palestyńczykach, Żydzi nienawidzą Syryjczyków z dziką, wściekłą pasją, ponieważ dzisiejsi Syryjczycy są tymi samymi Asyryjczykami, którzy kiedyś podbili Judeę w czasach imperium asyryjskiego, jak i to, że setki lat później to syryjscy żołnierze działali dla Rzymu pod dowództwem Tytusa, który podpalił i zniszczył świątynię w Jerozolimie.

Ponadto, pamiętajmy iż to jest ten sam „dobry rabin”, który niedawno w jednym z kazań Murzynów nazwał „małpami”, i że jest synem nieżyjącego sefardyjskiego szefa Ovadiah Yosefa, który zabłysnął sławą kiedy Gojów porównał z „osłami” stworzonymi do wykorzystywania przez Żydów.

Jak zwykle, przypominamy czytelnikom o prawie natury, o którym nigdy nie wolno zapomnieć, kiedy ma się do czynienia ze wszystkim co wychodzi z ust Judea Inc. – „Ryby pływają, ptaki fruwają, a Żydzi kłamią”…

Israel National News

Główny rabin Izraela Yitzhak Yosef tak skomentował raporty o ataku chemicznym w Syrii:

„Powiedziałem wcześniej i powtórzę, w Syrii trwa brutalne ludobójstwo zarówno kobiet jak i dzieci bronią masowego niszczenia”.

Rabin Yosef powiedział, że „Istnieje obowiązek moralny by nie milczeć i zatrzymać tę rzeź”.

„Jako Żydzi, którzy doświadczyli narodowej eksterminacji, których Tora jest światłem dla narodów, naszym moralnym obowiązkiem jest zniszczyć reaktor w Syrii”.

https://theuglytruth.wordpress.com/2018/04/08/how-they-do-it-israels-chief-rabbi-says-as-jews-we-must-work-to-stop-massacre-in-syria/#more-186652

„w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu”. – Powt 20:16

https://theuglytruth.wordpress.com/page/5/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon


5 thoughts on “Główny rabin Izraela mówi: „Jako Żydzi musimy działać by położyć kres rzezi w Syrii”

  1. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

  2. Dlaczego narody się nie zjednoczą i nie zniszczą ten świński naród? Wysterylizować każdego , choćby miał najmniejszą cząstkę krwi żydowskiej. To szczury , insekty , które trzeba zniszczyć , wypalić. Co robią bogate kraje arabskie ?- NIC.Dlaczego? To też ich wróg- śmiertelny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *