Strona główna > NWO > Apokalipsa > Ból głowy globalistów: digitalizacja ludzi przebiega zbyt wolno

Ból głowy globalistów: digitalizacja ludzi przebiega zbyt wolno

Ból głowy globalistów: digitalizacja ludzi przebiega zbyt wolno. „Wprowadzanie paszportów elektronicznych odbywa się zdecydowanie za wolno”

aca

Wprowadzanie paszportów elektronicznych w różnych krajach odbywa się niezmiernie wolno. Według prognoz firmy analitycznej IHS, coroczny wzrost liczby wydanych paszportów od 2013 roku do 2019 roku wyniesie 7,6%. To jest co najmniej dwa razy mniej niż oczekiwany wzrost na rynku innych dokumentów elektronicznych, praw jazdy, kart ubezpieczenia społecznego i innych.

Według szacunków ekspertów na koniec 2013 roku w świecie wydano 113 milionów paszportów elektronicznych a do 2019 roku będzie wydanych 175 milionów.

Największa liczba nowych paszportów elektronicznych w 2013 roku była wydana w krajach Azji (40%) i w krajach Europy (32%), najmniej we wschodniej Afryce (8%).

Według raportu liderami w używaniu przez ludność paszportów elektronicznych jest Australia, Austria, Dania, Włochy, Malezja i Hongkong. Według opinii autorów raportu analitycznego „Elektroniczny rząd i karty identyfikacyjne w dziedzinie ochrony zdrowia (E-Government & Healthcare ID Cards – 2014) głównymi przeszkodami we wprowadzaniu paszportów elektronicznych są uregulowania prawne, niechęć społeczeństwa, polityczne i ekonomiczne aspekty.

Oprócz głoszonego „pozytywnego efektu” dzięki masowemu wprowadzeniu paszportów elektronicznych, który rzekomo polega na możliwości skutecznego zwalczania terroryzmu i przestępczości, jest i druga strona czyli totalna „digitalizacja” danych osobowych obywateli co może doprowadzić do naruszeń praw człowieka i nadużyć ze strony nieuczciwych przedstawicieli władzy. Dlatego w takich krajach jak, na przykład, Indie, Niemcy, Ukraina i Indonezja, władze nie spieszą się z szerokim wprowadzaniem paszportów elektronicznych.

Źródło: www.d-russia.ru/pravozashhitniki-tormozyat-vnedrenie-elektronnyx-pasportov-zayavili-analitiki.html

Za: http://3rm.info/50047-golovnaya-bol-globalistov-vnedrenie-elektronnyh-pasportov-idet-krayne-medlenno.html

Data publikacji: 16.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.