Strona główna > Zdrowie > Główne rodzaje chemtrails – czym jesteśmy zatruwani ?

Główne rodzaje chemtrails – czym jesteśmy zatruwani ?

Chemtrails, czyli smugi chemiczne pozostawiane na niebie przez statki powietrzne obciążone są różnego rodzaju toksycznymi chemikaliami. To właśnie ich rodzaj wpływa nie tylko na różnorodność zagrożeń dla człowieka, ale także na wygląd i trwałość smug. Jakie są główne rodzaje chemtrails?

Wyostrzone zmysły

Około 2% populacji ma wyostrzone poczucie smaku i zapachu.

Wśród nich znajduje się Russ Tanner – 40-letni programista, menadżer IT, projektant stron internetowych, urodzony w Nowym Jorku, a na co dzień mieszkający w Maine.

Mężczyzna od lat interesuje się tematem chemtrails.

Tak jak i inni zmaga się z wieloma dolegliwościami z powodu ich rozpylania.

Dzięki m.in. wyostrzonym zmysłom i elastycznemu harmonogramowi pracy był w stanie zebrać informacje i obserwować różnice w pozostawianych na niebie smugach chemicznych.

Wszystkie swoje obserwacje i doniesienia od innych osób publikuje na swojej stronie internetowej.

Tak też stworzył opisy głównych rodzajów chemtrails.

Główne rodzaje chemtrails

Po latach analiz i konsultacji z innymi osobami Tannerowi udało się wyodrębnić następujące typy chemicznych smug:

⇒ Typ słono-metaliczny – jak większość smug chemicznych pozostawia po sobie białe, dość trwałe ślady.

Po jego rozpyleniu da się wyczuć słono-metaliczny posmak, aczkolwiek ten typ chemtrails jest jednym z niewielu, który nie ma praktycznie żadnego zapachu.

Najczęściej rozpylany wiosną i latem.

U ludzi może powodować odczuwalne wysuszenie i szczypanie oczu.

⇒ Typ aluminium / żelaza / baru – jak większość innych pozostawia białe smugi na niebie i dość długo pozwala unosić się w powietrzu toksycznym oparom, dającym metaliczny posmak w ustach, niczym jakbyśmy pili wodę z zardzewiałej rury.

Zwykle rozpylany od 12 do 24 godzin przed prognozowanymi dla danego obszaru opadami lub burzą (wtedy zawiera bar).

Nasila dolegliwości bólowe u osób chorujących na reumatyzm i stany zapalne stawów.

⇒ Typ pyłu – tworzy na niebie lekkie, jakby ulotne smugi.

Przypomina pył z płyt kartonowo-gipsowych, nie ma zapachu, ale jest wzbogacony w aluminium, które osoby wrażliwe mogą wyczuć w swych ustach.

Po kilku minutach oddychania takimi oparami usta i nos stają się wysuszone, mogą pojawić się trudności w oddychaniu i zapalenie spojówek.

⇒ Typ acetonu – jest najczęściej rozpylany w nocy.

Wówczas wokół światła latarni ulicznych tworzy się coś w rodzaju magnetycznego, odbijającego światło obłoku.

Podobny efekt tworzy się wokół Słońca (ma ono jakby obwódkę), gdy ten typ chemtrails jest rozpylony w słoneczny dzień.

Ma bardzo wyraźny zapach, który większość ludzi porównuje do aromatu zmywacza do paznokci.

Opary acetonu w powietrzu mają smak porównywalny do mentolu lub eukaliptusa.

Najprawdopodobniej typ acetonu zawiera w sobie także toksyczną dla organizmu ludzkiego rtęć.

⇒ Typ bagiennej wody – jest rozpylany na dużych wysokościach, nie jest widoczny z ziemi.

Jego obecność da się jednak wyczuć w powietrzu – wówczas pojawia się stęchły zapach przypominający opary z bagna, a w ustach można wyczuć smak pleśni.

Powoduje u ludzi ból gardła, zatok i ogólne objawy grypopodobne.

⇒ Typ farmaceutyczny – jest zwykle związany z krótkimi, nietrwałymi smugami.

Rozpylany jest zazwyczaj przez kilka dni / nocy z rzędu.

Nie ma praktycznie żadnego zapachu, ale pozostawia smak bardzo podobny do tabletek nasennych: bardzo gorzki, kredowy.

Jego działanie również przypomina działanie środków uspokajających, zwiotczających, które wywołują letarg, powolne bicie serca i objawy narkoleptyczne.

Wśród tego typu znajdują się także opryski zawierające chorobotwórcze materiały biologiczne, np. wirusy lub bakterie.

⇒ Typ siarkowy – niebezpieczna i szkodliwa działalność polegająca na rozpylaniu związków siarki w powietrzu została usankcjonowana przez zwolenników globalnego ocieplenia.

Częściej rozpylane w nocy lub po zachodzie słońca niż w ciągu dnia.

Rozpylony sześciofluorek siarki powoduje bóle głowy, zmęczenie, bóle stawów i mięśni, sztywność mięśni, ból zatok, problemy z sercem i inne objawy podobne do toksyczności rtęci.

⇒ Typ pestycydów i świeżo skoszonej trawy – te dwa typy smug chemicznych nie różnią się wyglądem od pozostałych.

Pierwszy zapachem przypomina rozpylone na polu pestycydy, drugi skoszoną trawę.

Dziwnym faktem jest, że wyczuwalne są one nie tylko wiosną czy latem, ale także zimą.

Powodują bóle głowy, mięśni, stawów oraz ogólne osłabienie.

Są to główne typy chemtrails, aczkolwiek warto zaznaczyć, że wciąż pojawiają się nowe ich rodzaje, które często wypierają starsze typy i dają poważniejsze objawy.

Wystarczy tylko obserwować, co dzieje się na niebie i zwracać jednocześnie uwagę na swoje samopoczucie oraz zmiany w organizmie, by odczuć zależność toksycznych smug chemicznych i ataku na nasze zdrowie.

Za: https://www.odkrywamyzakryte.com/rodzaje-chemtrails/

1.03.2019

8 thoughts on “Główne rodzaje chemtrails – czym jesteśmy zatruwani ?

 1. Sądzę że niespodziewana inwazja kleszczy a kilka lat wstecz komarów ma również związek z chemitralsami. Zrzucaja na nas pasożyty i robactwo. Nie ma innego uzasadnienia gwałtownego rozprzestrzenienia się tych gatunków które przecież wymagają żywiciela, i nigdy wcześniej sobie takiego zjawiska nie przypominam. A mieszkałem na wsi i miałem codzienny kontakt z przyrodą.

  1. I to jest kolejna teoria spiskowa!!! Tak jak komuna ludziom wmawiała, że stonkę nam z samolotów zrzucają!! A na poważnie- ja też tak myślę. I nie tylko ja, zapewniam cię.

 2. Pan Jezus powiedzial , ze beda znaki na niebie w czasach konca…polecam przeczytac ew. Mateusza rozdzial 24. Tylko w Jezusie jest nadzieja, pokutujcie i nawroccie sie.

 3. sterują pogodą i ludźmi, po to metale ciężkie w powietrzu, oraz nanowłókna wczepiające się w tkanki miękkie, takie jak mózg , używają częstotliwości HAARP i satelit

 4. Co do kleszczy…:
  pozwolilismy, zeby jakies kretyny zabraniały wypalać pól i łąk, bo koncerny sprzedające nawozy dla rolników wciskają kity, że to wyjaławia ziemię, a jak powszechnie wiadomo każdemu rolnikowi, popiół zawiera fosforany i azotany w najbardziej naturalnej formie nawozu.
  Mamy więc brak naturalnej selekcji nadmiernego rozowoju wszelkiego robactwa, a dla porównania ostatnio cała ameryka południowa po sezonie wypala trawy od Meksyku po Argentynę. Polecam zdjęcia NASA publikowane przez nich na tweeterze tudzien temu.

 5. Co do kleszczy…:
  pozwolilismy, zeby jakies kretyny zabraniały wypalać pól i łąk, bo koncerny sprzedające nawozy dla rolników wciskają kity, że to wyjaławia ziemię, a jak powszechnie wiadomo każdemu rolnikowi, popiół zawiera fosforany i azotany w najbardziej naturalnej formie nawozu.
  Mamy więc brak naturalnej selekcji nadmiernego rozowoju wszelkiego robactwa, a dla porównania ostatnio cała ameryka południowa po sezonie wypala trawy od Meksyku po Argentynę. Polecam zdjęcia NASA publikowane przez nich na tweeterze tudzien temu.

 6. Przecież zdjęcie z drugiego filmiku to samolot pożarniczy zrzucający wodę na pożar. A ten gość smakiem wyczuwający chemtrails to już chyba jakiś żart. Po co laboratoria jak są tacy ludzie, poliże i wie wszystko. Nie wiem tylko czy zgodziliby się na badania moczu.

 7. Dziś mamy 23.04.2020 okres pandemii gdzie są wstrzymane loty i dziś po południu od zachodu na wschód piękna smuga.ktora rozchodziła się po niebie bardzo szeroko.utrzymujaca się do wieczora.Z ciekawości wyszedłem na balkon.23.50 i o dziwo są widoczne dwie smugi przecinające się pod małym kątem.Mieszkam za miastem.gdzie mogę podziwiać gwieździste niebo w bezchmurne noce.
  I tak samo jest z obecnym wirusem.ktory nas zaatakował.pytanko czy rzeczywiście.Bo wirusów mamy mnostwo.z którymi żyjemy.Jestem skłonny.napisać.ze to fikcja.przykrywka dla innych gorszych rzeczy.np.zniszczenie gospodarki światowej i podporządkowanie ludności przez bogatych.ktorym pieniądze już nie wystarczają i chcą władać ludźmi.Nigdy.zadna epidemia w dziejach ludzkości nie wstrzymywała gospodarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *