Strona główna > NWO > Globalne ocieplenie – rząd FAŁSZUJE dane by odpowiadały fikcji zmiany klimatu

Globalne ocieplenie – rząd FAŁSZUJE dane by odpowiadały fikcji zmiany klimatu

Kiedy złapie się firmy farmaceutyczne na fałszowaniu danych prób klinicznych, nikt już się nie dziwi. Kiedy producenci szczepionek ‚wzbogacą’ je przeciwciałami zwierzęcymi by wyglądało, że szczepionki działają, wszyscy uważamy, że tak prowadzą swoje interesy: kłamią, oszukują i naruszają prawo.

a

To może być największe oszustwo naukowe wykryte w historii – NASA i NOAA zostały złapany na gorącym uczynku, zmieniając historyczne dane temperatury by wyprodukować „narrację zmiany klimatu”, które przeczą rzeczywistości. To odkrycie, pierwotnie udokumentowane na stronie internetowej Real Science website, jest poniżej.

Wiemy teraz. że historyczne dane temperatury dla kontynentalnych Stanów Zjednoczonych zostały celowo zmienione przez NASA i NOAA w motywwanej politycznie próbie przepisania historii i twierdzić, że globalne ocieplenie wykazuje trend podwyższającej się temperatury. Faktyczne dane pokazują trend chłodzący, a nie ocieplający (wykresy poniżej).

Poniżej wykres pokazujący temperaturę w USA opublikowany przez NASA w 1999. Pokazuje najwyższe temp. w latach 1930, potem trend chłodzący do roku 2000:

a

Prawdziwość tego wykresu nie może być kwestionowana. Opublikował ją James Hansen na witrynie NASA. (2) Na tej stronie Hansen nawet napisał: „Dowody empiryczne nie popierają pojęcia, że klimat idzie szybko w kierunku bardziej ekstremalnej temperatury i suszy”.

Ale kiedy urząd przejął Obama, i zaczął popychać narrację o globalnym ociepleniu w celach politycznych, NASA musiała zmienić historyczne dane żeby odwrócić tendencję chłodzącą i zamiast tego pokazać trend ocieplający. Dokonano to wykorzystując komputery modelujące klimat, które szybko sfabrykowały dane, które chcieli widzieć badacze, zamiast tego co faktycznie miało miejsce w realnym świecie.

Wykorzystując dokładnie te same dane znajdujące się w wykresie poniżej (z dodanymi danymi po roku 2000), NASA udało się błędnie zniekształcić wykres by pokazać globalne ocieplenie:

a

Prawdziwość tego wykresu również nie można kwestionować. Można go znaleźć na serwerach NASA. (4)

Ten nowy zmieniony wykres pokazuje, że dane historyczne, zwłaszcza upały i susze w latach 1930, teraz są systematycznie tłumione by wyglądały chłodniejsze niż faktycznie były. Jednocześnie dane temp. od 1970 do 2010 są bardzo przesadzone by wyglądały cieplejsze niż były.

[…]

źródła:

(1) http://www.telegraph.co.uk/earth/environment…
(2) http://www.giss.nasa.gov/research/briefs/han…
(3) http://data.giss.nasa.gov/gistemp/graphs_v3/…
(4) http://www.epa.gov/climatechange/science/ind…
(5) http://stevengoddard.wordpress.com/2014/06/2…

Pełne linki w źródle: http://www.naturalnews.com/045695_global_warming_fabricated_data_scientific_fraud.html

Mike Adams, 23.06.2014 [skrót], tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *