Strona główna > NWO > Globalna chipizacja + video

Globalna chipizacja + video

aPierwszy eksperyment wprowadzenia chipów radiowych został przeprowadzony przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej w Stanach Zjednoczonych, w celu lepszego monitorowania i pomocy dla bezdomnych mieszkańców. Jako część procesu wdrażania bezdomni zostali poddani obowiązkowej implantacji identyfikacyjnymi mikrochipami. Za pomocą implantacji opieka społeczna i policja byli w stanie śledzić ruchy osób w czasie rzeczywistym, powstrzymywać bezdomnych od przestępstw i na czas zapewniać im żywność i leki. Taka opieka nad bezdomnymi ze strony departamentu zdrowia wydawała się prawie bezinteresowna, a nawet przydatna, ponieważ jej główny cel to – ograniczenie liczby przestępstw i pomoc bezdomnym.

Drugim krokiem do wprowadzenia mikrochipów stało się wydarzenie z 11 września, po którym obywatele Ameryki zaniepokoili się o bezpieczeństwo dla siebie i swoich dzieci. Przed wydarzeniami z 11 września, pomysł wszczepienia chipu człowiekowi był rozpracowywany i eksperymentowany tylko i wyłącznie na bezdomnych ludziach i zwierzętach. Po tym incydencie firma „Applied digital solutions” producent mini urządzenia «VeryChip», znanego również jako „Cyfrowy Anioł” wykorzystała odpowiedni moment i rozpoczęła sprzedaż chipów pod hasłem „Chip-bezpieczeństwo”. Ale gdyby nie terror 11 września, firma nadal prędzej czy później rozpoczęłaby sprzedaż chipów, ponieważ jeszcze przed wydarzeniami główny twórca mikroprocesorów dr Piter Chu powiedział:

„Cyfrowy Anioł będzie łącznikiem między wami a światem elektronicznym. To będzie twój stróż, obrońca. To przyniesie Ci dobro”.

Teraz w Ameryce chipy są wszczepiane tysiącom ludzi. Chętni wszczepić chip pod skórę ustawiają się w kolejkę, ponieważ są przekonani że chip pozwoli im na czas uzyskać pomoc medyczną, powiadomi ratowników i lekarzy w przypadku jeżeli coś się z nimi stanie, jest to też bardzo wygodne – chip zastępuje wszystkie niezbędne dokumenty (karta kredytowa, paszport, portfel). Urzędnicy rządowi twierdzą, że bezpieczeństwo obywateli tego kraju to dla nich priorytet, i dlatego są gotowi wydawać każde pieniądze na ten projekt. Chcemy przypomnieć, że masowa chipizacja Amerykanów była poprzedzona wprowadzeniem kart identyfikacyjnych.

Tłumaczenie wbudowane w playerze

Źródło: http://protivkart.org/main/1954-globalnaya-chipizaciya-video.html

Przekład: Olga Ka

Serdeczne podziękowania dla Olgi za świetną pracę. Redakcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.