Strona główna > Zdrowie > Glifosat to chemiczne narzędzie synagogi Szatana do mordowania kobiet !!!

Glifosat to chemiczne narzędzie synagogi Szatana do mordowania kobiet !!!

Glifosat –  narzędzie synagogi Szatana do mordowania kobiet !!! Rakotwórczy glifosat w wacikach, tamponach, podpaskach.

Szokujące badania z Argentyny trafiły na czołówki gazet. Naukowcy odkryli glifosat w 85 procentach produktów do higieny intymnej. Jest to podstawowy składnik chemicznego produktu Monsanto, Roundup. Wyniki są w szczególności ważne, ponieważ glifosat został nazwany „prawdopodobnie rakotwórczym” przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Glifosat w produktach z bawełny

„Kobiece produkty higieniczne nie tylko zawierały glifosat w sterylnych gazach z bawełny, ale również w wacikach i w chusteczkach stwierdzono zawartość śmiercionośnej toksyny” – donosi Revolution News.

Glifosat został znaleziony w 85% produktach zawierających bawełnę, które można kupić w aptekach i supermarketach. Rakotwórczą substancję wykryto w kobiecych produktach do pielęgnacji: w tamponach, podpaskach, sterylnych gazikach, wacikach i chusteczkach.

Badania przeprowadzono przez zespół z Narodowego Uniwersytetu w La Plata i zostały zaprezentowane na III Kongresie Narodowym Doktorów Fumigacji Narodów.

Wstępne wyniki badań zostały przedstawione przez dr Damian Marino z Espacio Multidisciplinario de Interaccion Socioambiental (Emisa) Uniwersytetu w La Plata w listopadzie 2015 roku.

W badaniu analizowano pobierane próbki produktów z aptek i supermarketów w rejonie La Plata i analizowano płatki kosmetyczne, gaziki i inne kobiece artykuły.

We wszystkich produktach handlowych wykryto 85% glifosatu i 62% AMPA (metabolit lub pochodną od glifosatu).

Prawie 100% bawełny produkowanej w Argentynie jest modyfikowana. Do jej produkcji używany jest glifosat.

Dr Marino, który przedstawił wyniki powiedział: „Rozpoczynamy proces, aby zbadać, jakie inne herbicydy znajdziemy”.

„Koncentrowaliśmy naszą uwagę na obecność glifosatu w żywności, ale nie sądziliśmy, że produkty, których używamy do leczenia pacjentów we wszystkich szpitalach i ośrodkach zdrowia w kraju są zanieczyszczone rakotwórczym środkiem. Władze muszą natychmiast zareagować na tę sytuację” – powiedzieli naukowcy biorący udział w badaniach.

Monsanto korumpuje naukowców?

„Badanie to nigdy nie zostanie przeprowadzone na uniwersytecie w USA, ponieważ są przekupione przez Monsanto (międzynarodowy koncern, specjalizujący się w biotechnologii oraz wielkiej chemii organicznej nastawionej na produkcję dla rolnictwa), co zostało udowodnione kiedy zdyskredytowano profesora  na Uniwersytecie Florydy, Kevina Folta. Został złapany na otrzymaniu 25,000 $ dotacji od giganta biotechnologicznego w zamian za promowanie GMO” – informuje reporter Mike Adams z Natural News.

Według GM Watch, istnieją liczne doniesienia o zwierzętach, które zachorowały po zjedzeniu bawełny.

GM Watch przekazał:

„Od 2005 roku, pasterze i rolnicy z różnych części Indii, w szczególności stanów Andhra Pradesh, Haryana, Karnataka i Maharashtra, zgłaszali, że ich bydło chorowało po żuciu genetycznie zmodyfikowanej bawełny lub gdy były karmione Bt nasionami bawełny. W niektórych przypadkach zdechły”.

„W latach 2005 i 2009 Anthra4, organizacja kierowana przez kobiety, naukowców weterynaryjnych, badała wpływ bawełny Bt na zwierzęta w różnych częściach Indii. Zgłosiły zachorowalność i śmiertelność u owiec i kóz, które pasły się na zebranych uprawach bawełny Bt w stanie Andhra Pradesh”.

„Mimo kilku raportów i informowaniu instytucji regulacyjnych i badawczych, zarówno na poziomie lokalnym, jak i państwowym, pojawiła się niechęć wśród naukowych instytucji, aby sprawdzić i przeprowadzić badania w tej sprawie”.

źródło: naturalnews.com

Za: http://onalubi.pl/rak/rakotworczy-glifosat-w-wacikach-tamponach-podpaskach/

Data publikacji: grudzień 2015

One thought on “Glifosat to chemiczne narzędzie synagogi Szatana do mordowania kobiet !!!

  1. Potwierdzam, alternatywą dla ludzi którzy chcą się pozbywać ziół (praktycznie większość roślin ma właściwości lecznicze) jest zwykły OCET. Potwierdzam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.