Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ginęli wszyscy ale pomnik tylko żydom…

Ginęli wszyscy ale pomnik tylko żydom…

Ginęli wszyscy ale pomnik tylko żydom…Memorialne Centrum Holocaustu zajmie powierzchnię bez mała 8 hektarów kwadratowych.

a

Władze Kijowa zatwierdziły przestrzeń Memorialnego Centrum Holocaustu „Babi Jar” w Kijowie. Memorialne Centrum Holocaustu „Babi Jar” zostanie wzniesione na miejscu opuszczonego kompleksu sportowego na Dogorożiczach i zajmie 770 akrów. O tym fakcie informuje „Liewyj Bierieg”. 

Otwarcie Memorialnego Centrum Holocaustu „Babi jar” zaplanowano na 2021 rok i będzie dopasowane do jubileuszu 80-lecia tragedii. Z tego powodu, że Centrum Holocaustu zajmie także część parku naczelny rabin Kijowa i Ukrainy, Yakov Dov Bleich, powiedział: „W parku nie będzie prowadzona zabudowa, tylko urządzenia. Nie będziemy chodzili po kościach. Ten obszar na którym będzie prowadzona zabudowa nie jest cmentarzem. Jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy właściwą lokalizację ponieważ jest to najbliższa przestrzeń miejsca eksterminacji”.

Przez lata okupacji w Babim Jarze zostało pochowanych, według różnych szacunków, od 100 do 200 tysięcy ludzi, zarówno żydów jak i innych narodowości.

—————————————————————————————————————————–

Uwaga od Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry! Oto macie naoczny przykład satanizmu plemienia bogobójców. Według ich psychopatycznych herezji tylko żydzi są ludźmi a pozostałe ludy i narody to są goje, zwierzęta. I to właśnie dlatego Memorialne Centrum budowane jest tylko dla żydów ku upamiętnieniu ich holocaustu…

aa

Za: http://3rm.info/main/69290-pogibali-vse-no-pamyatnik-tolko-evreyam-memorialnyy-centr-holokosta-v-kieve-zaymet-pochti-8-ga.html

21.10.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.