Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Gilat Atzmon: Odłóż wszystko i posłuchaj tego rabina

Gilat Atzmon: Odłóż wszystko i posłuchaj tego rabina

Dlaczego Hitler nienawidził Żydów?

Rabin Yosef Tzvi Ben Porat…

Ważna historia, ważne fakty, które wyjaśniają rzeczy których nie uczy się nas w szkole.

Nie mieliście ich w programie. Oni nie uczyli o nich nawet w szkole średniej. Wykładałem dla profesorów historii. Dlaczego naprawdę Hitler nienawidził Żydów? Co od nich chciał? Czym oni go niepokoili?

I to wszystko napisane jest tu w „Mein Kampf”. Te książkę wydano bardzo niedawno. Właśnie zgodzono się by przetłumaczyć ją na hebrajski. Była przez wszystkie lata zakazana.

Ale jest wcześniejszy przekład dokonany przez Yad Vashem i pozwolono im.

Hitler twierdzi w swojej książce, że Żydzi są komunistami. Oni przeprowadzili rosyjską rewolucję. Oni zabili tam 30 mln Rosjan. Całą inteligencję w okrutny i przerażający sposób, i to jest ich plan dla całego świata. Następnym krajem w kolejce są Niemcy. Oni założyli niemieckie partie komunistyczne i socjalistyczne. I to jest prawda.

„Jeśli nie pokonamy ich teraz, to oni wyeliminują nas wszystkich, i wymordują kolejne 20 mln wszystkich inteligentnych ludzi”.

I w ten sposób szli z kraju do kraju.

Dlatego w końcu jedynymi inteligentnymi ludźmi którzy zostaną będą Żydzi. I powtarza to wiele razy, tu nie ma błędu.

I on ma rację. Rewolucję rosyjską przeprowadzili Żydzi. Rosyjska armię zorganizował Trocki, niezwykły geniusz, antysemita jak nikt inny. On stworzył żydowski podział partii komunistycznej, której członkowie donosili na swojego ojca, matkę, brata i syna, każdego kto ma Siddur czy nawet podręcznik hebrajskiego, nie mówię o Tefilin i Mikveh. On zniszczył wszystko, również przez Żydów, ale na pewno przez Rosjan.

Na pierwszym zdjęciu rosyjskiego rządu, na 13 członków 6 było Żydami. Kto założył KGB? Żydzi.

Więc wszystko jest jasno napisane. On nie nienawidził Żydów bo oni mieli Peas. On nie nienawidził ich za praktykowanie Mitzvoth.

Bo oni są komunistami, i pisze to wyraźnie: „Żydzi zniszczyli religię i wiarę. Oni szerzyli w Niemczech herezje przeciwko B-gu. Oto jak on pisze: „Czuję się jak posłaniec B-ga by eksterminować Żydów”.

Bo oni w niego nie wierzą. On tu to pisze. Teraz rozumiecie dlaczego nie uczą tego w szkołach? Bo kto pisze program? Ci sami lewacy.

Oczywiście oni nie napiszą, że Hitler chciał zabić Żydów bo oni są przodkami lewicy i przodkami marksizmu, komunizmu i hellenizmu.[? może leninizmu]

Ale on tak pisze. Oni zniszczyli wszystkie wartości. Zatruli literaturę i teatr. Kto to zrobił? Żydzi wyznający Torę zatruli niemiecki teatr? Na 9 dużych niemieckich dzienników 7 należało do Żydów.

Był tam jeden z wielkich kompozytorów na świecie, Wagner, którego utworów nadal nie wolno grać, jest zakazany aż do chwili obecnej. Bo był antysemitą na długo przed nazistowską erą.

I bardzo chciałem wiedzieć co on naprawdę powiedział. Więc Uniwersytet Hebrajski wydał jego książkę przełożoną na hebrajski. Dlatego powiem wam co tam pisze: „Nie lubię Żydów religijnych, nie lubię ich! Ale co mnie to obchodzi? Żydów którzy odeszli od Tory i Mitzvoh, i wyglądają jak Goje – nienawidzę. Bo oni mieszają się w nasze społeczeństwo i niszczą naszą kulturę i poezję i państwo niemieckie. Tych którzy przeszli na chrześcijaństwo postrzegam jako V kolumnę (zdrajców). Zdrajców którzy zamierzają zniszczyć naród niemiecki. Jeśli nie zaczniemy teraz się bronić przed nimi, oni nas wykończą, bo oni przebierają się za Niemców a nie są Niemcami, są Żydami”.

Więc czy rozumiecie dlaczego zakazana jest tu nauka o nim, i o czym mówi?

Tak jak każdy tutaj nienawidzi Praw Norymberskich nawet ich nie znając. Norymberga powiedziała, że Żyd nie może żenić się z Gojką, dlatego na pewno szkoły tutaj nazywają to rasizmem. Mówić, że Żyd jest inny od Goja tu w tym kraju, niestety.

Norymberga tylko powiedziała to co jest napisane, Wagner powiedział tylko to co jest napisane w Torze. Że Żyd jest Żydem, nawet jeśli nosi maskę, nawet jeśli przejdzie na chrześcijaństwo.

„Żyd który zgrzeszył jest nadal Żydem. Wy” – pisze – „jesteście miłosiernym narodem. My jesteśmy okrutnym narodem. Wy niszczycie naszą kulturę”. Tak, to pisze Wagner.

Dlatego jego cała książka jest przeciwko żydowskiemu kompozytorowi Mendelsohnowi, którego ojciec przeszedł na chrześcijaństwo i ochrzcił go w kościele kiedy miał 5 lat.

Pisze do niego: „Słuchaj, czy uważasz, że skoro mówisz po niemiecku i nawróciłeś się na chrześcijaństwo, to jesteś Niemcem? Nie, twoja poezja jest jak ta mazgaja. Twoja muzyka nie jest prawdziwa, i zatruwasz naszą kulturę, bo ludzie myślą, że to niemiecka muzyka. Niemiecka muzyka jest pełna dumy, a ty nie umiesz tego robić. I dlatego nazywają cię wrogiem niemieckiej kultury”.

Więc czy on nie ma racji?

„Ty wybrałeś nas z pośród wszystkich narodów” – prawda, jesteśmy naprawdę pokorni, litościwi, wstydliwi. To jest nasze źródło dumy. Dlatego zrozumcie, że rzeczy nie wydarzają się same z siebie, nie z przypadku, to nie wydarzyło się bez ostrzeżeń.

„Nasze grzechy zesłały nas na uchodźstwo, z naszej ziemi”.

I dzięki B-gu wróciliśmy i musimy być ostrożni by nie powtórzyć tych samych błędów i ponownie tu się asymilować i nadać legalność tej niskiej samoocenie przed Gojami i wolę bycia jak oni.

Przyszliśmy na ten świat by się różnić, zostaliśmy stworzeni na tym świecie by być Żydami, i naszym jedynym celem jest bycie z B-giem i każdym kto chce naprawdę być z B-giem.

B-g jest z nim w każdym miejscu, w czasach dobrych i złych, tu i również nie tu, i niech będzie wolą B-ga żeby B-g powiedział naszym problemom „dosyć”.

W każdej formie i w każdej sytuacji i w każdym miejscu, i zasłużmy na wieczne odkupienie i wieczne szczęście.

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=143751

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *