Strona główna > Świat > Gestykulacja Angeli Merkel

Gestykulacja Angeli Merkel

Angela Merkel naśladuje gestykulację Hitlera. Zwróćmy uwagę na ten fakt, to wyszło z jednej szkoły i to nie przypadek.2002greece2euroobv240

Niektórzy mówią, że Merkel ma takie same zimne i puste oczy, jak Hitler. Czy tak jest, trudno orzec. Istnieje natomiast wiele dowodów na to, że Hitler był zainteresowany i rozwijał eugeniczny projekt eksperymentów z ludzkim DNA, chcąc stworzyć idealną rasę.

Merkel urodziła się w 1954 roku, i mówi się o niej, że jest jednym z dzieci z probówki. Istnieje niepotwierdzona teoria, że to sperma Hitlera użyta została do „sztucznej inseminacji”. Dr Klauberg dokonał inseminacji siostry żydówki Ewy Braun, Gretl. Poglądy konspiracyjne nazywają Unię Europejską „Nierządnicą Babilońską”, i że synagoga szatana Niemcom powierzyła zadanie nadzoru jej spraw w Europie, a bezpośrednio Merkel.

 eubldg

Kwatera główna Europy, zaprojektowana na podobieństwo wieży Babel

 EuropaStatueEuropeanCouncilBrussels

Nierządnica ujeżdżająca bestię z koroną z 12 gwiazd.

 angela-merkels-secret-hand-gesture-8565-1266415286-17

Taki sobie zbiór zdjęć. Czy to tylko zbieg okoliczności, że Angela Merkel trzyma ręce w ten sposób, robi to częstokroć z przyzwyczajenia, czy może ona przekazuje znak masońskiego trójkąta/diamentu, jako celowego gestu okultystycznego?

Masońskie znaki Angeli?

https://www.youtube.com/watch?v=_Rcc7xgD2dM

Naziści wyższego stopnia byli wszyscy masonami w jakiejś wyimaginowanej przez nich strukturze „faraońskiej”. Gesty Hitlera są takie same, jak dzisiejszych polityków: Angeli Merkel, Sarkozy’ego, Obamy, Camerona – wszystkich z nich. Hermann Göring robi gest masoński niewidzialnej ręki, jak Napoleon, Stalin, Churchill i wielu innych. Oznaczenia tajnej loże Skull and Bones są na pierwszych pojazdach pancernych SA. Rozłożonej piramidy lub Krzyża Templariuszy.

Adolf Hitler i Hermann Göring i ich masońska gestykulacja

Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.