George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. III (ostatnia)

Kampania Ukrytej Gotówki

a

Według badań oficjalnych dokumentów robionych przez tzw. Centrum of Responsive Politics, George Soros dał $ 19,5 mln wkładów politycznych podczas ostatniej kampanii wyborczej. Ta suma nie pokrywa finansów, które dał on grupom i aktywistom o statucie: „non profit” , które oficjalnie nie wspierają konkretnego kandydata lub głosowania, ale mimo wszystko są aktywnie zaangażowane w te kampanie. Miernik hipokryzji Sorosa trafia na najwyższy poziom, jeśli chodzi o „tajemnicze/ukryte pieniądze”, które liberalne, lewackie media nieodmiennie kojarzą z tymi oznaczonymi jako konserwatywne. W ciągu ostatnich dwóch dekad, Soros prowadził i finansował tzw. ruch „reformy finansów kampanii wyborczych”. JEDNAK, w tym samym czasie, kiedy on opłakiwał „korupcyjny wpływ” pieniędzy na politykę, on sam był pionierem finansowania tzw. „527 Grup”  (nazwanych tak, ze względu na ich status pod Sekcją 527 kodeksu IRS [amerykański urząd podatkowy]), które mogą zebrać NIEOGRANICZONE FUNDUSZE na polityczne kampanie. On też zorganizował Sojusz Demokratyczny, łączący ze sobą dziesiątki miliarderów i milionerów, którzy dostarczyli RZEKĘ GOTÓWKI dla swych ulubionych kandydatów i ich celów.

Oszukiwanie wyborców

Niemożliwe jest utrzymanie naszego systemu rządów przedstawicielskich, jeśli sam proces wyborczy jest skorumpowany. Grupy, które zachęcają NIE-OBYWATELI do głosowania i które pracują nad tym, aby utrudniać, lub wręcz uniemożliwiać, zagwarantowanie bezpieczeństwa podczas wyborów i weryfikowanie tożsamości wyborców, osłabiają naszą Republikę.

Sieć Sorosa hojnie finansuje wielu z tych grup, które promują hasła typu: „otwarte granice” i „każdy może glosować”, takie jak American Council z La Raza, America Votes, ACLU, America’s Voice, American Bridge 21st Century i Project Voice .

Choć oskarżenia powszechnego oszustwa podczas głosowania, w szczególności z udziałem nielegalnych imigrantów, zostały oddalone przez media establishmentu, istnieje wiele powodów aby sądzić, że tego typu oszustwa są znaczne i ta sprawa powinna być oficjalnie i agresywnie zbadana.

Przeciąganie na swoją stronę rządu USA

W wywiadzie z 2005 roku, Steve Inskeep, z National Public Radio, zauważył, że Soros „został ” opisany jako JEDYNY, PRYWATNY obywatel ze swoja WŁASNĄ polityką zagraniczną.

Inskeep napomknął Sorosowi: „W Uzbekistani , organizacja Open Society Institute w rzeczywistości otrzymywała dotacje z Departamentu Stanu USA i wydawała miliony RZĄDOWYCH pieniędzy USA, na różne programy.

„Tak było za prezydentury George’a W. Busha: NIE BYŁ TO odosobniony przypadek, i stało się to dużo gorsze za prezydenta Obamy i jego sekretarza stanu, Hillary Clinton. Łatwo jest być „FILANTROPEM”, JEŚLI WYDAJE SIĘ pieniądze innych ludzi – w tym przypadku (i innych), były to pieniądze amerykańskich podatników.

Soros podobnie też zawładnął polityką rządu Stanów Zjednoczonych (nie przez użycie siły, ale przez ZMOWĘ) na Ukrainie, w Egipcie, Albanii, w Unii Europejskiej, jak i poza nią – ZAWSZE z katastrofalnymi skutkami.

Zostało również ujawnione to, że on był jedną z głównych sił, stojących za tragicznym „kryzysem uchodźców”, którzy zalewają Europę tsunami muzułmańskich imigrantów – i że grozi on zrobieniem tego samego tutaj, dzięki zmowie Soros-Obama-Clinton-Kerry. Wewnętrzny raport z Międzynarodowego Instytutu Migracji (IMI), oficjalnego projektu Fundacji Sorosa Open Society, z maja 2016, wychwalał dostarczenie finansów dla tzw. „Sutherland Raport” , wzorca dla Europejskiej katastrofy migracyjnej, autorstwa miliardera z Goldman Sachs, niejakiego Sir Petera Sutherland, OBECNIE specjalnego przedstawiciela Sekretarza Generalnego ONZ-u w sprawach migracji między narodami.

Ten sam raport, wykonany przez najlepszych etatowych pracowników IMI, Anne Crowley i Kate Rosin, zatytułowany „Zarządzanie migracją i egzekwowanie Przeglądu Portfolio”, domaga się „zaakceptowanie obecnego kryzysu jako COŚ NORMALNEGO (new normal)”. Soros zapewnia również dofinansowanie dla grupy Columbia Global Initiative Polityka (CGPI) na Columbia University, który to uniwersytet mieści tez sekretariat dla urzędu migracyjnego ONZ pana Petera Sutherlanda.

Media, które służą jako komora pogłosowa (echo chamber)

W jaki sposób G. Sorosowi udaje się to wszystko na sucho? Oczywiście, jego miliardy kupiły duże wpływy. Jednym z głównych kluczy do jego sukcesu jest osłona teflonowa (Teflon shield), dostarczana mu przez masowe, korporacyjne media (MSM), które także działają jako jego „komora echowa”. To wszystko jest zgodne z jego projektem.

27 września 2007 roku, e-mail od Johna Podesta do Sorosa, Peter Lewisa, Steve Binga i innych lewicowych miliarderów przedstawił ich plany obrócenia rozległej sieci medialnej, którą oni sfinansowali, w medialną „komorę pogłosową”/ „echo chamber”, która kontrolowała by wszelkie rozmowy polityczne”.

W tym czasie Podesta był prezesem finansowanego przez Sorosa Centrum from American Progress. Przeszedł z tego stanowiska na przewodniczącego kampanii wyborczej dla Hillary Clinton.

„…Teraz, kiedy ta wzmocniona infrastruktura jest już na miejscu – to oddolne organizacje typu: multi-problemowe grupy wsparcia; think tanki; grupy oddziałowujące na młodzież; społeczności wyznaniowe; … i blogosfera – musimy lepiej wykorzystywać te powyższe sieci, aby odbijały nasz przekaz polityczny poprzez silną „komorę echa” i system dostarczania wiadomości… „ – napisał Podesta. „Bezpartyjna rejestracja wyborców może być bardzo skuteczna w dostarczaniu lewicującyh wyborców do urn” – Podesta stwierdza w swym e-maliu . „Rodzina Sandler i [Open Society Institute] są już głęboko zaangażowani w finansowanie organizacji wyznaczonych do tej pracy w społecznościach kolorowych i w odniesieniu do niezamężnych kobiet.” To jeszcze bardziej podkreśla nasz powyższy punkt, odnośnie POZORNIE bezpartyjnego charakteru uwagi Sorosa w sprawie rejestracji wyborców.

Kilka tysięcy shakowanych e-maili, opublikowanych przez WikiLeaks i DCLeaks, dostarczyły mnóstwo obciążające dowodów, uzasadniających wszczęcie całej serii dochodzeń w sprawie tego „Władcy Chaosu”. Nic dziwnego, że kontrolowane korporacyjne media niemal całkowicie zignorowały tę bonanzę, co skłoniło Investor’s Business Daily do artykułu z 19 września, pod tytułem: „ZADZIWIAJĄCA CISZA MEDIÓW w sprawie shakowanych dokumentów Georgea Sorosa.” Zastanawiająca rzeczywiście.

Jednak byłoby to gorsze niż dziwne – byłoby to poważnym zaniechaniem urzędu – w przypadku naszych wybranych i mianowanych urzędników, aby unikali oni swego OBOWIĄZKU ścigania i karania złoczyńców posiadających „wielkie bogactwo”, którzy WYNISZCZAJĄ nasze społeczeństwo, jednocześnie udając naszych wybawców.

Tłum. Renata

Źródło:http://www.naturalnews.com/2017-01-25-george-soros-the-god-who-should-be-jailed.html

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *