Strona główna > Świat > George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. II

George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. II

Część I: George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu. Cz. I

Organizowanie CHAOSU

a

W ciągu ostatnich kilku lat, amerykańskie miasta zostały pogrążone w zamieszkach na tle rasowym i obywatelskim na poziomie jakiego Ameryka nie doświadczyła od lat 1960 i 1970-ych. Zamieszki przeciwko policji w Ferguson, Baltimore, Milwaukee, i w innych miejscach przekształciły się w anty-Trumpowe zamieszki w całym kraju, a wiele z tych samych organizacji i jednostek służyło jako podżegacze: Black Lives Matter, MoveOn.org, International Action Center, ANSWER Coalition i inne lewicujące, fałszywe grupy, niby „oddolne/obywatelskie”. Niezawodnie wykonują one „zamieszki na zawołanie”, ponieważ są obficie finansowane przez fundacje Georga Sorosa, zwaną Open Society (OSF) i inne wielkie, ZWOLNIONE OD PODATKÓW fundacje (Rockefellera, Forda, Carnegia, etc.), a także inne „przejściowe” organizacje, takie jak Fundacja Tides, która upycha i pierze setki milionów dolarów „ciemnej kasy” w rewolucjonistów ulicznych.

a

Organizacja „Black Lives Matter” (BLM), która stała się jedna z najbardziej skutecznych w organizowaniu zamieszek, została obdarzona szczególną hojnością ze strony elit miliarderów. Jak zauważył New American, w artykule z 2014 roku („Zamieszki z jakiejś przyczyny”), BLM organizacja została założona przez Patrisse Cullors, Alicia Garza i Opal Tometi, trzy czarne MARKSISTOWSKIE LESBIJKI, które idealizują komunistycznych rewolucjonistów terrorystycznych, takich jak Assata Shakur i Angela Davis, a także Black Panther Party (Partia Czarnej Pantery) oraz Black Liberation Movement, czyli („Ruch Wyzwolenia Czarnych”).

a

Oczywiście, ta organizacja jest też ważna dla Sorosa, który kwalifikuje BLM jako organizację zasługującą na kupę pieniędzy. Dochodzenie finansowych spraw Sorosa / OSF przez Washington Times, w 2015 roku, wykazało, że Soros obsypywał organizacje BLM i związaną z nią sieć organizacji aktywistów na sumę ponad $33 milionów dolarów. Nieźle, ale to był TYLKO KAPITAŁ NA POCZĄTEK, Fundacja Forda, która finansuje „rewolucje” od paru dziesięcioleci, ogłosiła kilka miesięcy temu, że zamierza podnieść sumę do $ 100 milionów, zebranych z funduszy różnych „ofiarodawców” dla nowo utworzonej organizacji, Black-Led Movement Fund, BlackLivesMatter (i jego uczestnicy zamieszek) będą głównymi beneficjentami tej sumy.

Po zastrzeleniu Trayvon Martina, na Florydzie w 2012 roku, organizacja Black Lives Matter urosła ze sloganowej organizacji do zjawiska na skale ogólnokrajowa, w dużej mierze dzięki funduszom Sorosa i ogromnego impulsu ze strony GŁÓWNYCH MEDIÓW (MainStreamMedia). Jednak prawdziwy przełom dla organizacji BLM przyszedł wraz z zastrzeleniem przez policje Michaela Browna, w Ferguson, Missouri, w 2014 roku, i zorganizowanymi „niepokojami „, które potem nastąpiły.

Dwie z BLM grup, które odegrały kluczową rolę w „rozruchach w Ferguson”, (które obejmowały zamieszki, podpalenia, strzelaniny i grabież) są: Organizacja Black Struggle (OBS), oraz Missourians for Reform and Empowerment (MORE). Obie te organizacje są do szpiku kości organizacjami marksistowsko-leninowskimi, prowadzonymi przez doświadczonych KOMUNISTÓW, którzy byli liderami rozhukanych „protestów” przez dziesięciolecia. Naczelnym twórcą i liderem w organizacji OBS jest Jamala Rogers, zawodowy „organizator społecznościowy” od 1970 roku i członek/weteran Rewolucyjnej Ligi Komunistycznej, Organizacji Socjalistycznej Freedom Road i radykalnego ruchu zwanego, Black Power.

a

Burning buildings on Tottenham High Road

a

MORE jest po prostu przemianowanym oddziałem grupy ACORN z Missouri (Stowarzyszenie Organizacji Społecznych na rzecz Natychmiastowych Reform), byłej, krajowej organizacji płatnych działaczy, inspirowanych marksistowską strategią Saul Alinskiego, i założoną przez działacza z 1960 grupy SDS (Students for a Democratic Society), radykalnego Wade Rathke.

Podobnie jak ACORN, liderzy „białej, społecznej sprawiedliwości ” z grupy MORE płacą protestującym (głownie czarnym lub „ludziom kolorowym”), aby stworzyć uliczny teatr, który może zostać wykorzystany w realizacji ich celów.

Niektóre z organizowanych przez grupę MORE działań w Ferguson zostały ujawnione, w 2015 roku, kiedy „czarni protestujący” zajęli biura MORE i zagrozili białym radykałom, gdyż nie dostali stosownych WYPŁAT, jakie im wcześniej obiecano.

Aby uspokoić wściekłych „protestantów”, organizacja MORE zapewniła im dokumenty potwierdzające, że fundusze zostały rozdzielone prawidłowo. Gdzie poszły te pieniądze?

Wykaz dokumentów księgowych mówi, że między innymi, na opłaty za telefony komórkowe, krótkofalówki, banery, koszulki, materiały plastyczne, wynajem samochodów, na benzynę, jedzenie, szkolenia, wynagrodzenia dla organizatorów, etc. Innymi słowy, prawie wszystko, co było potrzebne, aby SPRZEDAĆ PUBLICE, produkcje firmy AstroTurf, jako pojawienie się „oddolnego/obywatelskiego” protestu. Skąd pochodzą te środki?

Dochodzenie z Washington Times stwierdziło, że jedna z linii, finansowanej przez Sorosa, dla „reformy policji”, w 2014 roku wyniosła $ 5,4 miliona, z czego około połowa tych środków, „przeznaczonych na Ferguson”, poszła dla organizacji OBS i MORE. Innym znaczącym odbiorcą gotówki Sorosa jest Colorlines, strona internetowa serwująca wiadomości (news), która pomogła przekształcić „zamieszki” w Ferguson, w krajowy „przydrożny spektakl”.

„Ponad 500 z nas wybrało się z Bostonu, Chicago, Columbus, Detroit, Houston, Los Angeles, Nashville, Portland, Tucson, Washington, DC, Winston-Salem w Północnej Karolinie, i innych miast, aby wspierać ludzi z Ferguson i pomóc przekształcić ten lokalny ruch w ruch narodowy… „ – napisał Akiba Salomon, pisarz z sieci Colorlines.

Przygotowywanie „ZAMIESZEK „

Anty-Trumpowe demonstracje i zamieszki – zarówno przed, jak i po wyborach – szły zgodnie ze wzorcem, który widzieliśmy wcześniej: od „protestów” zwanych Occupy Wall Street do Black Lives Matter i Dream Act/Open Borders. Nie tylko taktyki są TE SAME, ale wiele z tych samych grup oraz jednostek pojawia się we wszystkich, tych niby spontanicznych, wybuchach ZORGANIZOWANEGO CHAOSU. Czy ci, którzy się darli: „on nie jest moim prezydentem/ NOT My President”, którzy nielegalnie blokowali ulice i autostrady, wywoływali pożary, rzucali koktajle Mołotowa, ranili policjantów, niszczyli mienie i niszczyli budynki użyteczności publicznej graffiti, dzień po wyborach 8 listopada, nie byli WYNAJĘTYM przez Sorosa MOTŁOCHEM? Istnieje dobry powód, aby tak sądzić. Tam były nie tylko dobrze znane organizacje, finansowane przez Sorosa, jak: Black Lives Matter i MoveOn.org, ale tam też były finansowane przez Sorosa grupy jak: Washington Community Action Network (CAN), która prowadziła reklamę na internetowej stronie Craigslist: w poszukiwaniu „pełno-etatowych organizatorow”, którzy będą „zwalczać agendę Trumpa!” za $ 15 / na godzinę, plus płatne wakacje i inne benefity.

Wielu protestujących przeciw Trumpowi przekraczało granice stanowe, co oznacza, że ​​nie tylko naruszyli oni przepisy stanowe, zabraniające zamieszek i podżegania do zamieszek, ale także naruszyli oni prawo federalne (państwowe), wobec tych samych przestępstw. Konkretnie, uczestnicy zamieszek mogliby być postawieni przed sadem (i być może powinni ), zgodnie z ustawą 18 Kodeksu Stanów Zjednoczonych § 2101, która mówi, że „…każdy, kto podróżuje pomiędzy stanami, lub używa handlu zagranicznego w celu wzbudzania zamieszek; lub ich organizowania, wspierania, zachęcania, uczestniczenia w, lub dokonywania zamieszek; lub pomaga osobie w podżeganiu, lub uczestniczy w prowadzeniu zamieszek, lub popełnia wszelkie akty przemocy w dążeniu do zamieszek … podlega karze grzywny na podstawie niniejszej ustawy, lub może być uwięziony nie więcej niż pięć lat, ..lub i jedno i drugie… ” .

Jak można było oczekiwać, sługusy Sorosa zaprzeczają, że ich szef ma cokolwiek wspólnego z tym zamętem jaki powodują jego fundusze. „George Soros nie finansuje tych anty- Trump owych protestów” –  powiedział Michael Vachon, rzecznik Sorosa, w wywiadzie dla Value Walk.

Oczywiście, Soros również zaprzeczył, że finansował ruch zwany Occupy Wall Street (OWS). Ale jego rekordy finansowe wykazały, że dostarczał miliony dolarów tzw. Tides Foundation, która następnie przekazywała te ogromną kasę działaczom OWS.

Dlatego tez oficjalne dochodzenie Kongresu i Prokuratorów jest KONIECZNE. Soros i inni sponsorzy zamieszek, dywersji i anarchii będą nadal zaprzeczać oczywistym faktom jak to robili od dziesięcioleci. Wykonane ukrytą kamerą filmy Jamesa O’Keefe, z tzw. Veritas Project, ujawniły jak czołowi przedstawiciele Partii Demokratycznej byli zaangażowani w nielegalne działania, takie jak: oszukiwanie w wyborach, przewożenie demonstrantów, podsycanie zamieszek, inicjowanie walk,, nielegalne finansowanie, itp.

Dzieje się to na masową skalę i może być zatrzymane TYLKO przy użyciu tych samych legalnych praw, które są używane do WALKI Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ ZORGANIZOWANA.

Zapisy finansowe fundatorów i organizacji zaangażowanych muszą być poddane mocy sadowej, a osoby umieszczone w sadzie, pod przysięgą, w którym zmierzą się z pełną odpowiedzialnością karną w wypadku fałszywych zeznań.

Jak to się mówi: „idź za pieniądzem” i dobierz się do tych, którzy finansują owo „Burzenie Ameryki”.

Przeprowadzenie dochodzenia i ściganie tych chuliganów – a szczególnie tych, którzy finansowali i kierowali nimi – jest ważne, nie tylko dla zadośćuczynienia zbrodniom już popełnionym i szkodom społecznym już dokonanym , ale również w celu POWSTRZYMANIA podobnych ‚planów spustoszenia’ na przyszłość.

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://www.naturalnews.com/2017-01-25-george-soros-the-god-who-should-be-jailed.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *