Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > George Soros i przyjaciele atakują Kenię

George Soros i przyjaciele atakują Kenię

NY Times: Somalijscy bojownicy zabijają 147 studentów na kenijskim uniwersytecie [Somali Militants Kill 147 at Kenyan University]

a

a

JEFFREY GETTLEMAN, ISMA’IL KUSHKUSH i RUKMINI CALLIMACHI

Bojownicy Shabab roszczą sobie odpowiedzialność za atak w którym zabójcy wdarli się do akademika i zabili 147 studentów.

SPROSTOWANIE PRZEZ

a

Nowy super-zbir CIA na wolności, tym razem w afrykańskim kraju Kenii. Przesuń się ISIS, przesuń się Boku Haram, teraz jest czas na 15 minut sławy dla 'Shahab'. Faktycznie grupa istnieje od 2012, ale ten nowy atak antychrześcijański (albo udawany atak?) markuje najodważniejszy akt do tej pory. To zła wiadomość dla Kenii. Męty ujawniają:

„Przemysł turystyczny Kenii, jeden z filarów jej gospodarki, został bardzo uszkodzony przez ataki terrorystyczne, a wtorkowy rozlew krwi na pewno pogarsza sprawy. Są też obawy, że nieustępliwe podkreślanie wybierania przez Shahab chrześcijan może rozpalić wojnę religijną w kraju już zmagającym się z napięciem między mniejszością muzułmańską, która skarżyła się na prześladowania ze strony rządu, i większością chrześcijańską, która coraz bardziej czuj się atakowana”.

a

a

Fałsz foto-shop w stylu Sandy Hook w Kenii? Jest to ta sama dziewczyna niesiona przez dwu różnych mężczyzn! Ta sama twarz, ta sama koszulka, ta sama podkoszulka, te same spodnie, ta sama brudna plama na lewym udzie, te same buty. Jedyna zmiana to bez krwi bandaż dodany na zdjęciu 2.

Co mogła zrobić Kenia by ściągnąć na siebie gniew i subwersję zachodnich tajnych sił? Dlaczego Obongo jedzie w lipcu do Kenii? Mówi się, że obraz warty jest 1.000 słów. Więc tutaj musimy przemyśleć „2.000” słów:

a

a

Chiny i Kenia są bardzo bliskimi partnerami biznesowymi.

 Globaliści chcą by Afryka pozostała zacofana i od nich zależna. Korzystna dla obu stron działalność Chin na kontynencie nie pasuje do tego programu. To dlatego zamordowano Kadafiego w Libii, to dlatego Boku Haram destabilizuje Nigerię, to dlatego użyto wirusa eboli i wywołano „kryzys”, i to dlatego Shahab atakuje (albo udaje atak?) Kenię. Te terrorystyczne ataki fałszywej flagi są po to by osiągnąć potrójne cele syjo-globalistów:

1- Wypędzić Chiny z Afryki

2- Zastraszyć chrześcijan

3- Zepsuć opinię muzułmanom.

Nie brakuje historii wiążących pieniądz i wpływy demonicznego George’a Sorosa ze śmiertelnym, niszczeniem Kenii.

[(here) (here) (here)] To wszystko jest tak cholernie obrzydliwe! Soros, NGO’s i CIA celują w niewinnych chrześcijan, kiedy obwinia się islam i Afrykę ogarnia chaos.

a

Zachodni satyrycy często szydzą z pozytywnego wpływu Chin w Afryce.  

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id808.html

TRAGEDIA POLITYKI CIA-NGO W AFRYCE! [fragment

Billionaire investor Soros speaks at a forum during the annual IMF-World Bank meetings in Washington

  1. Ataki w Kenii są bardzo przygnębiające i ślemy kondolencje dla kenijskiego narodu. Brzydki terroryzm znowu pokazał swój łeb w Kenii. Ale teraz musimy powiedzieć prawdę o ludziach za tym całym chaosem, który ogarnął politycznie Kenię. Fundacja Otwartego Społeczeństwa (OSF) i Afrykańskie Centrum na rzecz Otwartego Rządzenia (Africog), które sprowadziły nędzę na naród kenijski w 2007-2008 działają znowu poprzez finansowanie powstania w Kenii. Jeśli wywiad kenijski nie może słuchać i powiedzieć Kenijczykom, to niech powie to organ pan-afrykański, by ratować Kenię, bo uważamy, że wojna z Kenią ma inne źródło.
  2. Teraz Kenijczycy muszą otworzyć oczy i zadawać pytania o tym dlaczego 50 lat po niepodległości potrzebne są tuby afrykańskich zdrajców mówiących za George’a Sorosa?
  3. Dlatego Kenijczycy powinni odrzucić organizacje jak SABA założone przez OSF, która ma inne cele w Afryce. W Kenii są agenci, którzy wykorzystali ignorancję Afrykańczyków by budować domy-pałace za pieniądze George’a Sorosa. Oni wywołują konflikty i wysyłają swoje rodziny do Europy pozostawiając umierających zwykłych Kenijczyków.

Niech wam Bóg błogosławi
 
Dr David Nyekorach-Matsanga
Prezes / dyr. wykonawczy
Africa World Media Ltd          
Londyn Wielka Brytania 

http://www.africaworldmedia.com/tragedy_of_ngo_politics.html

 robi, Kenia   

Źródło: http://www.africaworldmedia.com/tragedy_of_ngo_politics.html

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.