Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Gender – zmiana płci w wodzie z kranu

Gender – zmiana płci w wodzie z kranu

Marksizm kulturowy – ideologiczna broń judeosatanistów, wymyślona i zastosowana w celu masowej zagłady (samozniszczenia) cywilizacji gojów.

Przeczytaj koniecznie:

Żydowska nienawiść do Chrześcijaństwa i Białych Europejskich narodów

oraz

Postmodernizm i kulturowy marksizm

Korporacje mają w swoim arsenale pestycyd o nazwie ATRAZYNA, jak wykazały badania zmienia on ludzie hormony i powoduje zmianę orientacji oraz ma wpływ na rozwój narządów płciowych w szczególności u mężczyzn, jego stosowanie jest zabronione na terenie UE ale wciąż dozwolone w wielu innych krajach produkujących żywność jak np.Australia czy USA…

Eksperymenty przeprowadzone na żabach wykazują jeszcze większe wynaturzenia wynikające z działania Atrazyny…

„Badania wykonywane od początku XXI w. w Australii wskazują, że obecność atrazyny w wodach gruntowych wpływa na zmniejszenie narodzin płazów płci męskiej i demaskulinizację żywych organizmów. Wykazano, że atrazyna wpływa znacznie na urodzenia obojnaków wśród żab.
Na platanie szponiastej prowadzono badania, podając atrazynę 40 samcom, przez 3 lata, w stężeniu 2,5 ppb (norma EPA w wodzie pitnej – 3 ppb). 30 osobników straciło zdolności rozrodcze, 4 samce złożyły pełnowartościowe jaja (mimo że genetycznie pozostały samcami) po kopulacji z samcami, nie zaobserwowano zmian u pozostałych 6 osobników…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *