Strona główna > Polska > Gender, geszeft i III Żydo-RP

Gender, geszeft i III Żydo-RP

W tym tygodniu kne-sejm będzie debatował nad historyczną ustawą o „uzgodnieniu” płci wg projektu poseł A. Grodzkiej. W trzecim tysiącleciu III Żydo-RP chciała zapisać się jako jew-ropejska awangarda.

a

No i stało się, choć nikt nie mógł tego przewidzieć, nawet zacny M.Schudrich, naczelny rabin III Żydo-RP, przeczuć nie miał żadnych.

Gender, czołowa ideologia najnowszej, awangardowej myśli żydowskiej nie wytrzymała próby w zderzeniu z finansowym geszeftem żydo-reżimu i musiała ustąpić.

A tak oto problem ten relacjonuje największa żydowska gadzinówka w III Żydo-RP:

„Na początku lipca posłowie połączonych komisji zdrowia i sprawiedliwości zaakceptowali sprawozdanie podkomisji zajmującej się jej projektem. Podczas posiedzenia posłowie PiS domagali się wykreślenia kilku zapisów. Ich sprzeciw budziła m.in. zawarta w projekcie definicja płci – „utrwalone, intensywnie odczuwane doświadczanie i przeżywanie własnej płciowości, która odpowiada lub nie płci wpisanej do aktu urodzenia”.

W środku Iwona Arent oraz S.Mull były ambasador USA (w latach 1980. pracował w Polsce jako agent CIA)
W środku Iwona Arent oraz S.Mull były ambasador USA (w latach 1980. pracował w Polsce jako agent CIA)

– To propozycja szczególnie niebezpieczna, ponieważ ustanawia definicję obejmującą cały system prawny. Można sobie wyobrazić nawet taką kuriozalną sytuację, gdy ktoś, powołując się na ten artykuł, stwierdzi, że czuje się kobietą i przysługuje mu wcześniejszy wiek emerytalny. – mówiła Iwona Arent z PiS.

Ostatecznie posłowie PO i PiS wykreślili ten zapis, choć Joanna Mucha z PO zapewniała, że „dramatycznie nie zgadza się z tym uzasadnieniem”. Definicja pozostała w projekcie, ale już nie jako „płeć”, tylko jako „tożsamość płciowa”.– http://wyborcza.pl/1,75248,18396365,bedzie-latwiej-uzgodnic-plec-anna-grodzka-nawet-opozycja-ma.html

Kultura kulturą, a finansowy geszeft musi mieć pierwszeństwo.

Mogę jednak coś podpowiedzieć posłom III Żydo-RP: powinni wprowadzić ustawę zmuszającą polskie baby do zmiany płci najdalej tuż przed wcześniejszą emeryturą albo w ogóle zawiesić wypłacanie emerytur, czego i tak możemy się spodziewać i to całkiem niedługo. Uchroniliby nie tylko czołową ideologię najnowszej, awangardowej myśli żydowskiej, ale także priorytetową przedsiębiorczość Międzynarodu oraz budżet III Żydo-RP.

A może macie coś przeciw żydowskiej myśli i kulturze – paskudni antysemici?
A może macie coś przeciw żydowskiej myśli i kulturze – paskudni antysemici?

Póki co, zawiedzionym jew-ropejczykom dedykuję piosnkę w wykonaniu żydowskiej artystki M.Peszek – wczujcie się w klimat współczesnej, jew-ropejskiej poetyki.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/21/gender-geszeft-i-iii-zydo-rp/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *