Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Gen Shoah” i Stowarzyszenie Cierpiących Wnuczków

„Gen Shoah” i Stowarzyszenie Cierpiących Wnuczków

Poczytajcie. Pamięć Hoolocaustu zmodyfikowała na wieki wieków pamięć genetyczną żydów. A więc należą się im regularne odszkodowania do końca świata. Admin

Modyfikację „metylacji cytozyny” ocaleni z Shoah przekazali swym dzieciom…

Również wnuczki cierpią z powodu „Shoah”. Przechowują jego pamięć w swym DNA

ANCHE I NIPOTI SOFFRONO LA “SHOA”. Portano la Memoria nel DNA

https://www.maurizioblondet.it/anche-nipoti-soffrono-la-shoa-portano-la-memoria-nel-dna/

Maurizio Blondet 23 styczeń 2018 tłum.  RAM

Wraz ze zbliżaniem się Dnia Pamięci (o Holokauście) obowiązkiem moralnym staje się przypomnienie odkrycia o ogromnym wręcz znaczeniu dla genetyki, które – jak na to wygląda – popadło w zapomnienie. Ni mniej ni więcej – odkrycie to było potwierdzeniem teorii Lamarcka, tj. udowodniło dziedziczność cech nabytych.

Jean-Baptiste Lamarck (1744 – 1829) ucinał ogony kolejnym pokoleniom myszy w przekonaniu, że któregoś dnia urodzi się mysz – potomek bez ogona. Jako że nigdy do tego nie doszło – jego spekulacja skompromitowała się całkowicie.

Jean-Baptiste Lamarck
https://en.wikipedia.org/wiki/Jean-Baptiste_Lamarck

Ale, ale – jak 21 sierpnia 2015 poinformował The Guardian – zespół naukowców pracujących pod kierownictwem dr. Rachel Yehudy w Mount Sinai Hospital (czyli w najbardziej luksusowej żydowskiej klinice w Nowym Yorku) pomścił Lamarcka.

Jak pisze gazeta, grupa badaczy zajęła się analizą genotypu „32 mężczyzn i kobiet pochodzenia żydowskiego, którzy byli internowali w niemieckich obozach koncentracyjnych, byli świadkami lub ofiarami tortur lub byli zmuszeni do ukrywania się podczas II wojny światowej”.

Następnie naukowcy przestudiowali genotyp ich dzieci i wnucząt, będących nałogowymi ofiarami zaburzeń stresowych i porównali dane z rodzinami żydowskimi, które w czasie funkcjonowania III Rzeszy żyły poza Europą.

Wynikiem pracy było odkrycie modyfikacji „metylacji cytozyny”, jaką Ocaleni z Shoah przekazali swym dzieciom. „Tego rodzaju zmiany genetyczne u potomstwa mogą być wyłącznie skutkiem ekspozycji ich rodziców na Holokaust” – poświadczyła dr. Yehuda.

Dr Rachel Yehuda

https://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Yehuda

https://www.amazon.it/Libri-Rachel-Yehuda/s?ie=UTF8&page=1&rh=n%3A411663031%2Cp_27%3ARachel%20Yehuda

„How Trauma And Resilience Cross Generations” – Rachel Yehuda, PhD
https://www.mountsinai.org/about/newsroom/2017/on-being-pbs-how-trauma-and-resilience-cross-generations-rachel-yehuda-phd

Ci, którzy (ulegając impulsom antysemickim) nie są skłonni wierzyć w to, co napisane – niech przyjmą do wiadomości, że ekspertyza ta została opublikowana przez prestiżową stronę Biological Psychiatry Journal.

Holocaust Exposure Induced Intergenerational Effects on FKBP5 Methylation

http://www.biologicalpsychiatryjournal.com/article/S0006-3223(15)00652-6/abstract

Krótko mówiąc, ocaleli z Holokaustu – doświadczone cierpienia przekazują swemu potomstwu w formie nieusuwalnej modyfikacji DNA.

Tak to, pomimo iż pokolenie Ofiar Shoah wyczerpuje się z racji wieku – pozostawia nam ono w spadku jedną, dwie, może nawet trzy [tylko trzy??? – admin] kolejne generacje, zdruzgotane i dręczone przez te same traumy i bóle, które były udziałem ich dziadków i pradziadków – potrzebujące zatem takich samych odszkodowań i pomocy, jakie otrzymywali od państw-winowajców ich przodkowie.

Fakt istnienia prawnuczków z DNA trwale zmodyfikowanym przez „gen Holokaustu” nie pozwoli ani nam, ani naszym dzieciom czy wnukom zapomnieć o Zbiorowej Winie, jaką splamiliśmy się.

The Guardian zasygnalizował również, że wnuczki ocalałych z Holokaustu założyły grupę nacisku o nazwie Never Again Ever! – mającą posłużyć do walki z odziedziczoną traumą.

Mieszkający w Londynie, 29-letni wówczas Dan Glass skontaktował się z innymi wnuczkami ocalałych i odkrył, że podobnie do niego – byli oni ofiarami „depresji, niepokoju, narkomanii i zaburzeń żywieniowych”, które łączyli ze „swymi rodzinami, wiekuiście opowiadającymi o strasznych wydarzeniach, jakie przeżyły”.

Jedna ze wnuczek, której babka cierpiała głód w Holandii doświadczyła ciężkiej formy anoreksji. Jeszcze inni skarżyli się na niski poziom kortyzolu.

Stowarzyszenie Cierpiących Wnuczków stawia sobie za cel przejście od „pamięci smętnej” do „działań pozytywnych”, co polega na domaganiu się terapii psychiatrycznych mających zaradzić odziedziczonej traumie, na braniu udziału w kampaniach przeciwko ustawom anty-imigracyjnym i na nadzorowaniu grup faszystowskich, „odradzających się” w całej Europie.

Tego rodzaju zajęcia przynoszą Ocalałym w Drugim czy Trzecim Pokoleniu ulgę – jak chodzi o ich udręki – w oczekiwaniu na odszkodowania (od Niemiec, Austrii i Polski, nie zapominając o Włoszech, w zwiazku z ich ustawami rasowymi z 1938 roku), do których daje im prawo nieusuwalna alteracja w ich DNA.

Never Again Ever!

http://www.annalindhfoundation.org/members/never-again-ever

Holocaust survivors’ grandchildren call for action over inherited trauma

https://www.theguardian.com/world/2015/aug/03/holocaust-survivors-grandchildren-inherited-trauma

Never Again in London

http://souciant.com/2015/01/never-again-in-london/

Także w wywiadzie udzielonym stronie Tablet Magazine – Rachel Yehuda kolejny raz potwierdziła wagę swego odkrycia. Wywiad przeprowadził dziennikarz żydowski. Znaczący jest także tytuł artykułu: „Czy my, Żydzi mamy w swych genach traumę?”

DO JEWS CARRY TRAUMA IN OUR GENES? A CONVERSATION WITH RACHEL YEHUDA.

http://www.tabletmag.com/jewish-arts-and-culture/books/187555/trauma-genes-q-a-rachel-yehuda

To właśnie należałoby pamiętać: że chociaż my, goje robimy wszystko by oszczędzić im prób i ulżyć cierpieniom, a także by zadowolić ich całkowicie oraz nie sprzeciwiać się im nigdy – Żydzi i tak odczuwają traumę na nasz widok.

Teraz dowiedzieliśmy się dlaczego tak się dzieje. Traumę mają oni zapisaną w ich DNA, odziedziczoną po Dziadkach – Ofiarach, co doskonale wyjaśnia kliniczny przypadek, im właściwy, nazwany przez Gilada Atzmona – stressem przed-urazowym. [Ha ha! – admin]

Gdy dla przykładu my, goje przebywamy w strefach konfliktów zbrojnych możemy doświadczyć stresu po-urazowego, pojawiającego się jako skutek traumatycznych zajść przez nas przeżytych.

Żydzi natomiast cierpią traumy z wyprzedzeniem, tj. te, które się im nie przydarzyły – wyobrażając sobie, że zadają je im ich wrogowie – po czym z „wrażliwością” charakterystyczną dla ich sumień zabierają się za wyeliminowanie tychże nieprzyjaciół – w przeciwnym razie wpadają w depresję lub też obniża się im poziom kortyzolu.

Nie zapominajmy – na cześć Pamięci – że w tymże samym roku 2015, w dzienniku Israel National News, rabin Chen Ben Eliyahu wyjaśniał po żydowsku, że należy spopielić miasta irańskie, a oprócz nich także te niemieckie – używając do tego 20 – 30 bomb atomowych.

Motywował to w następujący sposób:

„Jeżeli Izrael nie będzie szedł drogą Pana – zostanie ciężko ukarany. Dojdzie do prawie że całkowitego jego zniszczenia i upadku i jedynie niewielu jego mieszkańców ocaleje”.

Rabin przypomniał, że postępowanie „drogą Pana” nakazywało biblijnym Żydom wymordowanie Amalekitów.

Ale nie kończy się na tym, ponieważ każde pokolenie Żydów powinno zgładzić Amalekitów swej epoki.

„Jeżeli jakiś nieprzyjaciel podnosi się by zniszczyć cię, ty masz wstać wcześniej i zlikwidować go. 20 czy 30 bomb zapewni wykonanie tego zadania”.

Kiedy Mesjasz powróci – dodał rabin – Izrael rozwiąże ostatecznie swe problemy.

„20 lub 30 bomb atomowych na Berlin, Monachium, Hamburg, Norymbergę, Kolonię, Frankfurt, Stuttgart, Drezno, Dortmund i inne – tak, byśmy byli pewni dopełnienia dzieła. Wtedy Ziemia dozna spokoju przez 1000 lat”.

Op-ed calls on Israel to nuke Germany, Iran

https://www.timesofisrael.com/op-ed-calls-on-israel-to-nuke-germany-iran/

https://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/13312

Wszystkiemu winne jest straumatyzowane żydowskie DNA.

A tym artykułem dopełniliśmy obowiązku dotyczącego Pamięci.

Study of Holocaust survivors finds trauma passed on to children’s genes

https://www.theguardian.com/science/2015/aug/21/study-of-holocaust-survivors-finds-trauma-passed-on-to-childrens-genes

Żydowski Stress Przed-Urazowy i prewencyjny atak na Iran

http://ram.neon24.pl/post/139295,zydowski-stress-przed-urazowy-i-prewencyjny-atak-na-iran

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM.

http://ram.neon24.pl

Za: https://marucha.wordpress.com/2018/01/25/gen-shoah-i-stowarzyszenie-cierpiacych-wnuczkow/

Komentarze: Gajowy Marucha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 2