Strona główna > Historia > Gejowski ojciec nazizmu i syjonizmu

Gejowski ojciec nazizmu i syjonizmu

Disraeli

200px-Disraeli

Twórcy nazizmu i syjonizmu, dwóch braci syjamskich, opisani w szczegółach tworzą kolekcję z panopticum psychopatów, zbrodniarzy i wrogów gatunku ludzkiego. Czy może być dziwne, że ta kolekcja składa się z żydów?

W XIX wieku, Benjamin Disraeli, wychrzczony żyd, w brytyjskim parlamencie oświadczył: „… świat rządzony jest przez zupełnie inne osoby, niż to się wydaje tym, którzy nie stoją za kulisami … Wpływ żydów można prześledzić i dostrzec w ostatniej fali niszczycielskiej, jaka przetoczyła się przez Europę. Powstanie to odbywa się przeciwko tradycji i arystokracji, przeciwko religii i własności … Naturalna równość ludzi i uchylenie praw własności ogłoszone zostało przez tajne stowarzyszenia, które tworzą skład tymczasowych rządów, a mężczyźni rasy żydowskiej znajdują się na czele każdego z nich„. (Z oświadczenia przed Izbą Gmin w 1852 r.).

Benjamin Disraeli pisał o sojuszu arystokracji „Anglosasów” i „arystokracji” żydowskiej rządzącej światem. Jest jeden człowiek, którego można uważać za ojca syjonizmu i nazizmu: to Benjamin Disraeli. Disraeli nawoływał do utworzenia sojuszu aryjsko-semickiego, aby mogła powstać zorganizowana doskonała „biała rasa kaukaska”, jaka przeznaczona jest do panowania nad światem …

Jak najwięksi brytyjscy rasiści stworzyli syjonizm (How Britain’s Biggest Racists Created Zionism by Mark Burdman)

http://www.campaigner unbound.0catch.com/how_britains_biggest_racists_created_zionism.htm

Disraeli chciał rządów 1% najbogatszych. W przeciwieństwie do folkloru w opisie, Disraeli nie tęsknił wcale za jednym narodem. Opisywał raczej „dwa narody”, mając na myśli bogatych i biednych, zbyt odmienne kategorie, aby kiedykolwiek się mogły zjednoczyć.

 0

(Disraeli: or, The Two Lives By Douglas Hurd and Edward Young.)

Benjamin Disraeli lubił młodszych mężczyzn.

„Mogę tylko powiedzieć, że cię kocham, Dizzy powiedział do Lorda Henry Lennoxa, z którym razem dorastał”.

 bulwer

Towarzystwo Vril (Vril Society) zostało zainspirowane książką Bulwe-Lyttona. Było to pierwsze niemieckie ugrupowanie nacjonalistyczne, jakie korzystało z symboliki swastyki. Hitler był jego członkiem.

Disraeli również był blisko z Edwardem Bulwer-Lyttonem, zanim żona pisarza nie zaczęła rzucać publicznie sensacyjnych oskarżeń o ich związku. Bulwer-Lytton zamknął ją w placówce psychiatrycznej, Brentford Asylum.

Wymagający badań charakter dumnego, przereklamowanego człowieka (A discerning character study of a proud, over-feted man – The Economist)

http://www.economist.com/news/books-and-arts/21582493-discerning-character-study-proud-over-feted-man-pedestal

Od czasów szkolnych Benjamin Disraeli wiedział, że jest inny – zatem i namiętne relacje międzyszkolne są tematem, który powtarza się w jego powieściach. Na czasie podróży, Disraeli oddawał się namiętnościom seksualnej turystyki. To właśnie ciągnęło go do Wenecji – w rzeczywistości „Venetian” jest najwyraźniej słowem kodem dla gejów, bowiem gondolierzy byli tam dobrze znani z tego, że zadowalali homoseksualistów za opłatą. Disraeli często korzystał z łaźni tureckiej w Konstantynopolu:

 Gondola Trip

„Dla Disraeli’ego „wielka tajemnica Azji” całkowicie polegała na homoseksualizmie, a Kuhn twierdzi, że Disraeli powrócił ze Wschodu po zaspokojeniu swego popędu seksualnego.

„Wiele kluczowych związków Dizzy’ego było homoseksualnych.

„Jego kult bohatera Byrona, a także umiłowanie dla Williama Beckforda, który został zdekonspirowany jako pederasta. Nawet w średnim wieku, w czasie swego udanego małżeństwa ze starszą od niego żoną Mary Anne, miał namiętne relacje z swymi sekretarzami, jak Lord Henry Lennox czy Monty Corry”.

Wenecka strona Dizzy’ego – BLNZ (The Venetian side of Dizzy – BLNZ)

http://www.blnz.com/news/2008/04/23/Venetian_side_Dizzy_31/_.html

 disraeli

Disraeli zrobił dwa bardzo istotne związki. Pierwszym z nich było nawiązanie bliskich związków z rzutką rodziną Rothschildów.

Rotszyldowie płacą na Kanał Suezki:

Po drugie, został przedstawiony Edwardowi Bulwer-Lyttonowi. Powieść Bulwer-Lyttona „Rienzi” dostarczyła historii do jednej z pierwszych oper Wagnera, jaka stała się kolejnym manifestem nadchodzącego nazizmu. Powieści Bulwer-Lyttona stały się nowatorskimi ścieżkami, po których poszła cała gama różnych sekt i kultów. Wśród nich były… loża masońska Rosicrucian… oraz Towarzystwo Teozoficzne założone przez Blavatsky.

http://www.campaigner unbound.0catch.com/how_britains_biggest_racists_created_zionism.htm

Syjoniści chcieli, aby „niektórzy żydzi” przenieśli się z Europy, Ameryki i Afryki do Palestyny. Dopiero w latach 30-tych XIX wieku, czołowym brytyjskim politykom udało się uczynić z syjonizmu czynną i działającą doktrynę polityczną, wtedy też zaczęli szukać żydów, których można wprowadzić w błąd, przymusem lub groźbą wymusić na nich sprzymierzenie się z tym programem. Z wyjątkiem nielicznych elementów chasydzkich w Europie Wschodniej, syjonizm był mało atrakcyjny dla żydów.

http://www.campaigner unbound.0catch.com/how_britains_biggest_racists_created_zionism.htm

W 1877 roku brytyjski premier Disraeli napisał plan państwa syjonistycznego państwa w Palestynie pod panowaniem brytyjskim. Dokument został opublikowany anonimowo i puszczony w obieg, poczynając od Wiednia…

W jednej ze swych powieści, Disraeli stwierdza: „Postęp i reakcja to tylko słowa, aby oszukać mistyfikacją miliony.

„One nic nie znaczą, są niczym, to zwroty retoryczne, a nie fakty. Wszystko to konkurencja rasowa…

„Mówi Sidonia (Rothschild): „Wszystko to konkurencja ras, nie ma innej prawdy „...”

 hitlerD

Niemiecki historyk Volker Koop mówi, że SS porwało tysiące dzieci z okupowanych ziem i zamordowało te, które „eksperci rasowi” w Rzeszy uznali za „nie nadające się do germanizacji”.

System nazistowskich porwań:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-486964/Revealed-Nazi-scheme-kidnap-Aryan-children-occupied-countries.html#ixzz2IFRzLZRF

Disraeli i syjoniści lubili wyłącznie określoną elitę 'żydów'.

Powieści syjonistyczne i propaganda od samego początku zostały wypełnione opisami charakterystyki diaspory żydów jako ludzi, „żyjących w brudzie”, „ośrodka jednego wielkiego zacofania”, „brudnych psów”, „pasożytów”, „burdelu ladacznic i robaków”.

http://www.campaigner unbound.0catch.com/how_britains_biggest_racists_created_zionism.htm

 Reinhard_Heydrich

„Kiedy Heydrich był dzieckiem w Halle, dzieci z sąsiedztwa wyśmiewały go, nazywając „Isi”, przezwiskiem z żydowską konotacją … Kiedy służył w marynarce wojennej, wielu jego towarzyszy uważało, że jest żydem. Niektórzy nazywali go „blond Mojżesz”. Inni, którzy mieszkali w Halle twierdzili, że każdy uważał jego ojca, muzyka, Bruno Heydrich, za żyda. Pół-żydówka Alice Schaper twierdziła, „Wszyscy wiedzieliśmy, że on był żydem”.

„W Endymionie, Disraeli pisze: Semici teraz wywierają ogromny wpływ na sprawy światowe poprzez ich najmniejszą, chociaż najbardziej osobliwą rodzinę, żydów.

„Nie ma rasy obdarzonej tak wielkim uporem, takimi umiejętnościami organizacyjnymi.

„Te umiejętności dały im bezprecedensową władzę nad własnością i nieograniczonym kredytem..

„Gdy dokonujesz postępu w latach i zdobywasz doświadczenie w wielu sprawach, wszędzie natkniesz się na żydów...”

 eichmann

Żydowski historyk David Cesarani w książce Eichmann: His Life and Crimes, twierdzi że jako dziecko Eichmann był prześladowany z powodu swego żydowskiego wyglądu. Macocha Eichmanna miała żydowskich przodków i Eichmann związał się z żydami. Eichmann nauczył się hebrajskiego, odwiedził Palestynę i ściśle współpracował z syjonistami w przygotowywaniu żydów do emigracji do Palestyny.

Sidonia wykłada przed Coningsbym na temat „ogromnego wpływu na sprawy Europy” przez umysł żydowski.

„Od takich stwierdzeń, jak „pierwsi Jezuici byli żydami”, Sidonia przechodzi do opisu tego „ogromnego wpływu”, stwierdzając: „Widzisz więc … że świat rządzony jest przez zupełnie inne osoby, niż to się wydaje tym, którzy nie stoją za kulisami”.

„Te osoby, jak stwierdza Sidonia, wszystkie pochodzą z „czystych ras kaukaskich”

„W publicznym wystąpieniu, Disraeli stwierdził: „…rodzima tendencja rasy żydowskiej, która jest dumna ze swej krwi, jest niezgodna z doktryną o równości człowieka”...

„W latach 70-tych XIX wieku pojawiło się kilka agencji na wysokim szczeblu koordynacji w zakresie międzynarodowego tworzenia kultów i sekt, w szczególności Vril (założony w 1871) … kierowany przez Edwarda Bulwer-Lyttona … matczyny kult późniejszego Towarzystwa Thule i podobnych grup stworzonych przez Hitlera i nazistów…”

http://www.campaigner unbound.0catch.com/how_britains_biggest_racists_created_zionism.htm

 himler

SS Himmlera ściśle współpracowało z Haganą, syjonistyczną podziemną organizacją wojskową w Palestynie podczas rządów brytyjskich. Ponoć dziadek Himmlera był żydem. Krewna Himmlera wychodzi za mąż za izrahellczyka:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3168071,00.html

Człowiek, który jest oficjalnie znany jako „ojciec duchowy tego kraju” to w izrahellu Teodor Herzl. Herzl, prorokiem politycznego syjonizmu…umiejętnie uosabiał idee kultu rasowego głoszone przez Disraeli’ego… i anglikańskich „żydowskich przywracaczy” z XIX-wiecznej Anglii.

Herzl wychowywał się w Wiedniu. Tam służby wywiadu brytyjskiego i sprzymierzonymi z nimi Dom Austrii również zrekrutowały Adolfa Hitlera.

 9780253332035_med

Herzl był skrajnie neurotyczny, to był czeski dramaturg, który nienawidził żydów.Naśmiewał się z nich, obśmiewał, potępiał, i twierdził, że prawie zwariował wskutek spotkań z tymi wszystkimi żydami. Teodor Herzl był owładnięty ideami i mitami rasistowskimi twórców tych idei z Imperium Brytyjskiego, stając się głównym środkiem do realizacji ich polityki.

’Blond dziewczynka o mądrych oczach..” czytamy w pamiętniku, w którym Herzl rozkoszował się swoją namiętnością do ośmiolatki. „Dziś uświadomiłem sobie po raz pierwszy, że jest to możliwe, aby zakochać się w małej dziewczynce

 Herzl_with_his_kids

Herzl i jego dzieci. Paulina cierpiała na chorobę psychiczną i uzależnienie od narkotyków. Zmarła w 1930 roku, w wieku 40 lat z przedawkowania heroiny. Hans popełnił samobójstwo (zastrzelił się) w dniu pogrzebu swojej siostry Pauliny; miał 39 lat. „Trude” (Margarethe, 1893-1943 ), zmarła w obozie koncentracyjnym w Terezinie.

Wyższe wiedeńskie sfery były całkowicie pod wpływem sieci salonów utworzonych przez Julie Rothschild, córkę szefa oddziału wiedeńskiego tej rodziny, oraz przez cesarzową Elżbietę z pro-brytyjskiej rodziny królewskiej Wittelsbach z Bawarii, jaka później finansowała karierę polityczną Adolfa Hitlera„.

„Raison d’etre salonów Wiednia było pozyskiwanie osób podatnych dla środowiska sprzyjającego działaniu agentów …”

„Brytyjska polityka nie tylko polegała na tym, aby dodać tradycji humanistycznych judaizmowi jako pochodnię w jego rękach. W latach 1880-1900 różne obszary syjonistyczne pojawiły się w Rosji i Europie Wschodniej dzięki okresowym pogromom i antyżydowskiej kampanii z tego okresu. Wszystkie główne pogromy dają się zidentyfikować jako pochodna działań twardego rdzenia „liberalnych” arystokratów skupionych wokół anglofila Tołstoja i innych rodzin.

„Niemiecki archeolog oskarżał Herzla o to, że był „brytyjskim agentem, który miał wabić żydów na lep nikczemnej awantury przeznaczonej do realizacji strategicznych interesów swoich pracodawców z Londynu”

„Zdecydowana większość żydów postrzegała syjonizm poprawnie, jako atak z ludobójczych pobudek, skierowanych głównie przeciwko żydom i judaizmowi…

„Jeden z wybitnych rabinów powiedział do Herzla, że żydzi mieli „historyczną misję popularyzacji idei humanizmu wśród wszystkich narodów” i z tego powodu żydzi są „bardziej niż terytorialnymi ludźmi” …

„Wielu wybitnych żydów porównało Herzla do … Sabataja Cwi, samozwańczego mesjasza, który poprowadził grupę lemingów do samozniszczenia w Palestynie. rabin Joseph Bloch ostrzegł Herzla, że głosi on coś na kształt „pożądania krwawej ofiary”, a jego idee „mają w zamiarze ożywienie ofiarnego kultu w odbudowanej świątyni”.

Kolejny wybitny Austriak, Leon Ritter von Biliński – człowiek, którego pamiętniki miały potem zdemaskować fakt, że idee Herzla pochodziły od Disraeli’ego – powiedział bez ogródek, że idee syjonistyczne i założenia Herzla powtarzają dokładnie idee najgorszych rasistów antysemickich. Ukryte aluzje Bilińskiego o rodowodzie nazi-syjonistycznego lobby trafiają w sedno sprawy. Ci sami brytyjscy zwolennicy syjonizmu Herzla (Rothschildowie i spółka), to te osoby, które potem wyniosły Hitlera do władzy i pomogły w zaistnieniu „holocaustu”.

Idee Herzla w każdym aspekcie wspierały poglądy antysemickie, głoszące niemożność współistnienia żydów z innymi grupami ludzkimi i zło powodowane przez żydów mieszkających w Europie. W innym czasie, Herzl i jego zwolennicy poszli tak daleko, że publicznie zaatakowali gudłajów twierdząc, że judaizm to największy wróg syjonizmu. Przykładów zalotów Herzla i współpraca z działaczami antysemickimi w różnych rządach – współpraca, jaka obejmowała antysemicką działalność spiskową, aby wygrać poparcie dla sprawy syjonistów – jest tego dosłownie całe mnóstwo.

 Nazi Jews

Ta współpraca zapowiadała ścisłą współpracę między syjonistami i nazistami w okresie 1933/45, w tym umowę zawartą z syjonizmem, w jakiej znalazła się zgoda na śmierć prawie miliona żydów w zamian za pozwolenie na dokonanie selekcji rasowo „czystych”, jakim zezwolono na ucieczkę z Węgier i Rumunii.

W tym związku, kult Thule i Odyna, uprawiany przez elitę nazistów, i kult Syjonu, również stworzony w laboratoriach od projektowania kultów u londyńskich oligarchów, były sobie nawzajem pomocne w „oczyszczeniu swojej rasy”

Moses Hess, XIX-wieczny renegat socjalistyczny nazwał tych żydów, którzy zaprzeczali, że żydzi to odrębna rasa „zdrajcami swego ludu, plemienia, rasy.” Rodzaj myślenia Hessa na temat rasy był powszechny wśród syjonistów. Tak samo wygląda w pismach Herzla i fantazjach rozproszonych w różnych średniowiecznych metaforach rycerskich.

 Morocco Sephardic

żydzi sefardyjscy w Maroku. Korzenie żydów aszkenazyjskich są turecko-mongolskie, a nie semickie.

„Powieści syjonistyczne i propaganda od samego początku zostały wypełnione opisami charakterystyki diaspory żydów jako ludzi, „żyjących w brudzie”, „ośrodka jednego wielkiego zacofania”, „brudnych psów”, „pasożytów”, „burdelu ladacznic i robaków”.

Jeden z syjonistycznych propagandystów z wcześniejszych lat tego stulecia, Jacob Klatzkin, opisał żydów jako „fałszywe i wypaczone istnienia” w kontraście do „czystego narodowego typu”, jaki wyłoni się z syjonizmu.

Anglikańska oligarchia nie wyszła publicznie ze swoją decyzją o utworzeniu państwa syjonistycznego aż do gorących, szczytowych wydarzeń I wojny światowej, a dopiero potem ze sprawą destabilizacji Rosji i tworzenia lobby syjonistycznego w USA, aby wykorzystać je jako narzędzie w doprowadzeniu Ameryki do służby na rzecz zagrożonego Imperium Brytyjskiego.

Po I Wojnie Światowej, syjonizm był masowo promowany przez brytyjską elitę. Stworzenie przez nich nazizmu oznaczało próbę zjednoczenia „wyższego angielskiego rodzaju” z „germańską” gałęzią „rasy” anglosaskiej, w celu podboju Rosji i zapewnienia sobie kontroli na Bliskim Wschodzie. Stworzenie syjonizmu było ustanowieniem obsesyjnego kultu ziemi przez żydów, którzy nie są żydami”, wyrażając to słowami samego Herzla, z „dziesięcioma milionami angielskich agentów” w regionie.

 463px-Punch_Rhodes_Colossus

Cecil Rhodes – związany z Rothschildami

Pamiętniki Herzla i jego przemówienia są przepełnione obrzydliwymi paeanami na rzecz symbiozy między Brytyjczykami a strategią syjonistyczną: „idea syjonistyczna, która jest ideą kolonialną powinna być zrozumiana w Anglii łatwo i szybko”.

Herzl przeprowadził szeroko zakrojone badania w dziedzinie tego, jak rasista Cecil Rhodes z użyciem metody przypochlebiania się, oszukiwania i niszczenia lokalnych władców, doprowadził do powstania czegoś, co znamy teraz jako Rodezję. Posłużyła mu do tego metoda uzyskania umowy na to, aby to terytorium przekształcono w obszar objęty „statutem” brytyjskim. Herzl był gotowy i chętny, aby zastosować te same techniki na arabskich mieszkańcach Palestyny.

 485px-3rd_Marquess_of_Salisbury

Robert Gascoyne-Cecil, trzeci markiz Salisbury – jeden z elity krypto-żydowskiej

Istnieją trzy podstawowe fakty na temat elity, która rządziła Brytanią w drugiej połowie XIX wieku, dzięki zaangażowaniu się popełnienie Deklaracji Balfoura w celu „utworzenia ojczyzny dla żydów w Palestynie”, oraz w okresie od 1920 do lat 40-stych w rozwoju nazizmu, a potem państwa izrahellskiego.

Po pierwsze: „Łączna liczba brytyjskich decydentów faktycznie odpowiedzialnych za syjonizm i Deklarację Balfoura jest mała – może dziesięć osób, najwyżej dwadzieścia.

Po drugie: „Ta garstka była w zasadzie tą samą główną grupą decydentów, która prowadziła wszystkie rodzaje imperialistycznej strategii, czyli grupą, która utworzyła Okrągły Stół (the Round Table) w latach 90-tych, XIX wieku, na podstawie mandatu zawartego w testamencie Cecila Rhodesa.

Ta sama grupa-rdzeń prowadziła politykę brytyjską od lat 80-tych, XIX wieku, aż do okresu II Wojny Światowej.

Po trzecie: „Dowody pokazują ścisłe pokrywanie się członków syjonistycznej grupy odpowiedzialnych za powstanie Deklaracji Balfoura oraz grupy, które pchnęła do władzy Adolfa Hitlera i stworzyła strategię dla Niemiec w latach 1920 i 1930 – to tzw. Cliveden Set.

Obejmuje ona garstkę żydowskich finansistów i polityków z „pierwszego kręgu” i „drugiego kręgu”, którzy wspierali Hitlera aż do czasów koniunktury z lat 1939-1940 – Rothschildowie, Warburgowie, i spółka.

 Cecil

Lord Cecil, mózg spisku Guya Fawkesa.

„Wewnętrzna elita Okrągłego Stołu:

Cecilowie

Bardzo wpływowi w czasach współczesnych Cecilowie (np. Lord Harlech) są potomkami krwi rodziny z XVI wieku w Anglii (np. Lord Burghley, William Cecil), która spiskowała zaciekle przeciw humanistom na dworze Elżbiety Tudor, pomogli Zakonowi Maltańskiemu uzyskać wielkie wpływy w Anglii, a wraz z nim, całej gamie kabalistyczno-mistycznych lóż Ashmole, obrządku szkockiego, ruchu Oxfordzkiego, Okrągłego Stołu i Cliveden Set.

Dla celów prawdy historycznej, Deklaracja Balfoura, jaka stawia Wielką Brytanię w roli twórcy państwa żydowskiego w Palestynie, powinna zostać przemianowana na Deklarację Cecila.

Kluczową postacią w łańcuchu współczesnych Cecilów jest Robert Gascoyne-Cecil, trzeci markiz Salisbury, ten sam Lord Salisbury, który był ministrem spraw zagranicznych Disraeli’ego w latach 70-tych XIX wieku.

Na początku XX wieku, wewnętrzna klika partii konserwatywnej składała się prawie całkowicie z rodziny Cecilów i ich krewnych skutkiem ogromnego wpływu lorda Salisbury, pisze autor Tragedy and Hope, Carroll Quigley.

 Gws_balfour_02

Balfour

Ustępując ze stanowiska premiera w 1902 roku, Salisbury przekazał urząd innemu Cecilowi, swemu bratankowi, protegowanemu i dokładnie wybranemu następcy, Arthurowi Jamesowi Balfourowi, temu samemu, który w 1917 roku zawiadomi „Szanownego Pana Rothschild…w imieniu jego Królewskiej Mości” o pewnej deklaracji sympatii dla żydowskich aspiracji syjonistycznych w celu ustanowienia w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego – Deklaracji Balfoura.

Balfour był jednym z nielicznych, jaki dostąpił wtajemniczenia w specjalny „krąg wtajemniczonych” z tajnego stowarzyszenia Okrągłego Stołu, do spółki z Cecilem Rhodes, Lordem Esher, Lordem Milner i wydawcą London Times, Williamem T. Steadem.

„Lord Robert Cecil … Balfour został wyznaczony jako jego specjalny Podsekretarz w ministerstwie spraw zagranicznych. Według Cecila: „Brytyjczycy muszą uznać i wykorzystać „międzynarodową potęgę żydów”.

 round_table05_01

Z inicjatywy Cecila Rhodes i innych, aby doprowadzić do integracji „germańskiej rasy” z anglosaską geopolityką, przygotowania były prowadzone w różnych okresach, zwłaszcza jednak w latach 20-tych XX wieku, co miało przekształcić Niemcy w Jawnego Pana Wschodu przeciwko Rosji i jako partnera w świecie rządzonym przez „Anglosasów”.

 220px-Wittelsbach_Arms.svg

Ród Wittelsbach z Bawarii

Powiązany z Londynem agent rodu Wittelsbach, profesor Karl Haushofer, duchowy i tajny twórca Mein Kampf wyraźnie włączał Niemcy w globalny sojusz z Wielką Brytanią. Ta nazistowska polityka została uruchomiona przez rząd Lloyd George’a, który w Wersalu narzucił politykę najtwardszych reparacji wojennych, a potem nagle zaczął politykę „zmiękczenia” – aby umożliwić dokonanie remilitaryzacji Niemiec.

Krótko mówiąc, polityka Okrągłego Stołu wobec Niemiec w całym okresie 1918-1939 polegała na wsparciu kombinacji skrajnych żądań i zbrojeń, której Hjalmar Schacht, agent polityki Warburgów – prowadzącej do tzw. żydowskich obozów – był tworem koniecznym.

Następujące osoby były wśród budowniczych nazizmu, aby mógł służyć anglosaskiemu mistycyzmowi geopolitycznemu: Lord Milner, Leopold Amery, Jan Christaan Smuts, Lord Brand, Winston Churchill oraz potomkowie rodziny Rothschildów.

 400px-Cliveden-2382

Cliveden

Z małą garstką innych osób, członkowie Cliveden Set (Cliveden to nazwa posiadłości rodziny Astor, gdzie odbywają się spotkania koordynacyjne Okrągłego Stołu) wykorzystali swój ogromny wpływ na prasę międzynarodową do tworzenia „krytycznego poparcia” dla nazistowskich okrucieństw.

W połowie lat 30-tych Lothian wybrał się w podróż do Niemiec, aby utrzymać Hitlera na torze trzymania się Niemiec w orbicie anglosaskiej polityki światowej. Amery, Lothian, i spółka dopiero w okresie 1939/40 zerwali z dotychczasową polityką wobec Hitlera, gdy stworzony przez nich Frankenstein wymknął się spod kontroli. Polityka ta następnie przesunięta została w kierunku udziału USA w ratowaniu Imperium Brytyjskiego. Oczywiście anty-nazistowski wizerunek Churchilla to blef i mit. W trakcie wojny Sir Winston wyraźnie zakazał roboty od wewnątrz Niemiec, które mogłyby spowodować powstanie antyhitlerowskiego przywództwa. Jak sam powiedział przed członkami parlamentu, on wolał Hitlera.

 dsc_5341-hitler-churchill

Rola żydowskich członków elity Okrągłego Stołu w tym wszystkim jest szczególnie obciążająca. Dopiero pod koniec lat 30-tych, a w niektórych przypadkach aż do 1940 r., te ważne elementy kliki Rothschildów tworzyły de facto germańską geopolitykę kultu rasowego.

Max Warburg z rodziny Warburgów, którego członkowie byli prawie we wszystkich przypadkach przeszkoleni w finansach przez Rothschildów, był, według niedawnej biografii Warburgów, jednym z czołowych doradców Hjalmara Schachta, w całym okresie lat 20-tych i 30-tych XX wieku. Odsuńmy na bok wszelkie maskarady, to Schacht we współpracy z interesami Warburgów, Schroeder Bank oraz Bank Anglii, podjął decyzję z 1932 r., aby wynieść Hitlera do władzy. Po podjęciu tej decyzji, Schacht z powodzeniem sprzedał opcję Hitlera dla kierowanej przez Rothschildów, nowojorskiego „tłumu naszych”, rodzin żydowskich finansistów, podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych w 1932 roku.

 0 billederhjalmar-2dschacht1

Manipulacje powiązanego z Rothschildami domu inwestycyjnego Goldman Sachs w Nowym Jorku, oraz amerykańskich i niemieckich oddziałów rodziny Warburg, były w dużej mierze zasadniczym elementem w ustawieniu interesów Krupp i I.G. Farben, na nieodwracalny kurs wsparcia dla gospodarki nazistów, a przeciwko traktatowi z Rapallo o współpracy Wschód-Zachód w celu uprzemysłowienia Niemiec.

Więcej pod linkiem: http://www.campaigner unbound.0catch.com/how_britains_biggest_racists_created_zionism.htm

na podstawie: http://aangirfan.blogspot.com/2013/08/the-gay-father-of-nazism-and-zionism.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.