Strona główna > NWO > Apokalipsa > Gdy milczą pasterze, krzyczą owce. Apel do Episkopatu.

Gdy milczą pasterze, krzyczą owce. Apel do Episkopatu.

Zachorowań jest mniej niż w poprzednich latach, a już słychać proroctwa Ministra Zdrowia, że w Święto Wszystkich Świętych będzie trzeba dawać mandaty świętującym i ograniczać zgromadzenie religijne. Episkopat ma być religijnym ramieniem łamiącym opór i oddzielającym wiernych od sakramentów. Episkopat ma pod dyktando władz świeckich zabić wiarę w duszach.

Przerobiliśmy to wiosną i przerabiamy do dziś w sprofanowanych spryskiwaczami chemikaliów kościołach, pustych kropielnicach i w zaduszanych szmacianymi kagańcami ciałach wiernych. Zaś przede wszystkim w umniejszaniu czci dla Najświętszego Sakramentu przez protestancko – żydowską formę przyjmowania Komunii Świętej.

Dlaczego proroctwo Ministra Zdrowia przewiduje wzmożenie szykan na katolikach w Święta Wszystkich Świętych, a nie przewiduje w Paschę, święto Channuka, czy Jom Kippur?

Dziękujemy odważnym Katolikom i Polakom, którzy apel ten przeczytali. Podpisujemy się pod każdym słowem tego apelu. Już dawno należało to zrobić, kiedy odmawiano katolikom Mszy Świętej Tradycyjnej dla Marszu Niepodległości. Kiedy odmawiano katolikom wiary przodków i Liturgii, która zachowała duszę Polską przy życiu przez straszliwe dziejowe doświadczenia. Która również dzisiaj podtrzymuje tożsamość i istnienie narodu polskiego. My chcemy biskupów i kardynałów z polskiego ludu wziętych a nie z jakiś innych ludów; nie chcemy biskupów narzuconych przez jakieś gremia, na których się naród polski nigdy nie zgodził. Nie chcemy biskupów, którzy prześladują polski naród i łamią starożytne, katolickie, polskie obyczaje.

Mówią, że Komunia na rękę jest zatwierdzona przez Stolicę Apostolską ale nie dopowiedzą, że jako indult dla najbardziej zniszczonych protestantyzmem regionów żeby zupełnie od wiary nie odpadli a nie całego Kościoła. Z wymuszonego wyjątku dla tych, którzy zatracili wiarę w realną obecność Chrystusa w Eucharystii oni zrobili zasadę. Nie wiedzą, że Prawo Kanoniczne stanowi, że najlepszą interpretacją prawa jest obyczaj a w Polsce od tysiąca lat niepamiętnym obyczajem jest Komunia na klęczkach i przy balaskach, do ust? Tego prawa nie wolno było zdeptać!

Zdeptali Prawa Kościelne, bo wolą prawa innych wiar?
Dość poniżania Chrystusa w Jego własnym Kościele przez uzurpatorów. Wiary nie umieją bronić a bronią pederastów na wysokich kościelnych stanowiskach.

Niech pozwolą na wybudowanie Tradycyjnego, Katolickiego Seminarium Duchownego w Polsce, bo nam stworzyli jedynie judeoprotestanckie.

Niech umożliwią rodzicom i dzieciom dostęp do tradycyjnie udzielanych sakramentów, których nie mogą się miesiącami doprosić! Wierni są w tym względzie systemowo lekceważeni i pomijani.

Niech się nawrócą albo opuszczą uzurpowane stanowiska które mają zająć wierzący kapłani, z polskiego ludu wzięci, o odpowiednich, katolickich walorach umysłu i ducha.

W końcu ktoś to publicznie wypowiedział tam, gdzie należało to wypowiedzieć. Dziękujemy!

Apel od 17 minuty.

źródło:swietatradycja.wordpress.com

4 thoughts on “Gdy milczą pasterze, krzyczą owce. Apel do Episkopatu.

 1. Episkopat ? Nie ma zdanego EpiskopAtau ! Jest ZydoepIskopat opanowany przez zydowskie mendy i gnidy typu Polak, Gadeck,Rys i inne kozerne smieci i odpadki !

 2. Здравствуйте господа[url=https://aqua-jet.top]![/url]
  Наша организация занимается свыше 10 лет продажей аква изделий для декора помещений в Харькове. Вот основные виды продукции, которые мы можем предложить вам:
  1)[url=https://aqua-jet.top]Водно пузырьковая панель[/url] – Уникальный декор, который заменит аквариум, и сделает уютной атмосферу в Вашем помещении. Данный вид аква конструкций отлично подходит для любого типа помещений.
  2)[url=https://aqua-jet.top]Искусственный водопад по стеклу[/url]- Служит отличным решением для зонирования помещений в виде перегородок, как для жилых, так и для общественных помещений. Кроме того, Вы сделаете правильный выбор, если поставите такое изделие в кафе, ресторане или спа салоне, это придаст динамичности в Ваш интерьер и отлично его дополнит.
  3)[url=https://aqua-jet.top]Водяная стена[/url] – Аква декор, который поможет Вам расслабиться и немного порелаксировать после тяжелых будней, а световой эффект будет работать как светильник или торшер с функцией светотерапии, которая применяется для лечения различны психических расстройств.
  4)[url=https://aqua-jet.top]Декоративный водопад по стеклу[/url] – Мы применяем водопады по стеклу в ниши, в виде перегородки, может быть напольного типа, возле стены, навесного настенного типа.

 3. Спасибо за совет все нашлось тут!

  [url=https://5-xl.ru/category/psihologiya-i-profajling/]ПСИХОЛОГИЯ И ПРОФАЙЛИНГ[/url]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *