Strona główna > Bliski Wschód > Gazański holokaust

Gazański holokaust

HOLOKAUST – słowo które oznacza spalenie i zniszczenie ogniem – i które oznacza również składanie w ofierze, w tym przypadku składanie w ofierze ludzi – teraz trwa w Gazie. Matan Vilnai, izraelski wiceminister obrony i były izraelski generał, użył tego terminu kiedy w 2008 wymknęła mu się prawda, i ostrzegł nas, że trwający opór Palestyńczyków wobec izraelskiej blokady Gazy wywoła „większy holokaust” na tej niespokojnej ziemi. I teraz, 5 lat później, ta groźba jest realizowana ze zdwojoną siłą.

a
Żydzi śmieją się, jedzą i piją oglądając z pobliskiego wzgórza bombardowanie Gazy. Widocznie nie boją się „palestyńskich rakiet”.

Gaza to maleńki pas ziemi o długości ok. 25 mil [37 km] i szerokości 5 mil [7.5 km] wciśnięty między morze, Egipt i Izrael, i niemal całkowicie otoczony przez państwo żydowskie. Jest domem dla prawie 2 mln osób, w większości semickich muzułmanów, ale o różnych religiach i ludach, w tym białych. Wielu z tych ludzi to uchodźcy wypędzeni z kontrolowanych przez Żydów terenów do tej maleńkiej enklawy, teraz plecami do morza i nie mającymi gdzie się udać. Jest to jeden z najgęściej zaludnionych terenów na świecie. Od lat są pod brutalną izraelską blokadą, a opłacani przez Amerykę Egipcjanie także blokują przed nimi swoją granicę.

Z maleńkimi wyjątkami, Palestyńczycy nie mogą swobodnie podróżować i są uwięzieni w swoich małych, kurczących się enklawach. Gaza jest całkowicie zablokowana, tak jak niewielu Palestyńczyków pozostałych na Zachodnim Brzegu. Obszary te są często nazywane palestyńskimi gettami, ale bardziej przypominają obozy koncentracyjne. Państwo żydowskie stopniowo przejmuje nawet drobne kawałki ziemi, których nie ukradło w 1948 i 1967. Palestyńczycy są osaczeni przez uzbrojonych zbirów, drut kolczasty, niekończące się „punkty kontrolne”, i mury z betonu i stali, które sprawiają, że przy nich mur berliński wygląda jak dziecinne zamki z piasku. Ich dostęp do swoich bliskich, do szpitali i źródeł pożywienia i wody, jest niszczony, a ich domy zostały zrównane z ziemią, by zrobić miejsce dla żydowskich „osadników” – a teraz na naszych oczach ich ciała są wysadzane w powietrze do krwawej miazgi, i są paleni żywcem w prawdziwym holokauście.

Tylko w ostatnich tygodniach, państwo żydowskie, przy użyciu high-tech dronów, rakiet i bomb – wszystkie dostarczone przez waszyngtoński reżim, wszystkie zapłacone przez was – wymordował w Gazie ponad 1.500 mężczyzn, kobiet i dzieci (obecnie jest ponad 2 tysiące zamordowanych Palestyńczyków i około 10 tysięcy zaginionych. Liczby te stale rosną/a303), około 85% z nich to cywile. (W kontraście, w tym samym okresie zginęło 63 izraelskich żołnierzy – i 2 cywilów. Wyraźnie Hamas wybiera cele wojskowe – a Izrael palestyńskich cywilów.) Kiedy czytacie lub słyszycie te słowa, liczba zgonów będzie większa. Żydzi zamordowali – tylko w ostatnich kilku tygodniach – prawie 1 na każdy 1.000 Gazańczyków. Jest to ekwiwalent 250.000 Amerykanów zabitych w stosunku do naszej populacji, około 5 razy więcej niż ilu straciliśmy w całej dziesięcioletniej wojnie w Wietnamie. Tylko w jednym miesiącu! Jest to ekwiwalent 100 ataków 11 IX.

Pozornymi przyczynami rozpoczęcia przez Izrael tego holokaustu są: 1) trójka żydowskich nastolatków rzekomo zabitych w zeszłym miesiącu przez Hamas, grupę stanowiącą wybrany rząd Gazy, i 2) rakiety wystrzeliwane przez bojowników w Strefie Gazy na Izrael. Pierwszy powód okazał się nieprawdziwy, gdy okazało się, że zaangażowana w to była palestyńska grupa zbirów znana z regularnych działań wbrew polityce Hamasu. Takie grupy są znane z tego, że są również mocno monitorowane i zinfiltrowane przez izraelski wywiad, powodując to, że niektórzy komentatorzy podejrzewają izraelską operację fałszywej flagi, poświęcającą własne dzieci w dążeniu do pozyskania poparcia społecznego dla od dawna zaplanowanej rzezi Gazańczyków.

Niezależnie od tego jasne jest to, że rząd Hamasu nie miał nic wspólnego z tymi zgonami. Co do drugiego powodu – rakiety wystrzeliwane okresowo przez bojowników ze Strefy Gazy w kierunku Izraela – nikt nie zaprzecza, że ​​istnieją. Ale Gazańczycy walczą przeciwko ciężkiej opresji, w tym dziesięcioleciom izraelskiej okupacji wojskowej, przez wiele lat. Ich „rakiety” to mała broń – około 4.5 cala [ok. 7 cm] średnicy – a nawet dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa obrony, Jakub Toran, powiedział w 2005, że „stanowią bardziej zagrożenie psychologiczne niż fizyczne”. W rzeczywistości, tak niewielu Izraelczyków zginęło od tych low-tech w stylu fajerwerków „rakiet”, że izraelscy propagandyści musieli zawyżać liczbę ofiar śmiertelnych wliczając w nie zgony z powodu ataku serca okolicznej ludności.

Izrael nie tylko zrzuca wyprodukowane w USA palące się bomby fosforowe na dzielnice cywilne i budynki mieszkalne, ale również na szkoły. Agencja Pomocy ONZ (UNRWA) ma w Gazie około 170 szkół, i wiele z nich jest teraz również wykorzystywanych jako schronienie dla około 117.000 Gazańczyków, bezdomnych w wyniku izraelskich ataków. Tylko te szkoły ONZ zostały zbombardowane przy 6 różnych okazjach, a kilka z nich zniszczone.

a

a

Jeden izraelski cel to zmuszenie prawie 2 mln Gazańczyków do pójścia jeszcze dalej w kierunku morza – utworzenie ziemi niczyjej, która kurczy już małą Strefę Gazy o 40%, zmuszając dziesiątki tysięcy ludzi do opuszczenia domów, by utworzyć „strefę buforową” wzdłuż całej granicy o szerokości 1,8 mili [2.7 km]. To duży obszar jeśli wziąć pod uwagę to, że Gaza ma mniej niż 4 mile [6 km] szerokości wzdłuż większości jej długości. Ta krwawa kampania wypędzania ludzi z domów i firm, niszczenia ich życia i zabijania każdego, kto się sprzeciwia, jest otwarcie głoszonym celem izraelskiego reżimu.

Kongres USA już uchwalił „awaryjny” pakiet pomocy, by dać Izraelowi dodatkowe setki milionów dolarów (oprócz miliardów jakie już corocznie otrzymuje od USA) żeby pomóc państwu żydowskiemu mordować więcej niewinnych, a sen. Harry Reid już ponoć pracuje nad kolejną uchwałą by dać mu jeszcze większa „pomoc w nagłych wypadkach”.

a

Jest niesamowite kiedy ogląda się izraelskie bomby spadające na Gazę na żywo, bez żadnego retuszu w Russia Today (RT). (Są również inne kanały na żywo, czasami RT używany jest w innych celach, ale ostatnio w większości koncentrował się na Gazie.) Kiedy operator to pokazuje, widać bardzo realistyczny obraz o wysokiej rozdzielczości, który wypełnia ekran bardzo zatłoczonego miasta i toczącego się życia – kiedy ma miejsce losowe niszczenie wymierzone w budynki mieszkalne, domy, biura i ulice miasta – a wysokiej jakości dźwięk pozwala słyszeć wielki impakt bomb zapalających i innej broni masowego rażenia wystrzeliwanych na to spokojne miasto.

W pisemnej wersji tego programu podam kilka linków do video z tych źródeł informacji, dzięki czemu możecie zobaczyć na własne oczy to co ja widziałem. Jak widać, Izraelczycy celowali w karetki przewożące rannych (i szpitale), i zamordowali bezbronnego człowieka, który po prostu szukał swoich bliskich – lub ich szczątków – w gruzach budynków:

A ataki Izraelczyków na te cywilne cele są szalenie nieproporcjonalne do żadnej siły kiedykolwiek wykorzystanej przez Palestyńczyków przeciwko izraelskiemu wojsku:

http://www.youtube.com/watch?v=IloX_HwWir8

W tej chwili w Gazie jest bezdomnych 167.000 mężczyzn, kobiet i dzieci. Energia elektryczna jest wyłączana dla ponad 90% tamtejszych ludzi. Żywność i łatwo psujące się środki medyczne są bezużyteczne i ich brakuje, a blokada i ataki utrudniają ponowne dostawy.

a

Hamas ma kilka sztuk w większości nieskutecznej broni. Ale ogromna większość Palestyńczyków jest nieuzbrojona. Ich odpowiedzią na dzikie bombardowanie ich domów i osiedli jest ucieczka – przytulanie ocalałych członków rodzin – i płacz. To znacznie różni się od wizerunku „zamaskowanych terrorystów” pokazywanych nam 24 godziny na dobę przez kontrolowane przez Żydów media w USA i W Brytanii. Fox News był nawet tak bezczelny, że pokazał video ludzi uciekających w popłochu przed nadlatującymi izraelskimi rakietami, i późniejszą rzeź i martwe, okaleczone ciała – zaś lektor, gwiazda lub gwiazdor Foxu mówi o „rakietach Hamasu”, dając widzowi całkowicie fałszywe wrażenie, że on widzi izraelskie ofiary i palestyńskich napastników – kompletne odwrócenie rzeczywistości.

W Izraelu Żydzi wnoszą leżaki i napoje na wysokie punkty obserwacyjne z widokiem na Gazę, śmieją się i cieszą kiedy izraelskie bomby zapalające, rakiety i czołgi zabijają znienawidzonych Palestyńczyków i ich dzieci w domach, szkołach i szpitalach poniżej. Jeden z tych Żydów, który wypowiada się w filmie zamieszczonym poniżej, twierdzi, że bombardowanie Palestyńczyków jest „jedynym rozwiązaniem”, i że całe miasto powinno być ‚wymazane’. To jest naprawdę chory, obłąkany, chory psychicznie naród.

Dziwna mentalność Żydów ma długą historię i można ją zauważyć w ludobójczych bredniach, które tworzą dużą część ich”świętej księgi”, Tory, z której pochodzi ten fragment:

„Gdy Pan, Bóg wasz, wprowadzi was do ziemi, którą macie posiąść i usunie wiele narodów tam żyjących, wyrżniecie je wszystkie i całkowicie zniszczycie. . . Nie oszczędzicie niczego co żyje, co oddycha. . . Nie będziecie zawierać z nimi żadnej umowy ani nie okażecie im żadnej litości. . . Zniszczycie ich ołtarze, połamiecie ich stele, wytniecie aszery, a posągi spalicie ogniem. Bo jesteście ludem świętym dla Pana, Boga waszego, a On wybrał was, spośród wszystkich ludów, które są na powierzchni ziemi, byście byli szczególnym ludem. . .”

Torah – którą chrześcijanie nazywają „Stary Testament” – jest pełna takiego cholernego szaleństwa.

A co zrobili Senat i Izba USA w odpowiedzi na przerażającą rzeź w Gazie? Oni przyznali setki milionów dolarów na jej finansowanie. I uchwalili dwie rezolucje serdecznie je zatwierdzając. I uchwalili je jednogłośnie. Zastanówcie się nad tym faktem przez chwilę, a potem powiedzcie, że nadal uważacie, że jest nadzieja na jakąkolwiek znaczącą zmianę systemu politycznego jaki istnieje w tym kraju.

Ale jest nadzieja. Na całym świecie miliony ludzi budzą się na destrukcyjne działania i program żydowskiej struktury władzy. W obliczu holokaustu w Strefie Gazy, ONZ przytłaczająco uchwaliła rezolucję wzywającą do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie czynów Izraela jako zbrodni wojennych. Tylko jeden kraj głosował przeciwko uchwale – Stany Zjednoczone Ameryki. Nawet „wymuszeni” sojusznicy Ameryki w Europie, przywiązani do tej samej struktury władzy, nie ośmieliliby się spojrzeć w twarz swojemu narodowi, gdyby głosowali przeciwko, a jedynie się wstrzymali. W krajach Trzeciego Świata, wykształcone klasy już od dziesięcioleci znają toksyczny charakter żydowskiej władzy, i w Europie, zniszczonej przez żydowską potęgę pieniądza, pojawia się sprzeciw, i partie świadome Żydów zajmują miejsca w rządzie. Skandaliczne, ludobójcze zachowanie państwa żydowskiego i instytucji żydowskich na całym świecie uczy wszystkich, którzy widzą je otwartymi oczami. W tej chwili stosunkowo niewielu Amerykanów ma otwarte oczy, ale wraz z rozwojem alternatywnych mediów to się zmienia.

Nie tylko Palestyńczycy utracili prawo do istnienia. My też. Tak jest ze wszystkimi narodami, które znajdują się pod butem USA / Izraela / banków / kompleksu medialnego, które niszczą każdy naród dotknięty ich zatrutymi szponami. I wiele milionów budzi się na ten fakt, o czym dobrze wie żydowski establiszment.

Ci z was, którzy słyszą mnie po raz pierwszy, zbadajcie sami – dowiedzcie się co naprawdę dzieje się w Gazie – a potem wróćcie tu i dowiedzcie się co ta sama banda robi naszemu narodowi – i wszystkim narodom Zachodu. Ci którzy już znają prawdę o tym co mówię, rozpowszechniajcie to wszędzie i budźcie wszystkich tych, którzy nadal nie są zdolni do samodzielnego myślenia. Nie ma sposobu na lepsze wykorzystanie życia i czasu.Tym z was, mającym chwilę dysonansu poznawczego, bo słyszycie rzekomego „białego rasistę” opowiadającego się za prawami Palestyńczyków do istnienia, mówię: otwórzcie swoje myślenie.

Zrozumcie to: są dwa podstawowe sposoby zorganizowania świata. Jeden z nich to przymusowy sposób, sposób imperium i oligarchii, który zawsze angażuje jeden naród lub plutokrację rządzącą wielorasowym, wielokulturowym imperium, od którego nikt nie może się odłączyć. Drugi sposób to sposób nacjonalizmu, samostanowienia i wolności, w którym każdy naród, który uważa się za naród może żyć pod swoim rządem. Pozwalanie żydowskim oligarchom nadal nami rządzić w końcu nas zabije, i będziemy tak samo martwi jak zbombardowani Gazańczycy. To na zawsze zakończy nasze dziedzictwo genetyczne i kulturowe. I musimy zrobić wszystko co jest konieczne by temu zapobiec. Taki jest cel Sojuszu Narodowego.

Źródło: http://nationalvanguard.org/2014/08/the-gaza-holocaust/

Tłum. Ola Gordon.

P.S. Gaza child pulled out of the rubble after Zionist air strikes

http://www.youtube.com/watch?v=SIHe_V_Zo_M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *