Gaza i mit o prawie Izraela do istnienia

Spod gruzów żydowskich bomb wybuchających w ‚więzieniu na świeżym powietrzu’ znanym jako Strefa Gazy, wyłania się ważniejsze pytanie: Czy Izrael ma „prawo do istnienia?”

Gaza

(Transkrypt filmu ocenzurowanego w Polsce)

(Odblokuj ograniczenia regionalne na YouTube –  Jeśli jedyne co widać, to komunikat „Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju” to spróbujemy odblokować materiał i wchodzimy pod ten link UnBlock Film a następnie wklejamy adres zablokowanego filmu w pole i GO. – red.)

Odblokuj ograniczenia regionalne na YouTube
Odblokuj ograniczenia regionalne na YouTube

Termin „prawo do istnienia” odnoszące się do krajów, nigdzie nie jest uznane w prawie międzynarodowym.

Prawo do istnienia mają narody, a państwa pojawiają się i znikają.

Żydzi odmówili palestyńskiemu narodowi prawa do istnienia, którego ziemię i zasoby ukradli. . . a teraz planują ukraść Strefie Gazy nowoodkrytą przybrzeżną ropę.

I Netanyahu nie zatrzymają żadne naciski świata.

[Kadr: „Żadne międzynarodowe naciski nie zatrzymają naszych z pełną siłą działań przeciwko organizacji terrorystycznej, która nawołuje do zniszczenia nas”.]

Ale – chwileczkę.

Hamas wielokrotnie wzywał do rozejmu poprzez egipskiego mediatora. Ale Izraela nie interesuje rozejm. On chce gazańską ropę.

Teraz Bibi mówi, że żaden inny kraj nie tolerowałby tego czego doświadcza Izrael.

[Kadr: „Ostatnio terroryści z Hamasu wystrzelili setki rakiet na izraelskich cywilów. Żaden inny kraj nie zgodziłby się na takie zagrożenie”.]

Absolutnie nie. Który kraj w ogóle spędził prawowitych właścicieli ziemi do więzienia na świeżym powietrzu i nazwał ich „zagrożeniem”?

Izrael nawet wykorzystał tzw. ‚porwanie’ izraelskich nastolatków żeby wszcząć bombardowanie Gazy. . . i demokratycznie wybrany Hamas ma prawo do obrony swojego narodu przed agresją.

14 maja 1948, Ben Gurion i Golda Meyerson, razem z 34 innymi syjonistycznymi uzurpatorami, „zadeklarowali”, że Arabowie już nie byli właścicielami swojej ziemi – teraz należała ona do Żydów.

A teraz syjo-chrześcijanin John Hagee czyni Boga współwinnym żydowskiej kradzieży, twierdząc, że Żydzi posiadają palestyńską ziemię zgodnie z prawem.

[Kadr: „Bóg dał ziemię Izraela Abrahamowi w wiecznym przymierzu 4.000 lat temu. Ziemia Izraela należała wtedy do żydowskiego narodu, i należy do żydowskiego narodu teraz, i zawsze będzie należeć do żydowskiego narodu”.]

Nie, głupi ośle.

Bóg obiecał ziemię Abrahamowi, i cytuję: „jego potomstwu”. . . czyli „urodzonym” cudownie jak Izaak.

Bo „tylko od Izaaka będzie nazwane twoje potomstwo”. Pobożni chrześcijanie rodzą się cudownie poprzez chrzest.

Ezaw był fizycznym potomkiem Abrahama, ale z powodu jego złego charakteru został zdyskwalifikowany z dziedziczenia ziemi. Dokładnie tak samo jak Żydzi obecnie. Dyskwalifikuje ich zły charakter.

To „cisi na własność posiądą ziemię” – mówi Jezus Chrystus. A nie ci którzy Go ukrzyżowali.

Nie widzę dużo „cichości” u izraelskich liderów, a wy widzicie?

Palestyńczycy są prawowitymi właścicielami ziemi Izraela. I ich prawo powrotu sankcjonuje prawo międzynarodowe.

Czas by wrócić do rządów prawa, a NIE ustanowionych specjalnie dla Żydów.
– – –
Dlaczego Żydzi ŻĄDAJĄ by Palestyńczycy i wszystkie arabskie narody uznały prawo Izraela do istnienia, A SAMI odmawiają przyznania tego prawa Palestyńczykom?

Bo Żydzi CHCĄ MIEĆ WSZYSTKO, chciwe łajdaki.

Żydzi są KŁAMCAMI, ZŁODZIEJAMI i MORDERCAMI, tak jak ich ojciec diabeł.

To dlatego ukradli ziemię Palestyńczykom, mordowali ich, i NADAL ich mordują, a teraz KŁAMIĄ o Gazie. Żydostwo chce nadbrzeżną ropę , i ŻADEN rozejm nie wystarczy kłamiącym, kradnącym, morderczym NIENAWIDZĄCYM CHRYSTUSA Żydom. Tekst tego filmu pokazałem przyjacielowi, i powiedział, że powinienem zakończyć go słowami: „dla wszystkich, łącznie z Żydami jeśli się skruszą, byłoby lepiej, gdyby Palestyńczykom, poprzez międzynarodową presję, przyznano uznane międzynarodowo PRAWO POWROTU”.

Odpowiedziałem, że Żydzi NIE skruszą się. W ich DNA nie ma skruchy.

Bo po 2.000 latach zatwardziałości wobec Pana Jezusa Chrystusa i nienawidzącego Chrystusa ducha, „nienawiść” i „zatwardziałość” weszły w ich kod genetyczny.

Nie mogę udowodnić tego naukowo, ALE potwierdza to moje doświadczenie wychowywania się z Żydami i moczenia się w judaizmie.

http://www.realjewnews.com/?p=949

Brat Nathanel Kapner – 15.07.2014

Tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *