Gaza i talmudyczne pragnienie śmierci

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/03/10/gaza-i-talmudyczne-pragnienie-smierci/

Źródło: http://www.stuartwilde.com/2012/11/gaza-the-talmuds-death-wish/

Autor: Stuart Wilde

Data publikacji: 10.03.2013

Tłumaczenie: Ola Gordon

Napisano tysiące artykułów i nagrano tysiące video w Internecie na temat masakry w Gazie, ostrzeliwuje się bezbronnych cywilów, giną dzieci. Zła karma. Wywołuje to większą nienawiść wobec Izraela, on już są najbardziej znienawidzonym narodem na świecie z powodu okrucieństwa jego przywódcy, przemocy i naruszania praw człowieka w Palestynie. Jest to zupełnie inna moralność. Matan Vinai, wiceminister obrony, powiedział wczoraj w wojskowym radio, że oni dokonają “szoah” (holokaust) na Palestyńczykach. Jego wypowiedź opublikował cały świat.

gaz1

 

Straty palestyńskiego terytorium 1946-2010

Co ty byś zrobił? Przekaż dalej jeśli uważasz, że Palestyńczycy mają prawo mieszkać na własnej ziemi

To nie jest dobre, odbije się na zwykłych Żydach. I tego się obawiam. Może doprowadzić do drugiego holokaustu.

W żydowskiej księdze religijnej – Talmud – pisze, że nie-Żydzi (Goje) to brud (niddah), psy, bydło, świnie, bestie i małpy, i pozwala się ich zabijać:

 (Sanhedrin 59a:) “Zabicie Goja to jak zabicie dzikiego zwierzęcia”. I mówi, że Żydom wolno zabijać i  okradać nie-Żydów.

Kiedy Żyd zabije Goja (“Cuthean”), nie podlega karze śmierci. Co Żyd ukradnie Gojowi, może zachować”(Sanhedrin 57a).

I w tym jest całe zło, jakby pragnienie śmierci. Nie uważam za antysemickie cytowanie Talmudu, taki nie jest mój zamiar; informacja ta jest ogólnie dostępna w Internecie. Z chrześcijańskiego punktu widzenia te przepisy są nienaturalne, ale ważne jest poznanie takich żydowskich pomysłów, skoro w nich mówi się o naszym losie, jak wyjaśniłem wcześniej. Jeśli oni przegrają, przegramy wszyscy, to oni kontrolują naszych liderów, i oni są właścicielami dolara i zarządzają rynkiem finansowym. To oni rozkazują naszym armiom brać udział w wojnie. Jeśli rozpoczną wojnę światową i / lub Izrael zostanie zniszczony, zapłacimy ogromną cenę, podejdą do tego bardzo osobiście.

Uważam, że większość porządnych Żydów nie przestrzega brzydkich praw Talmudu, napisanych ponad 1.000 lat temu, kiedy ludzie byli mniej zaangażowani i mniej świadomi, ale można zobaczyć w jaki sposób wykreowano politykę polityków i NWO poprzez supremację i nienawiść do Arabów i innych Gojów.

W Talmudzie jest kilka praw odnoszących się do pedofilii, które mówią, że seks z dziećmi jest dozwolony: (Aboda Sarah 37a)”3-letnią dziewczynkę Gojkę można wykorzystywać”.

(Yebhamoth 11b) “Seks z 3-letnią dziewczynką jest dozwolony”.

Kiedy to przeczytałem trzęsło mną przez dwa dni. Byłem zszokowany. Ale to może tłumaczyć epidemię pedofilii w Hollywood, skoro ludzie nim rządzący uważają, że seks z małym chłopcem czy 3-letnią  dziewczynką jest tolerowany przez boga.

Gwałt jest także dozwolony w Talmudzie jeśli dokonany na kobietach nie-żydowskich: (Hadarine, 20, B; Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348) i jest w nim bardzo podejrzane prawo, które mówi:

 (Libbre David 37) “Ujawnienie czegokolwiek o naszych relacjach religijnych Gojom, równe jest zabiciu wszystkich Żydów, bo gdyby wiedzieli czego o nich uczymy, zabiliby nas otwarcie”.

Więc to może być powodem drugiego holokaustu. Tu widać niebezpieczeństwo. Teksty Talmudu mają być utrzymywane w tajemnicy, ale w Internecie są setki tysięcy stron, żeby każdy je studiował i poznał prawa żydowskiego narodu.

Nie wolno nienawidzić Żydów, ani w żaden sposób im szkodzić, bo oni mogą znienawidzić nas nie-Żydów. Miłość jest jedyną drogą, bez względu na to jak demoniczna jest sytuacja. Talmud mówi: “Najwyższą formą mądrości jest dobroć”, czyli zawsze jest jakaś nadzieja.

Talmud i NWO:

Uważa się, że motorem NWO, syjonistycznego ideału, jest poniższe prawo:

“Jehowa stworzył nie-Żyda w ludzkiej formie po to, żeby Żyda nie obsługiwały zwierzęta. Dlatego nie-Żyd jest zwierzęciem w ludzkiej formie, i jego zadaniem jest służenie Żydowi dzień i noc”. (Midrasch Talpioth, s.225-L) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *