Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Gary Barnett: Nadchodzi Mroczny Wiek Tyranii

Gary Barnett: Nadchodzi Mroczny Wiek Tyranii

Planem na przyszłość jest trzymanie społeczeństwa w ciemności nie na jedną zimę, ale na wieczność. Narzędzie używane do tych działań nazywa się „pandemią wirusów”, ale w rzeczywistości jest to po prostu zdumiewająca propaganda oparta na kłamstwie, kłamstwie całkowicie zależnym od słabej, ignoranckiej i uległej populacji.

 
„Wszystkie instytucje polityczne są materializacjami władzy; petryfikują i rozkładają się, gdy tylko siła życia ludu przestaje je podtrzymywać”.
 
~ Hannah Arendt
 
 
autor Gary D. Barnett
(skrócone przez henrymakow.com) 
 
„Mroczna Zima” odnosi się do celowo zainscenizowanego wydarzenia propagowanego przez „Johns Hopkins Centre for Civilian Biodefense Strategies… To było ćwiczenie symulacyjne na wyższym szczeblu… Wydarzenia te były organizowane przez ostatnie 19 lat, teraz rozgrywa się przeciwko nam wszystkim. To nie jest ćwiczenie, ale rzeczywistość. 
Jak powiedziałem w moim artykule z 18 maja 2020 r. w Lew Rockwell zatytułowanym „PSYOP Koronawirusa 'mroczna zima': kwestionuj wszystko i nie stosuj się do żadnego zarządzenia rządu:”
 
„Jedyną prawdziwą obroną, która jest słuszna podczas tego ćwiczenia masowej tyranii, jest całkowita odmowa wypełnienia wszelkich mandatów rządu. Jesteśmy w trakcie największej operacji psychologicznej (PSYOP) w historii ludzkości”.
 
„Najnowszym terminem skierowanym do mas jest nadejście „Mrocznej Zimy ”, która jest niczym innym jak kłamstwami opartymi na propagandzie, mającymi przygotować owce na planowaną kontynuację i eskalację tej fałszywej pandemii w celu doprowadzenia do dominacji nad światem.”
 
Było brutalnie oczywiste, że miniona zima przyniosła wiele szkód w postaci zamknięć, izolacji, zamykania firm, utraty pracy, zniszczeń gospodarczych, zamieszek i zniszczenia mienia oraz stanu wojennego. To się jednak nie skończyło, gdy zima się skończyła, ponieważ klasa polityczna pod rozkazami swoich bankowych i korporacyjnych panów kontynuowała z wieloma mandatami i twierdziła, że ​​druga, a nawet trzecia faza będzie wkrótce widoczna. To powinno wielu ludziom otworzyć oczy na kłamstwo o „Mrocznej Zimie”, ponieważ to nigdy nie miało się skończyć. Ta zima będzie tylko początkiem ciągłych mrocznych czasów, chyba że nadejdzie masowy sprzeciw. Kiedy amerykańska opinia publiczna zaakceptuje spisek „mrocznej zimy” jako uzasadniony, ciemność ta będzie wieczna z powodu propagandy państwowej i kłamstw.
 
To najniebezpieczniejszy czas w naszej historii, ponieważ państwo i jego władcy są bliscy zmanipulowania ludzi, aby uwierzyli, że „normalne” jest to, co według państwa jest normalne. Powrót do normalności zakończył się kilka miesięcy temu i każdego dnia nadaje nowe znaczenie temu, co uważamy za normalne życie. Ludzie jako całość powinni kontrolować własne zachowanie i wybory życiowe, a nie klasa rządząca, ale ten pogląd został wywrócony do góry nogami, odkąd rozpoczął się spisek państwowy „Covid”. 
 
Opór wszelkimi niezbędnymi środkami jest niezbędny, jeśli kiedykolwiek ma zostać przywrócona i kontynuowana jakakolwiek normalność. Wkrótce może być za późno na zmianę kursu, na którym się poruszamy, przynajmniej bez użycia przemocy. Im dłużej ta tyrania będzie się rozszerzać, tym trudniej będzie ją naprawić.
 

reset-you.jpg

Nastąpi „mroczna zima”, ponieważ sprawcy tej oszukańczej „pandemii wirusów” już upewnili się, że ludność została dotknięta chorobą i osłabiona przez te totalitarne środki zamknięcia i izolacji. Świadomie knuli, aby swoimi politycznymi działaniami spowodować zniszczenie systemu odpornościowego obywateli. Zmuszając ludzi do zamykania swoich interesów, orzekając, że działalność gospodarcza była odpowiedzialna za rozprzestrzenianie się wirusa, eliminując w ten sposób miliony miejsc pracy, wywołany stres i bieda zdewastowały tę populację, czyniąc ją podatną na choroby i śmierć. Teraz, gdy nadchodzi kolejny sezon grypowy, wielu, jeśli nie większość ludzi w tym kraju jest gotowych na choroby i infekcje.
 
Gdy przejdzie to do następnego zaplanowanego etapu tego oszustwa, „mroczna zima” stanie się mroczną wiosną, mrocznym latem, a następnie mroczną jesienią; w sam raz na następny sezon grypowy. To ma być operacja ciągła i nie zakończy się bez wielkiego oporu mieszkańców tego kraju. Nigdy nie wierz ani słowu, które wypływa z ust rządu lub mediów głównego nurtu, ponieważ ci, którzy kontrolują ten kraj, nie mają zamiaru nigdy więcej pozwolić na normalność.
 
Tak zwana szczepionka Covid, która zostanie wkrótce wypuszczona, będzie śmiertelnym gwoździem do trumny wolności, ponieważ ciało i umysł zmieniają się z powodu dowolnej liczby czynników biologicznych, informacyjnego RNA, nanocząstek dostarczanych przez wstrzyknięcie hydrożelu i trujących stworzonych przez człowieka wirusy i adiuwanty będą miały zdolność zmiany zdrowia i zachowania ludzi. Unikaj tych szczepionek za wszelką cenę, ponieważ moim zdaniem będą one miały na celu wzmocnienie kontroli ogólnej populacji.
 
Pojawi się wiele taktyk zastraszania, aby osoby, które obecnie sprzeciwiają się szczepionce, zaakceptowały ją chętnie, w tym prawdopodobnie celowe uwolnienie wirusów klasy broni biologicznej. Pamiętaj, że może to być częścią spisku przeciwko ludzkości i zrób wszystko, co w twojej mocy, aby stawić opór i walczyć z tymi rządowymi potworami.
 
za: henrymakow.com

One thought on “Gary Barnett: Nadchodzi Mroczny Wiek Tyranii

  1. „ci, którzy kontrolują ten kraj”

    A kto to jest, człowieku!?

    Kim są ci, których tak bardzo boisz się nazwać!

    KTO TO JEST, TY PRZERAŻONY DUPKU!?

    TO ŻYDZI!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.