Strona główna > NWO > Gadżety szpiegowskie NWO

Gadżety szpiegowskie NWO

Gadżety szpiegowskie zaprojektowane przez żydowskie pachołki NWO (wszelkie prawa zastrzeżone) stają się nieuchronnie elementem życia w systemie powszechnej kontroli i ludobójstwa, znanym jako tyrania żydowskiego NWO.

a

Odkryto, że dostawa urządzeń kuchennych made-in-China zawiera ukryte układy Wi-Fi, które instalują złośliwe oprogramowanie w sieci domowej

Nawet autor tak wnikliwej i proroczej książki, jak „1984„, pokazującej życie w „społeczeństwie nadzorowanym”, nie był aż tak przewidująco złowróżbny, aby opisywać w niej nadzór poprzez urządzenia kuchenne. Ale dzięki postępującej miniaturyzacji technologii, urządzenia do podsłuchiwania i te, jakie przeznaczone są do zakłócania operacji bezprzewodowych, rozprzestrzeniają się w niewiarygodnym tempie.

Według Daily Mail, rosyjscy śledczy twierdzą, że odkryli ukryte mikroprocesory w partii artykułów gospodarstwa domowego, wyprodukowanych w Chinach, jakie zostały dostarczone do Rosji, i były przeznaczone do przesyłania spamu i innych szkodliwych programów w sieciach bezprzewodowych.

Urzędnicy w St. Petersburgu twierdzą, że odkryli 20-30 czajników i żelazka, które zawierały „chipy szpiegowskie, które mogą wysyłać jakieś dane do obcych służb„, doniosły rosyjskie media.

To nie był dobry rok dla Rosji i szpiegostwa; informacje o chińskich chipach pojawiają się, gdy Unia Europejska wszczęła dochodzenie w sprawie zarzutów, że Moskwa zainstalowała podsłuchy w prezentach wysłanych dla delegatów na szczyt G20 z zeszłego miesiąca, w zamiarze kradzieży danych z komputerów i telefonów.

„Spamboty i „spyboty”

Jak donosi Daily Mail:

Doprowadziło to do spekulacji, że chipy znalezione w urządzeniach domowych mogą również mieć funkcję kradzieży danych i wysyłania ich do chińskich serwerów.

Zarzuty przeciwko Chińczykom postawiła agencja prasowa Rosbalt, która cytuje źródło zbliżone do służb celnych, Panimport, ale nie ma bliższych szczegółów.

Sprawozdanie innego brytyjskiego źródła prasowego, The Register, uważa że jest możliwe zbudowanie złośliwego mikrochipu, który nazywany jest czasem spambot lub spybot, a jest na tyle mały, aby ukryć go w czajniku.

The Register:

Trochę badania tematyki sugeruje, że to faktycznie mogło się zdarzyć. Dane opisane w rosyjskim źródle się zgadzają. The Register rzuca pewne wątpliwości co do twierdzeń, że boty zostały odkryte, ponieważ powodowały wzrost wagi, a to jest nieprawdopodobne, gdyż różnica kilku gramów nie wzbudziłaby podejrzeń celników.

Ciągłe szpiegowanie

Daily Mail:

Rzecznik Komisji Europejskiej Frederic Vincent powiedział, że eksperci dokonali przeszukania materiałów podręcznych obejmujących urządzenia USB, jakie podarowano gościom szczytu G20, ale powiedział, że „analiza sprzętu i oprogramowania nie wzbudziła poważnych problemów związanych z bezpieczeństwem„. Dochodzenie nie zostało jeszcze w pełni zakończone.

Gazety we Włoszech przedstawiły niedawno zarzuty Moskwie, że próbuje szpiegować uczestników szczytu G20, rozdając prezenty, m.in. pamięci USB i ładowarki do telefonów, które po aktywacji lub podłączeniu mogą zainfekować komputer oprogramowaniem szpiegującym.1649903_808

Inne urządzenia już od dawna powodują zaniepokojenie zwolenników prywatności – wśród nich tak zwane „inteligentne telewizory”. (smart tv)

Technicy ostrzegają, że telewizory są podatne na włamania tak samo, jak laptopy lub inne urządzenia Wi-Fi, i jako takie mogą być wykorzystane do kradzieży danych, a nawet „nadzorowania swego właściciela”.

ReVuln The TV is watching you

SMART TV SAMSUNG SPY,LISTEN AND WATCH OWNERS! WARNING BIG BROTHER N.W.O!

źródło: http://www.blacklistednews.com/Made-in-China_kitchen_appliances_found_to_contain_hidden_Wi-Fi_circuitry_that_installs_malware_on_your_home_network/30105/0/0/0/Y/M.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.