Strona główna > Bez kategorii > Gadanie szyfrem i absurdalność pojęcia “anty-semityzm”

Gadanie szyfrem i absurdalność pojęcia “anty-semityzm”

źródło: http://poorrichards-blog.blogspot.com/2012/08/speaking-in-code-and-absurdity-of-anti.html

“Anty-semityzm” jest irracjonalną nienawiścią do żydów…jak to określa sama judaistyczna elita. Dominująca klasa żydów to w ogóle nie są semici. Są oni etnicznymi Rosjanami. Semici i afrykańscy żydzi to obywatele gorszej kategorii w izraelu. Afrykańscy nie-żydzi ekspediowani są do obozów koncentracyjnych.

Ponadto, “Protokoły Mędrców Syjonu” opisują anty-semityzm jako „rzecz dla nas nieodzowną dla zarządzania naszymi gorszymi braćmi” (protokół nr 9).

„Nasi gorsi bracia” to oczywiście ogromna większość zwykłych niewinnych żydów, którzy nie są zamieszani w psychopatyczne machinacje judeo-masońskiej (nie-żydowskiej) elity.

Gilad Atmon mówi, że w UK nie ma antysemityzmu (nigdy czegoś takiego nie doświadczył) i zgadzam się z nim. To, co oczywiście coraz bardziej narasta to nienawiść do fanatyków od kontroli pieniężno-korporacyjnej, którzy kłamią społeczeństwom, aby te zaakceptowały bezustanną wojnę jako naturalny i konieczny stan naszych spraw. To, czego większość ludzi nienawidzi, gdy zaczynają rozumieć, co się wokoło dzieje, to psychopatyczni łgający bezustannie mordercy.

Ludzie, jak Tony Blair, który nie jest żydem.

Jednak, gdy zbadamy sprawę ludzi zaangażowanych na samym szczycie władzy i nazwiemy tych, którzy wplątani są w popełnianie największych przestępstw, odkryjemy niezmierną dysproporcję liczby żydów na tych najwyższych stołkach.

“Antysemityzm” istnieje po to, żeby chronić tych ludzi. Nadchodzi czas, że zwyczajni żydzi zaczną budzić się z letargu i sobie to uświadamiać. Wierzenie pod nazwą „antysemityzm” zostało sztucznie wytworzone w tobie samym po to, ażeby zagwarantować twoją lojalność dla tej klasy kryminalistów żydowskich. To jest lojalność mająca długą, siwą brodę, jaka skutkowała wybuchami prześladowań, za każdym razem powtarzał się niemal ten sam schemat.

Musisz przestać kochać takich kryminalistów. Zwodzą cię i zdradzają częściej i w większym stopniu niż zwodzą i zdradzają resztę z nas, chociaż również udaje im się to robić (wraz z dużą grupą innowierców o podobnej mentalności).

Mówimy tu o psychopatach. Psychopata nie ma żadnego zainteresowania w tym, aby inni dobrze się mieli, nie dba o uczucia innych. Jest to manipulator zajęty wyłącznie wykorzystywaniem, a jeśli to konieczne, niszczeniem istot ludzkich, jakie napotyka na ścieżce realizowania swych egoistycznych ambicji.  

Talmudyczny judaizm naucza swych rekrutów, że taka psychopatia jest cnotą.

Naucza, że żydzi są JEDYNYMI ludźmi. A reszta z nas to gojim (trzoda) i nie-ludzie.

Wg tego samego Talmudu, Chrystus, który ostrzegał żydów w tamtym czasie przed tymi właśnie naukami (jakie nazwał „szatańskimi”) jest „w piekle zatopiony w kadzi z ekskrementami”.

Ten psychopatyczny zestaw jest czystym złem pod każdym względem dla RESZTY Z NAS i tego, co nazywamy czymś „ludzkim”.

A zatem mamy żydowską elitę, jaka nadaje się doskonale do pojęcia „psychopaci” oraz nienawidzących Chrystusa Lucyferianów.

Co najmniej nie da się temu zaprzeczyć.

Mamy też elitę nie-żydów, jaka jest taka sama.  

“Naród żydowski” jest ścianą, za jaką te kreatury się chowają.

Ty sam jesteś dla nich tarczą ochronną.

Przestań ich bronić i chronić i przyłącz się do nas.

Trzeba zadecydować:

Czy jesteśmy nie-żydowskimi ISTOTAMI LUDZKIMI czy też nie jesteśmy?

Czy mamy rację, czy mylimy się, stając przeciw tym naukom i morderczemu postępowaniu naszych podżegających do wojny, imperialistycznych, złodziejskich, korporacyjno-finansistowskich rządów. 

Przebadajcie raz jeszcze wasze “liberalne” przesłanki.

Dla was, „mniejsi/gorsi bracia” pozostaje odrzucić kłamstwa, jakie mówił wam wasz rabin, a dla nas będzie to bardzo użyteczne.

Naprawdę bardzo nam się to przyda.

Etykieta “antysemityzm” jest wytworem geniuszu.

Wszyscy “alternatywni” komentatorzy wydarzeń mówią kodem, aby uniknąć obrzucenia tym mianem.

Webster Tarpley mówi o “Wenecjanach” i “Brytyjczykach”, Larouche z kolei mówi o „Imperium Brytyjskim”, Alex Jones o “elicie psychopatycznej” i “Bilderbergach” (którzy są kierownikami w interesie, gdzie inni są dyrektorami). Jon Ronson z 'The Guardian' oskarża Davida Icke’a o używanie pojęcia “Reptilianie” jako kodu na oznaczenie żydów.

Nawet Najświętsza Maria, przemawiając do dzieci w Fatimie, ostrzegała je przed “błędami Rosji” (komunizm był w tamtych czasach powszechnie uważany za żydowski projekt).

Trudno jest nie wierzyć w taką wizję, gdy takie poważnie brzmiące idee zostały przekazane przez medium w postaci bardzo młodych i niewinnych dzieci.

Gdy mówi do nas Matka Chrystusa, musimy jej posłuchać.

Nie musimy od razu oskarżać “żydów”, lecz musimy demaskować i stawiać na widoku publicznym czyny ich przywódców, tak jak sam Chrystus we własnej Osobie, a także zająć się na poważnie najgorszymi błędami judeo-masonerii, jaka nadal stara się zniszczyć ducha Chrystusa w nas wszystkich. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.