Strona główna > Polska > G.Braun: „Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem zagraża Polsce”

G.Braun: „Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem zagraża Polsce”

Jedyny kandydat na prezydenta RP – głoszą plakaty i jak przystało na prawdziwego patriotę już z kombatanckim życiorysem. Podobnie zaczynali Michniki, Kuronie, itp. – patrioci z tej samej nacji.

a

Istota wywodu G.Brauna zawiera się w końcówce jego wypowiedzi (od min. 55:10)

Międzynarodowe Żydostwo oraz miejscowa żydowska V kolumna zdają sobie sprawę, że wiedza Polaków, a także innych nacji, na temat żydowskiego sprawstwa światowej politycznej sytuacji (w tym także stopniowej likwidacji Polski) jest coraz szersza, że uzasadniona niechęć do żydostwa narasta z każdym miesiącem.

Dla żydowskiej polityki (zresztą tej, o której mówi sam G.Braun) istotnym zagrożeniem będzie dążenie narodów do porozumienia i współpracy. W naszej szerokości geograficznej niebezpieczną dla żydowskiej polityki i dla Żydów byłaby współpraca Niemców, Polaków i Rosjan. Wniosek dla żydowskich propagandystów jest, więc oczywisty: należy wykorzystać rosnącą niechęć do żydostwa dla syjonistycznej polityki Międzynarodowego Żyda, czyli wtłaczać w polskie umysły slogan G.Brauna, że wielkim niebezpieczeństwem dla Polaków jest „kondominium rosyjko-niemieckie pod żydowskim zarządem”.

Stwierdzenie G.Brauna w odniesieniu do Rosji jest oczywistą bzdurą, czego dowodzi polityka żydowskich USA wobec Rosji chociażby w ostatnich kilku latach – każdy może to sprawdzić samodzielnie.

Z kolei w odniesieniu do Niemiec jest tylko częściową prawdą, ponieważ Niemcy od 1945r. znajdują się pod polityczną okupacją MŻ z USA – co oznacza, że to nie Niemcy działają na naszą szkodę, ale MŻ narzucający NRF swoją politykę.

Traktując jednak wywód i slogan G.Brauna jako zgodny ze stanem faktycznym nasuwa się oczywisty – bardzo pesymistyczny – wniosek:

polskiej sytuacji politycznej nie są w stanie zmienić żadne wybory, ponieważ znajdujemy się pomiędzy zagrażającymi nam państwami pod żydowskim zarządem. Z jednej strony Niemcy budujący swoją potęgę przy wykorzystaniu UE, a z drugiej od zawsze imperialna Rosja.

Kto pójdzie tym tropem rozumowania, a jest ono logiczne – tyle, że podstępnie podrzucone i z nieuczciwym zamierzeniem -, musi popaść w polityczny marazm i apatię, a taki stan ducha Polaków z zadowoleniem powitają żydowscy okupanci.

Gdzie zatem Polacy winni szukać pomocy? Zostaje nam Kościół („módl się i pracuj i wyglądaj zbawienia, bo wszystko to marność nad marnościami”) i te nieszczęsne USA, które może nie są nam zbyt przyjazne – czemu G.Braun nie zaprzecza -, ale są z pewnością przeciwne wzrostowi potęgi Niemiec i Rosji.

I takie wnioski winni wydedukować (czy wyde-dukać) słuchający G.Brauna – i wielu kupuje je bez jakiejkolwiek refleksji.

Czy wobec powyższego zauważalne są jakieś istotne różnice między kandydatami na prezydenta, Komorowskim, Dudą a G.Braunem?

Osobiście nie widzę żadnych.

Jeśli Polak chce myśleć po polsku, w polskim, a więc własnym, interesie, nigdy nie powinien wsłuchiwać się w żydowskie propagandowe polityczne majaczenia.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/22/g-braun-kondominium-rosyjsko-niemieckie-pod-zydowskim-zarzadem-zagraza-polsce/#more-2037

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.