Strona główna > Świat > Futurystyczny dokument Fundacji Rockefellera dokładnie opisuje „spisek eboli”

Futurystyczny dokument Fundacji Rockefellera dokładnie opisuje „spisek eboli”

Prosto z horroru sci-fi, i to nie ogranicza się już do Hollywood…

a

Kiedy amerykańska elita i europejskie rodziny takie jak Rockefellerowie, razem z ich dynastycznymi podwładnymi jak Bill Gates (powyżej) nadal trwają przy swojej obsesji o przeludnieniu, kiedy potężnie inwestują w szczepionki i ambulatoria w Trzecim Świecie, terminy nadal rozmywają się przez odwiecznie oszukańcze etykietowanie pozornie sztucznych zagrożeń:

Inne kierunki bieżących immunologicznych badań antykoncepcji nadal szukają tego co w latach 1930 Max Mason z Fundacji Rockefellera nazwał „antyhormonami”: szczepionek blokujących hormony niezbędne na początku ciąży, i szczepionki blokującej hormon niezbędny dla poprawnego funkcjonowania powierzchni jajeczka.

Biorąc pod uwagę obecne wydarzenia, to powinno stać się przedmiotem niepokoju opinii publicznej…

Poniższy artykuł Sheparda Ambellasa bada ten pomysł wpływowej amerykańskiej fundacji / think tanku, albo przyszłego scenariusza, kiedy po istotnej pandemii biologicznej powstaje ‚nowy świat’. Ta prestiżowa Fundacja Rockefellera wydaje się już mieć plan dla naszej przyszłości:

Pandemia miała również zabójczy wpływ na gospodarkę: międzynarodowa mobilność ludzi i towarów zatrzymały się z piskiem, wyniszczając branże takie jak turystyka i rozrywając globalne łańcuchy dostaw.

Obecne straszenie ebolą idealnie pasuje do niewyobrażalnej ‚pandemii grypy’ Rockefellera. Jak 21WIRE napisał w ubiegłym tygodniu, Ameryka okresla tempo wybuchu paniki eboli, i jednocześnie pomaga ukrywać prawdziwy charakter i laboratoryjne pochodzenie tego najnowszego śmiertelnego wybuchu w Afryce zachodniej. Kiedy połączy się to z tradycyjnym finansowaniem i wspieraniem przez Rockefellera globalnego rządu i programu eugeniki, nietrudno jest zobaczyć jak pandemia taka jak ebola może pomóc przyspieszyć realizację długoterminowych celów należących do rodziny establiszmentu karteli.

 Mówiący ‚nie’ mogą przeżyć szok z powodu prawdopodobieństwa wielkiej farmy eboli albo innego pandemicznego spisku, ale naiwne byłoby uważać, że nie mamy tu do czynienia z nie dającym zysku motywem.

Margaret Sanger (1883-1966), załozycielka Planowanego Rodzicielstwa [Planned Parenthood].
Margaret Sanger (1883-1966), założycielka Planowanego Rodzicielstwa [Planned Parenthood].

Eugenika opiera się na idei, że narody lub rasy określone jako gorsze przez zachodnich Europejczyków, a nawet biedne europejskie podklasy, powinno się stopniowo mordować metodą nazywaną przez zwolenników ‚kontrolą populacji’. Niestety, eugenika, albo eugeniczne myślenie, nadal przeważa wśród europejskich i płn-amerykańskich elit, które uważają się za prawowitych władców światowego lenna, i wielu krytyków wskazywało na rasistowskie pochodzenie fundacji i zakładanych przez nie organizacji takich jak Planowane Rodzicielstwo i wiele innych, jako głównych instrumentów tego toksycznego programu inżynierii społecznej. Autor Aaron Dykes pisze o tym szczegółowo tutaj:

Po II wojnie światowej, eugenika została przemianowana by pozbyć się związków z nazistami, i pojawiła się w formie takich tematów polityki społecznej jak „kontrola populacji”, „planowanie rodziny”, aborcja / Planowane Rodzicielstwo, opieka zdrowotna, różne rodzaje genetyki, nawet wplątane w takie zagadnienia jak globalne ocieplenie / zmiana klimatu – co prowadzi do argumentów o redukcji ciężaru przeludnienia na świecie.

Podczas konferencji TED w 2010, miliarder software i magnat szczepionkowy Bill Gates publicznie ogłosił swoje preferencje na temat depopulacji:

Obecnie na świecie jest 6.8 mld ludzi… i zmierza do około 9 mld. Jeśli odpowiednio wykonamy wielkie zadanie nowych szczepionek, opieki zdrowotnej, usług zdrowia reprodukcyjnego, to będziemy mogli obniżyć tę liczbę o 10 – 15%”.

Już amerykańskie władze wychodzą z badaniem na ebolę pasażerów na wszystkich amerykańskich lotach, i ostatni przypadek w Hiszpanii spowodował większe nawoływania do zakazu wszystkich lotów z Afryki zachodniej do Europy i Ameryki północnej. Wielu przyklaszcze władzom za ich czujność wobec potencjalnie śmiertelnej pandemii, ale wydarzenia nabierają nowego wymiaru niepokoju, kiedy patrzy się na nie w kontekście przewidywalnych raportów instytucji tych elit, jak „Scenariusze dla Przyszłości Technologii i Międzynarodowego Rozwoju” [Scenarios for the Future of Technology and International Development] Fundacji Rockefellera.

a

Scenariusz Fundacji Rockefellera opisuje pandemię jaką się wykorzysta do „obalenia kontroli rządu”.

Obecny wybuch eboli przewidziany, sfikcjonalizowany jako „grypa”

Current predicted Ebola outbreak predicted, fictionalized as “flu”

Shepard Ambellas

Intellihub.com

Opublikowany w maju 2010 przez Fundację Rockefellera dokument zatytułowany Scenariusze dla Przyszłości Technologii i Międzynarodowego Rozwoju analizuje futurystyczne hipotetyczne scenariusze, które w późniejszym czasie mogą zostać wykorzystane z korzyścią dla prywatnych korporacji globalistycznych, biznesmenów i organizacji.

Szokująco opublikowany w dziale Narracje o scenariuszu [Scenario Narratives] na s. 18, zatytułowany Lock Step, Fundacja Rockefellera niemal trafiła w sedno swojego futurystycznego i fikcyjnego scenariusza. Czy chodzi mi o to jakie są szanse? Daj spokój. On zgadza się dokładnie.

Fragment ze s. 18:

W 2012 oczekiwana przez świat od lat pandemia wreszcie wybuchła. W przeciwieństwie do H1N1 w 2009, ten nowy szczep grypy pochodzący od dzikich gęsi był bardzo zjadliwy i zabójczy. Szybko ogarnął nawet najlepiej przygotowane na pandemię kraje, gdy wirus pokrył smugami cały świat, zarażając prawie 20% światowej populacji i zabijając 8 mln w ciągu 7 miesięcy, większość z nich to zdrowi młodzi dorośli. Pandemia miała również zabójczy wpływ na gospodarkę: międzynarodowa mobilność ludzi i towarów zatrzymały się z piskiem, wyniszczając branże takie jak turystyka i rozrywając globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalnie, normalnie tętniące życiem sklepy i biurowce stały miesiącami puste, pozbawione zarówno pracowników, jak i klientów.

Pandemia okryła płaszczem planetę, choć nieproporcjonalne liczby zmarły w Afryce, Azji płd-wsch i Ameryce środkowej, gdzie wirus rozprzestrzenił się błyskawicznie z uwagi na brak oficjalnych programów ograniczania jej. Ale nawet w krajach rozwiniętych, ograniczanie jej było wyzwaniem. Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych „mocno zniechęcająca” obywateli do latania, okazała się niebezpiecznie łagodna, przyspieszając rozprzestrzenianie się wirusa nie tylko w Ameryce, ale i przez granice. Ale kilka krajów wypadło lepiej, szczególnie Chiny. Szybkie wprowadzenie przez chiński rząd i egzekwowanie obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli, a także jego błyskawiczne i niemal hermetyczne uszczelnienie wszystkich granic, uratowało życie milionów ludzi, powstrzymując rozprzestrzenianie się wirusa znacznie wcześniej niż w innych krajach i umożliwiło szybsze wyzdrowienie po pandemii”.

Zasadniczo publikacja sugeruje, że nowy świat powstanie po wybuchu pandemii, umożliwiając „obalenie kontroli rządu” i „bardziej autorytarne przywództwo”. I wiesz co? To może nie być tak odległe.

Ten sam dokument fantazjuje o tym jak chiński rząd nalepiej zajął się pandemią, bo jego kwarantanna i narzucone metody zatrzymywania były ostre..

Panie i panowie, ten dokument przedstawia cały plan elit wymordowania dobrej części populacji świata, który pokazałem również w moim filmie Shade (2013).

Źródło: Scenariusze dla przyszłej technologii i rozwoju międzynarodowego [Scenarios for the Future of Technology and International Development] – The Rockefeller Foundation

Rockefeller Foundation’s Futurist Paper Details ‘Ebola Plot’

10.2014 – 21st Century Wire

Źródło: http://21stcenturywire.com/2014/10/08/rockefeller-foundations-futurist-paper-details-ebola-plot/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *