Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Fury: Kliczko czci diabła. Zagłada blisko. Zalegalizują pedofilię

Fury: Kliczko czci diabła. Zagłada blisko. Zalegalizują pedofilię

Komentarz: przedruk z witryny sportowej a nie politycznej, toteż należy brać podwójną korektę na poprawną politycznie formę przekazu.

Gwoli przypomnienia, zobacz także:

Homoseksualizm, aborcja, pedofilia, Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) czczący diabła. Tyson Fury (24-0, 18 KO) przyzwyczaił wszystkich do swojego gadulstwa i wybujałej fantazji, ale najnowszy wywiad, którego udzielił „Daily Mail”, pokazuje, że Anglik wciąż jest pełen niespodzianek.

Tyson Fury

Tyson Fury

Kolos z Manchesteru znajduje się na ostatnim etapie przygotowań do walki o mistrzostwo wagi ciężkiej z „Dr. Stalowym Młotem”. 27-latek nie jest faworytem, ale zapowiada, że wielka wiara poniesie go do sukcesu.

– Dobro zawsze pokona zło. Tak traktuję moją walkę z Kliczką. Wiem, że on wyznaje diabła. Wszyscy oni obracają się w większych kręgach, robią magiczne sztuczki, tego typu rzeczy. Możecie wejść na YouTube i zobaczyć, jak bawią się w magię. Gwiazdy rocka, wokaliści, znani ludzie – wiadomo, że wszyscy oni należą do okultystycznej grupy wyznawców szatana. Jak ktoś, kto robi diabelskie rzeczy i czci diabła, może wygrać z człowiekiem, który chce czynić dobro i być kaznodzieją dobrej nowiny? – retorycznie pyta 27-latek.

Według Fury’ego Kliczko jest typowym reprezentantem zepsutego świata. – Diabeł jest w tej chwili bardzo mocny, wierzę, że koniec jest bliski. Mówi mi to Biblia, mówi obecny świat. Wykorzystujemy planetę, mamy wojny na Środkowym Wschodzie, głód, trzęsienia ziemi, klęski żywiołowe. O wszystkim tym mówiono dwa tysiące lat temu. Teraz zaczyna się to sprawdzać – powiedział.

a

Do apokalipsy, jak twierdzi, potrzeba już tylko trzech elementów. – Jeden z nich to legalizacja homoseksualizmu, drugi – aborcji, a trzeci – pedofilii. Kto by w latach 50. czy 60. pomyślał, że te dwie pierwsze rzeczy będą legalne? Kiedy mówię, że zalegalizują też pedofilię, brzmię jak wariat, prawda? Kiedyś tak samo mówiono o homoseksualizmie i aborcji. Kiedyś byłoby to śmieszne, gdybym wam powiedział, że ważący tysiąc ton samolot będzie latać na niebie. Kiedy Krzysztof Kolumb mówił, że świat jest okrągły, brano go za idiotę. Mądrzy ludzie widzieli wszystko wcześniej niż inni, a głupi podążają za systemem, za wiadomościami w mediach, za oczekiwaniami rządu – oznajmił.

Walka „dobra ze złem” już 28 listopada. W Dusseldorfie na szali znajdą się pasy WBA Super, IBF, WBO oraz IBO w wadze ciężkiej.

Źródło: http://www.bokser.org/content/2015/11/09/130757/index.jsp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *