Strona główna > Bez kategorii > Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny w trakcie Olimpiady w Londynie

Fundacja Rockefellera przewiduje krwawy zamach terrorystyczny w trakcie Olimpiady w Londynie

źródło: http://zmianynaziemi.pl

Media alternatywne na całym świecie aż kipią od wiadomości na temat tego, do czego ma dojść w trakcie nadchodzącej olimpiady w Londynie. Szykowany jest podobno jakiś spektakularny zamach i jak twierdzą niektórzy internauci jest na to wiele poszlak. 

Jako jeden z dowodów, że coś faktycznie jest szykowane ma świadczyć, dziwny profetyczny raport, jaki sporządziły wspólnie Fundacja Rockefellera oraz organizacja Global Business Network, GBN. Dokument o którym mowa został zatytułowany „Scenariusze dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”. Generalnie obie organizacje przewidują kłopoty i wzrost zamordyzmu na świecie. Gospodarczo niestabilny świat często ulega nieoczekiwanym wstrząsom a to sprzyja wybuchom niezadowolenia.

Szczególnie ciekawie robi się w dalszej części raportu gdzie specjaliści snują taki oto scenariusz. Świat według  nich jest już przygotowany do radzenia sobie z dużymi kataklizmami. Zaskakujący dzień 11 września, ogromne tsunami z 2004 czy też tragedia z Haiti z 2010 roku przygotowały nas mentalnie i psychicznie na kolejne tego typu nieprzyjemne wydarzenia.

Lata 2010 – 2020 są w tym raporcie nazywane dekadą zguby. Piszą chronologicznie wybiegając w bliżej nieokreśloną przyszłość. Eksplozja na olimpiadzie w Londynie  w 2012 roku, która zabiła 13 tysięcy ludzi miała być według nich swego rodzaju cezurą, datą graniczną. Autorzy wspominają także o dużym trzęsieniu ziemi w Indonezji, które pochłonąć ma 40 tysięcy ofiar. Wspominają też o suszy w Chinach, która wywoła głód. Od razu pojawiły się opinie, że można te kataklizmy wywołać z pomocą broni takich jak HAARP.

Niezależni blogerzy od razu skomentowali ten raport sugerując, że jest to w istocie scenariusz działania na drodze do radykalnych zmian na Ziemi. Według skryptu najpierw musi wystąpić skuteczna operacja Fałszywej Flagi, na przykład w trakcie zbliżającej się Olimpiady. Taka spektakularna operacja miałaby za cel osiągnięcie czegoś ważnego, może legitymizację ataku na Iran?

Gdy spojrzy się na aktualny poziom militaryzacji Londynu co potwierdza na przykład instalacja rakiet przeciwlotniczych w samym mieście to jasne staje się, że władze na coś się szykują. Może to być zwykła prewencja przed dużą imprezą, ale równie dobrze można to odczytywać, jako przygotowanie do realizacji jakiegoś zaplanowanego scenariusza, lub obawa przed jego realizacją.

Źródło: http://www.examiner.com/article/some-fear-terrorist-attack-at-the-olympics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.