Strona główna > Bez kategorii > Francuski kosher sex

Francuski kosher sex

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2012/01/24/francuski-kosher-sex/

Rabin Daniel Fahri

Policja we Francji zatrzymała najstarszego pedofila. Okazał się nim bardzo wpływowy rabin niejaki Daniel Fahri. Postawiono mu zarzut napaści seksualnej na osoby poniżej 15 roku życia.

70-letni rabin Daniel Farhi, założyciel Liberalnego Ruchu Żydowskiego, zaledwie dwa tygodnie przed aresztowaniem otrzymał od prezydenta Nicolasa Sarkozy’ego najwyższe francuskie odznaczenie państwowe – Legię Honorową.

Tak więc wyznacznikiem pedofilstwa we Francji jest otrzymanie Legii Honorowej. Przypomnę, iż inny żydowski pedofil kultury Roman Polański też dumnie nosi to odznaczenie.

Daniel Farhi jest założycielem Francuskiego Żydowskiego Ruchu Liberalnego (MJLF). Ruch jest stowarzyszeniem kultu i kultury liberalnej związany ze Światową Unią Judaizmu Postępowego. Założony w 1977 roku, Ruch promuje żydowskie życie religijne i kulturalne przez kilka ośrodków kultury oraz synagogi.

MJLF powstał w czerwcu 1977 roku i założony został przez około pięćdziesiąt rodzin, z inicjatywy tego rabina, a w wolnych chwilach dewianta cywilizacyjnego Daniela Farhi.

Wielu rabinów przyczyniło się do rozwoju MJLF. Prezydent Komorowski gościł w rok i siedem dni od zamachu stanu w Polsce przedstawicieli tych gmin żydowskich. Obecnie trzech rabinów administruje Ruchem Liberalnym: Delphine Horvilleur, Stephen Berkowitz i Yann Boissiere.

Ze znanych postaci w Polsce stale współpracujących z Żydowskim Ruchem Liberalnym oprócz wymienionego Romana Polańskiego jest także Agnieszka Holland, a z polityków Adam Szejnfeld i oczywiście Donald Tusk.

Co może skłaniać w mojej opinii starego, obleśnego 70 letniego grubasa do ataków seksualnych na młode osoby ?

Moim zdaniem to dewiacja cywilizacyjna która na dobre zadomowiła się w umysłach wielu prominentnych osób nie tylko we Francji ale także w Polsce.

Duchowni i nie chodzi tutaj tylko o żydów ale takim dobrym przykładem jest Nycz, słudzy judeo-satanizmu to najgroźniejsza z odmian dewiantów cywilizacyjnych. Wiele osób im ufa, a oni w perfidny sposób to zaufanie wykorzystują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.