Strona główna > Świat > Francja – ” Zastrzelił ” się komisarz policji prowadzący śledztwo w sprawie Charlie Hebdo

Francja – ” Zastrzelił ” się komisarz policji prowadzący śledztwo w sprawie Charlie Hebdo

We Francji komisarz policji Helric Fredou , który brał udział w śledztwie w sprawie ataku na redakcję francuskiego czasopisma brukowego „Charlie Hebdo”, popełnił samobójstwo.

aaaa

Informuje się o tym fakcie na portalu telewizji „FRANCE 3”. Jak powiedział przedstawiciel policji, komisarz Fredou zastrzelił się z broni służbowej w swoim gabinecie. Krótko przed swoim samobójstwem komisarz Fredou spotykał się z rodziną jednej z ofiar strzelaniny w redakcji czasopisma. Obecnie prowadzone jest śledztwo.

aaa

Komisarz policji uczestniczący w śledztwie w sprawie „Charlie Hebdo” „popełnia samobójstwo” w czasie przygotowywania policyjnego raportu. Francuskie media zadecydowały, albo im nakazano, nie zajmować się tym wypadkiem. Nie warte zainteresowania? Zachodnie media, włącznie ze wszystkimi agencjami informacyjnymi (AP, Reuters, Deutsce Welle, itd.) nie poruszyły tej sprawy. Jedno odosobnione doniesienie w gazecie „Le Parisienne” przedstawia to jako akt samobójczy absolutnie nie związany ze śledztwem w sprawie „Charlie Hebdo”. Policyjne raporty stwierdzają, że to „samobójstwo” było całkowitym zaskoczeniem. Czy oni myślą, że jesteśmy aż tak durni? To nie było samobójstwo. To było morderstwo. Najprawdopodobniej komisarz Helric Fredou zorientował się, że atak terrorystyczny na „Charlie Hebdo” był atakiem pod fałszywą flagą.

Za: http://3rm.info/main/54031-v-parizhe-zastrelilsya-komissar-policii-rasleduyuschiy-delo-o-charlie-hebdo.html

Data publikacji: 12.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *