Strona główna > Świat > Francja – Terroryści

Francja – Terroryści

Gazeta „Liberation” poinformowała, że aresztowani zostali wszyscy trzej terroryści. Jeżeli to jest prawda to można tylko pogratulować profesjonalizmu francuskim służbom specjalnym.

a

Tyle, że problemu to nie likwiduje. Europa sama stworzyła sobie zabójców pozwalając na, praktycznie, niekontrolowany, masowy napływ obcych cywilizacyjnie cudzoziemców. Zawsze istnieją granice nasycenia za którymi nie działają już żadne „asymilujące tygle”. Jednocześnie nikt szczególnie nie niepokoił się z tego powodu.

Beztroska polityków europejskich graniczy z takim idiotyzmem, że prościej jest uwierzyć w świadomy spisek niż w kretynizm takiej ilości ludzi u władzy. Nic dziwnego, że Europa skręca na prawo. Jej nie pozostawia się żadnego wyboru. Z jednej strony euro-urzędnicy wszczepiający, rozmywający tożsamość, kosmopolityzm a z drugiej strony obcy Europejczykom, egzogenni, cywilizacyjni cudzoziemcy. Zaskakuje jedynie to, że skręt na prawo odbywa się tak powoli a nie to, że w ogóle ma miejsce.

Jednakże na razie Europejczycy nie mają żadnych możliwości wyboru, dopóki przy władzy są obecni politycy, ich dalej będą zabijać obcy, będą ich zaganiać do rezerwatów dla białych, coraz więcej obszarów miast europejskich będzie dla nich zamknięte (niedostępne dla rdzennej ludności).

Dla chorego na AIDS nie ma wyboru, jest on skazany na śmierć  z powodu infekcji. Nie ma systemu immunologicznego to nie ma organizmu. Współczesny liberalizm, z jego multikulturowością, doprowadzone do absurdu poszanowanie praw wszystkich mniejszości, praw jednostki w zamian za zrzeczenie się praw większości, stworzone przez tenże liberalizm, to jest najzwyklejszy rak, który zabija żywiciela i umiera razem z nim.

Islamiści, naziści i inni radykałowie, świetnie wykorzystują wszystkie instrumenty demokracji w celu jej zniszczenia. To już wydarzyło się w 1933 roku i dzieje się teraz.

Powyższe nijak nie usprawiedliwia utratę wszelkich granic przez karykaturzystów „Ebdo”, którzy całkowicie przyczynili się do własnej zguby odrzucając jakiekolwiek zasady moralne i tabu. Nie usprawiedliwia to i terrorystów, którzy postanowili wymierzać sprawiedliwość tak jak zwykli to czynić we własnym kręgu kulturowym.

Głównym zabójcą jest sama Europa, która stworzyła terrorystów, zabiła wszystkie tabu i pozwoliła zabijać swoich obywateli. Dopóki sami Europejczycy nie zaprowadzą porządku, w pierwszej kolejności, wśród swoich polityków, to dalej będą rżnięci jak barany.

I pozostanie im tylko wychodzenie ze świecami na plac dopóki jeszcze tego nie zabronią wahabiccy imamowie. Kiedy dojdą oni do władzy to Europejczycy nawet i tego nie zdołają zrobić.

Za: http://el-murid.livejournal.com/2173545.html

Data publikacji: 8.01.2015

Przekład: RX

*****************************

Zobacz także:

Plan Coudenhove-Kalergi – ludobójstwo narodów Europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *