Strona główna > Świat > Francja – Redakcja Charlie Hebdo nie była zabita w zamachu terrorystycznym

Francja – Redakcja Charlie Hebdo nie była zabita w zamachu terrorystycznym

Weteran służb specjalnych „Alfa”, Igor Szewczuk, mówi, że dziennikarze Charlie Hebdo nie zostali zabici w zamachu terrorystycznym.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

„Zamach terrorystyczny” w redakcji Charlie Hebdo w dniu 7 stycznia nie był zamachem terrorystycznym, powiedział w programie kanału video „Pravda.ru” Igor Szewczuk, członek organizacji społecznej „Oficerowie Rosji”, weteran antyterrorystycznego oddziału specjalnego „ALFA”. Brakuje głównych, podstawowych cech każdego zamachu terrorystycznego takich jak pochwycenie zakładników i przedstawienie żądań. W opinii Igora Szewczuka jest to zorganizowana przez służby specjalne Francji operacja mająca na celu „odświeżenie” w masach nienawiści do islamskiego terroryzmu, wyhodowanego przez Zachód i, przede wszystkim, przez USA. Ta wieloletnia taktyka Ameryki i jej satelitów jest dążeniem do utrzymania dominacji nad światem. Wersję o zorganizowanej zbrodni potwierdzają liczne sprzeczności i znaki zapytania, na przykład znalezienie w samochodzie dowodów tożsamości przestępców, brak rzeczywistych nagrań video i scenograficzny charakter obecnych.

Ponadto istnieje moment pijaru islamistów w formie organizacji „marszu jedności”. Nie jest również jasne gdzie są szlochające rodziny ofiar i dlaczego nie ma pogrzebów. Ekspert uważa, że cel został osiągnięty, teraz już ludność Europy zjednoczy się w obliczu zewnętrznego zagrożenia i zapomni o tym, że gospodarki ich krajów, i samej Unii Europejskiej, umierają.

To są brutalne technologie polityczne, dawno opracowane na Zachodzie, poczynając od zamachu terrorystycznego 11 września w Nowym Jorku i od wybuchu na maratonie bostońskim, powiedział Igor Szewczuk dziennikarzom „Pravda.ru”.

Rosję teraz będą emocjonalnie wciągać w walkę ze stworzonym zagrożeniem, i w tym celu możliwe jest przeprowadzenie zamachów terrorystycznych na jej terytorium. Celem jest potem ulepienie z niej (Rosji – tłum.) nowego wroga islamistów. Zadaniem naszych służb specjalnych jest uważne monitorowanie nowych infiltracji przez „Państwo Islamskie”.

Za: http://3rm.info/publications/54071-veteran-specsluzhby-alfa-zhurnalistov-charlie-hebdo-ubili-ne-v-terakte-video.html

Data publikacji: 14.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *