Strona główna > Świat > Francja – Cios w libertyńską swołocz

Francja – Cios w libertyńską swołocz

Francja – Rozstrzelanie redakcji lewackiego tygodnika „Charlie Hebdo” stało się tym pękniętym wrzodem, z wnętrza którego trysnęły na powierzchnię, długo skrywane za kurtyną politycznej poprawności, wszystkie rozpustne występki współczesnego społeczeństwa europejskiego.

a260

Przede wszystkim stało się jasne, że nie wolno w nieskończoność poniżać, plugawić i ośmieszać zwolenników wartości tradycyjnych za pomocą różnych technologii prawa dla nieletnich i przewartościowanymi ideami wielokulturowości dlatego, że ci ludzie, wcześniej czy później, powstaną, chociażby nawet w bardzo szpetnej formie, tak jak to się zdarzyło paryskiego poranka w dniu 7 stycznia.

Przy całej dezaprobacie wobec metod terroru nikt z normalnych ludzi nie stanął po stronie poległych. Zbyt aktywnie ten tygodnik zdobywał sobie tanią popularność metodą okazywania pogardy wobec uczuć milionów ludzi na planecie.

Przy czym nie tylko muzułmanów bo na stronach „Charlie Hebdo” pojawiło się niemało rusofobicznych obrzydliwości, w szczególności także pod adresem samostanowienia Krymu i pod adresem bohatersko walczącego Donbassu.

Zapytacie: „A jak to się ma do masowych manifestacji we Francji i w innych miastach Europy?”. Zauważmy, że wszystkie te akcje odbyły się z inicjatywy związków zawodowych, które w krajach Unii Europejskiej są niezwykle silne i uniknąć udziału w tak ważnym wydarzeniu te właśnie związki swoim członkom nie pozwolą albowiem za „wylotem” ze związku następuje „wylot” z pracy. Czy Europejczyk tego potrzebuje?

Ponadto w „cywilizowanym świecie” chodzenie na wszystkie możliwe akcje, poczynając od korporacyjnych pijatyk a kończąc na wiecach i manifestacjach, czyni człowieka „comme il faut” (o dobrych manierach – tłum.) w oczach kolektywu. „Skorupiaków-pustelników” ci sami Francuzi nawet bardzo nie lubią. To jest własnie cena dobrowolno-przymusowego uczestnictwa w masowych manifestacjach na paryskich placach.

A u nas jedynymi, którzy gorzko opłakiwali tak niepowetowaną stratę na froncie oszczerczym, byli liberałowie. Albowiem kruk krukowi oka nie wykole. Mistrzowie szkalowania i bezczeszczenia wszystkiego co rosyjskie, świetnie rozumieją, że cios w tradycyjne wartości jest najbardziej niszczący. Tak więc wylewali łzy nad trupami swoich paryskich sojuszników.

Dlatego obrzydliwym był widok, pod murami francuskiej ambasady w Moskwie, pawianiej grzywy składającego kwiaty „echowca” (pracownika stacji „Echo Moskwy” – tłum.), żyda Wieniediktowa (Benedyktowa). Dla niego, odpracowującego zachodnie honoraria, śmierć tuzina jawnych zboczeńców jest dużo większą tragedią niż cierpienia ludzi w Donbassie.

Żyd Wieniediktow (Benedyktow), główny opluwacz Rosji i Rosjan.
Żyd Wieniediktow (Benedyktow), główny opluwacz Rosji i Rosjan.

Nie mniej ohydne okazały się intelektualne defekacje pani Winokurowej, która odważyła się nazwać „łajdakami” tych, którzy potępiają liberałów za anty-donbasskie postawy i opłakiwanie pseudo-artystów, których bazgroły trudno jest traktować jako sztukę.

Rozumiem, że terroryzm to zło. I że walka ze złem za pomocą przemocy także jest złem. Ale coś ostatnio coraz częściej rodzi się we mnie pragnienie by wziąć do rąk żelazną miotłę i zmieść z oblicza Ziemi „Echo Moskwy”, „Nowuju gazietu”, i inne tuby prozachodniego marazmu-liberalizmu. Wszystkie nieszczęścia pochodzą od nich i jeżeli ci beneficjenci trzydziestu waszyngtońskich srebrników opuszczą granice Rosji to będzie tylko lżej.

Paryska histeria z zamachem na libertyńskich lewaków a ludobójstwo kijowskich terrorystów w Donbassie
Paryska histeria związana z zamachem na libertyńskich lewaków a ludobójstwo dokonywane przez kijowskich terrorystów w Donbassie

Patrz także:

Z przyczyn moralno-estetycznych W-P nie publikuje „dzieł” brukowca „Charlie Hebdo”. Plugawe okładki lewacko-libertyńskiego brukowca,  „Charlie Hebdo”.

http://www.businessinsider.com/16-bold-covers-from-the-satirical-paris-magazine-that-was-attacked-today-2015-1?op=1

Za: http://www.segodnia.ru/content/154693

Data publikacji: 9.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *