Strona główna > NWO > Apokalipsa > Franciszek zmienił Modlitwę Pańską

Franciszek zmienił Modlitwę Pańską

Franciszek dokonał zmiany w Modlitwie Pańskiej w błaganiu: „nie wódź nas na pokuszenie”.

Franciszek dokonał zmiany w Modlitwie Pańskiej w błaganiu: „nie wódź nas na pokuszenie”. Twierdził, że sformułowanie było niedokładne i sprawiało wrażenie, że Bóg prowokuje człowieka do grzechu. Ciekawe, że o czymś takim nie myśleli apostołowie, męczennicy i święci przez wieki. Żaden z nich nie pomyślał o tym, że Modlitwę Pańską lepiej określi jak sam Pan Jezus. Dzięki tej pseudo-redakcji Franciszka ujawnia się, że w ogóle nie zna podstaw walki o zbawienie nieśmiertelnych duszy. Jest to walka ze złem, które jest w człowieku, nawet z duchem zła – diabłem. Sama pokusa nie jest zła. Jest nam dana do oczyszczenia. Pismo Święte mówi: „Bóg z pokuszeniem wskaże sposób jego pokonania i da Wam siłę abyście mogli przetrwać“ (1Kor 10,13). W próbie – w pokuszeniu – człowiek uczy się zwyciężać, a tym uzyskuje miłosierdzie. Istnieje tu ale ryzyko, że nie wytrwa. Dlatego może uzyskać miłosierdzie w inny sposób a to poprzez modlitwę. Jezus uczy nas prosić: „nie wódź nas na pokuszenie, ale zbaw nas ode złego!” Franciszek bojkotuje rzeczywistość, że w Piśmie Świętym są pewne prawdy, które tylko wydają się być sprzeczne. Bojkotuje również, że Bóg objawia tajemnicę tylko tym, którzy pokutują i idą za Chrystusem. Franciszek unika pokuty, tylko o niej mówi, ale robi odwrotnie. Jeśli podczas zmiany Modlitwy Pańskiej odnosi się do tych ekspertów, którzy nie mają wiary i anulują Słowo Boże, są to eksperci od herezji. Jaki jest praktyczny wpływ wprowadzonych zmian Franciszka?

1) Przez zmianę nastąpi chaos a przy wspólnej modlitwie, kłótnie, przekrzykiwanie i wrogość wobec siebie.

2) Przez zmianę Modlitwy Pańskiej nastąpi precedens umożliwiający dalsze zmiany, które będą głębiej i głębiej likwidować pozostałości wiary i tradycji.

3) Swoją fałszywą zmianą Franciszek odwraca uwagę od potrzeby podstawowej zmiany, tą jest prawdziwa pokuta, prowadząca do odrodzenia Kościoła, do której wyzwał arcybiskup Carlo Maria Viganò.

W szczególności dzisiaj Franciszek jest zobowiązany do:

1) potępiania herezji neo-modernizmu i synkretyzmu, które niszczą Kościół;

2) odwołania swojej herezji w Amoris Laetitia;

3) skruszonego przyznania się do ukrywania przestępstw homoseksualnych a nie kłamać publicznie;

4) zniszczenia całej sieci homoseksualnej w najwyższych miejscach Kościoła. Następnie Franciszek musi zrezygnować z urzędu. Odwraca uwagę od tego swojego największego obowiązku, zmieniając Modlitwę Pańską. To szczyt hipokryzji. Franciszek działa jako pseudo-lekarz, który zamiast pomagać pacjentowi zagrożonemu krwawieniem, przyspiesza śmierć eutanazją.

Dzisiaj jest w liturgii naprawdę potrzebna zmiana, ale nie w Modlitwie Pańskiej. Konieczne jest pominięcie imienia Franciszka w modlitwach liturgicznych. Jako heretyk utrzymuje urząd papieski bezprawnie ! Jego nieważność znajduje potwierdzenie w Piśmie Świętym, Gal 1: 8-9 i bulla Pawła IV. Najbardziej aktualną i konieczną zmianą dzisiaj jest przestać wspominać Franciszka w liturgii !

+ Eliasz Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

9. 6. 2019

W święto Zesłania Ducha Świętego

Opublikowany 13 czerwca 2019

One thought on “Franciszek zmienił Modlitwę Pańską

  1. Jest jedna rzecz, którą trzeba zmienić, bo Chrystus nam nakazał modlić się w całości”… bo Twoje jest krolestwo i potęga i chwała na wieki wieków”. Masoński II sobór rozdzielił modlitwę w nowej liturgii…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.