Strona główna > Rosja > FRANCISZEK ZAKŁADA CERKIEW ANTYCHRYSTA…razem z fałszywym patriarchą Cyrylem. Papież nazwał Boga „ojcem wszystkich wyznań”.

FRANCISZEK ZAKŁADA CERKIEW ANTYCHRYSTA…razem z fałszywym patriarchą Cyrylem. Papież nazwał Boga „ojcem wszystkich wyznań”.

Uwaga od Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry! To jest absolutnie oczywiste, że pachołki Antychrysta pospiesznie tworzą jego „cerkiew”. Jest także absolutnie oczywiste, że w tym szatańskim procesie jedną z czołowych ról odgrywa fałszywy patriarcha Cyryl, który wprowadza do największej lokalnej Cerkwi Powszechnego Prawosławia czyli do Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, szatańską herezję twierdzącą, że wszystkie religie i wyznania modlą się do tego samego boga.

Na obronę tego diabelskiego łgarstwa rzuceni są wszyscy patriarszy propagandziści. Ten szatański legion szkaluje i oczernia wyznawców demaskujących nieuczciwość i herezje fałszywego patriarchy Cyryla, w tym naszych ojców ze Świętej Góry Athos, kompromituje ich jako prawosławnych, odstręczając tym samym od czystości wyznania Wiary. Oby pokarał ich Pan!

Bracia i siostry! Nie słuchajcie tych pachołków Antychrysta i nie oglądajcie ich video. Nie polegajcie na słowach bezbożnych i nie utrzymujcie z nimi kontaktów. W przeciwnym wypadku utracicie właściwe duchowe wartości i pod wpływem skrajnego, obłudnego podstępu tych zwiastunów „cerkwi” Antychrysta wpadniecie w pokusę i zostaniecie zwiedzeni przez ich zgubne tumanienia.

————————————————————–

Dnia 27 stycznia Franciszek powitał siedem tysięcy przedstawicieli Czerwonego Krzyża, którzy zgromadzili się w Sali Pawła VI. Zwróćmy uwagę, że wystrój tej sali jest podobny do dekoracji używanych przez jakąkolwiek, mroczną i totalitarną sektę.

Pod koniec swojego przemówienia papież nie skorzystał ze swojego „apostolskiego błogosławieństwa” przyjmując, że może ono być „obraźliwe dla wyznawców innych religii”. Zamiast tego Franciszek zwrócił się do Pana z prośbą o błogosławieństwo dla wszystkich obecnych: „Panie, ojcze całej ludzkości i ojcze wszystkich wyznań”.

Nie potrzeba przypominać, że takie oświadczenie jest skrajnie bluźniercze nawet z punktu widzenia herezji rzymsko-katolickiej. Istnieje tylko jedna Prawdziwa Cerkiew Chrystusowa. Wszystkie pozostałe „chrześcijańskie wyznania” są fałszywe. Nie mówiąc już o tym, że papież-jezuita nazwał Pana ojcem w ogóle wszystkich wyznań co oznacza, że Bóg zrodził także łgarstwo pogaństwa, i łgarstwo judaizmu, i nawet łgarstwo satanistycznych sekt, które na Zachodzie uważane są za w pełni godne szacunku „wyznania”.

W tejże Ameryce „kościół Lucyfera” nawet ma swoich kapelanów w armii, stawia pomniki swojemu rogatemu bożyszczu i coraz częściej wygrywa sądowe sprawy wytaczane przeciwko chrześcijanom.

W świetle tego oświadczenie jezuity Franciszka całkowicie odpowiada politycznej linii najwyższych elit USA i krajów Unii Europejskiej, które bardzo szybko formują uniwersalną, globalną religię Antychrysta na szczątkach starych wyznań. Przypomnijmy, że niedawno patriarcha Cyryl podczas publicznego kazania bożonarodzeniowego powtórnie powiedział, że jego spotkanie w Hawanie z „bratem” Franciszkiem będzie przyczyniać się do walki o tradycyjne wartości.

Kiedy prawosławni eksperci mówią o tym, że na bazie rzymskiego katolicyzmu tworzona jest synkretyczna, antychrześcijańska religia, to często wyzywa się ich od „konspirologów” i „oszołomów”. I każdy może przekonać się, że papież-jezuita zajmuje się właśnie tym okultystyczno-politycznym projektem już tylko po obejrzeniu tego jednego video, nawet bez jego tłumaczenia.

Za: http://3rm.info/main/70287-iezuit-francisk-sozdaet-cerkov-antihrista-vmeste-s-lzhpkirillom-papa-nazval-gospoda-otcom-vseh-konfessiy.html

Data publikacji: 2.02.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.