Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Franciszek – wielki masoński budowniczy Jednej, Światowej, Masońsko-Satanistycznej religii

Franciszek – wielki masoński budowniczy Jednej, Światowej, Masońsko-Satanistycznej religii

Widzimy tu anty-papieża, zwanego też Franciszkiem, ściskającego dłonie hinduskiemu guru niejakiemu Pujji Swamiji, otoczonego przez swych  hinduskich wyznawców. Na szyi anty-papieża wisi, przyjazna dla środowiska „elaichimala”, czyli łańcuszek hinduistycznych koralików, wykonanych z kardamonu i „pobłogosławionych” przez samego guru.

a

A tu duchowa porada, jaką ów pan guru Swamiji daje swym zwolennikom:

„Idź do Boga. Niezależnie od tego jak Go nazwiesz, niezależnie od formy kultu, jaki uprawiasz. Po prostu idź do Niego. On akceptuje WSZYSTKIE nazwy i WSZYSTKIE  formy.  JEŚLI BÓG MOŻE BYĆ czczony tylko w jeden sposób, TO ON NIE JEST BOGIEM !!! …”

Fotografie Franciszka i Swamidżiego zostały wykonane podczas „ekumenicznego” spotkania, kiedy to Franciszek zwracał się do  200 przedstawicieli najrozmaitszych wyznań, zebranych  w Watykanie w marcu 2016 roku. Oświadczył on, że Kościół istnieje po to aby „wspierać jedność i miłość”, i że wszystkie religie są wezwane do bycia „..Posłańcami pokoju i budowniczymi wspólnoty ..”.

Wzywał on katolików do poszukiwania  „prawdziwego ” synkretyzmu religijnego, co w efekcie sprzyja budowie MASOŃSKIEJ JEDNEJ ŚWIATOWEJ RELIGII .

On nazwał wszystkie religie, które promują pokój i miłość ,”autentycznymi  i „prawdziwymi tradycjami religijnymi”, a także  twierdził, że katolicy  „spotykający się” z ludźmi  z innych religii, „zadowalają tym Boga”.

Franciszek nie stracił okazji do przekazania przesłania ekologicznego, stwierdzając, że „prawdziwym miłosierdziem” jest nie tylko praca z innymi religiami na rzecz pokoju, ale dbanie o naszą planetę, „nasz wspólny dom”…

18 października 2017 r. anty-Papież zwany Franciszkiem  wezwał przywódców religijnych do pracy na rzecz pokoju ekologicznego.

Powiedział on: „..wyrażam uznanie i wdzięczność za pracę grupy zwanej Religie na Rzecz Pokoju; oferuje ona drogocenną służbę zarówno na rzecz religii, jak i pokoju, ponieważ religie są wyznaczone, przez ich naturę, do promowania pokoju poprzez sprawiedliwość, braterstwo, rozbrojenie i opiekę nad stworzeniem..”

Wobec Watykanu, okupowanego przez taki ekumeniczny i hipisowski pacyfizm, wydaje się, że przybycie Jednej Masońskiej Światowej Religii jest już nie do uniknięcia, i to wszystko pod przykrywką pokoju, miłości i miłosierdzia.

Tłu. Renata

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A753-Guru.htm

Pd tłumacza: tu info o guru

http://www.pujyaswamiji.org/gallery/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *