Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Franciszek uważa, że ​​Kościół katolicki powinien przeprosić gejów za ich obrazę

Franciszek uważa, że ​​Kościół katolicki powinien przeprosić gejów za ich obrazę

Odpowiedź Franciszka na pytanie z 26 czerwca 2016 roku podczas konferencji prasowej w czasie lotu z Armenii:

Pytanie: „Wasza Świątobliwość. W ciągu ostatnich kilku dni, Kardynał Marx z Niemiec przemawiał na ważnej konferencji w Dublinie o Kościele w świecie współczesnym, i powiedział, że Kościół powinien przeprosić społeczność gejowską za to, że marginalizował te osoby. W kolejnych dniach po zabójstwach w Orlando, wiele osób mówi, że wspólnota chrześcijańska ma coś wspólnego z tą nienawiścią wobec tych osób. Co ty uważasz?”.

Franciszek:

„Powtórzę to, co powiedziałem podczas mojej pierwszej podróży, i również powtórzę to co Katechizm Kościoła Katolickiego mówi, to znaczy, że nie powinni oni być dyskryminowani, że powinno okazać się im szacunek i ofiarować pomoc duszpasterską. Możemy nie aprobować niektóre sposoby ich działania, które są zbyt obraźliwe dla innych ludzi, ale nie z powodów ideologicznych, ale w zakresie, moglibyśmy powiedzieć, przyzwoitości politycznej. Ale to nie ma nic wspólnego z problemem: jeżeli problemem jest to, że dana osoba ma takie tendencje, ​​i z dobrą wolą szuka Boga, KIMŻE MY JESTEŚMY, ŻEBY ją/jego OCENIAĆ? Powinniśmy być pomocni dla nich, zgodnie z nauczaniem Katechizmu. Katechizm mówi jasno! Istnieją tradycje w niektórych krajach, w niektórych kulturach, innego podejścia do tego problemu. Ja myślę, że Kościół POWINIEN PRZEPROSIĆtak jak „marksista” Kardynał powiedział [czyli kard Reinhold Marx]NIE TYLKO te osoby, która są gejami i zostały obrażone, ALE TAKŻE przeprosić ubogich, kobiety i dzieci wykorzystywane w miejscach pracy, i za to, że błogosławił tak wiele amunicji/broni. Kościół powinien przeprosić za te wszystkie razy gdy nie reagował… – a kiedy mówię „Kościół”, mam na myśli chrześcijan; Kościół jest święty, my jesteśmy grzesznikami! Chrześcijanie powinni przeprosić za brak pomocy w wielu decyzjach, za brak pomocy tak wielu rodzinom … Pamiętam z dzieciństwa kulturę Buenos Aires, kulturę bardzo katolicką, z której pochodzę. Nie można było wejść do domu rozwiedzionej pary! Mówię o czasach sprzed osiemdziesięciu laty. Kultura uległa zmianie, dzięki Bogu. Jako chrześcijanie POWINNIŚMY CIĄGLE PRZEPRASZAĆ, i nie tylko za to……”

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/francis-church-apologize-offending-gay-people/#.WBizYtQrJkg

Tłum. Renata

Komentarz: Franciszek mówi, że homoseksualistom „należy okazywać szacunek”. Franciszek mówi, że sodomia to jest sposób działania, który ​jest „zbyt obraźliwy dla innych ludzi”. Franciszek NIE MÓWI, że sodomia jest obraźliwa DLA NIEGO, ale „dla innych ludzi”. Co za apostata. Franciszek następnie wypowiada herezję:”kim my jesteśmy, aby ich osadzać?” To stwierdzenie jednoznacznie oznacza, że ​​on nie powie, że oni żyją w stanie śmiertelnego grzechu. Franciszek potem mówi, że on uważa, że Kościół katolicki „powinien przeprosić” ” tę osobę, która jest gejem i została obrażona”. Franciszek JEST POTĘPIONY !!!

https://www.youtube.com/watch?v=naN_KN_7J-I

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *