Strona główna > NWO > Franciszek spotkał się z szefem Związku Syjonistycznego

Franciszek spotkał się z szefem Związku Syjonistycznego

W poniedziałek, 2 lipca 2018 r., Franciszek odbył niezwykle długie spotkanie z Avi Gabbayem, izraelskim politykiem i obecnym przywódcą Związku Syjonistycznego i izraelskiej Partii Pracy.

Avraham „Avi” Gabbay przyniósł mu listy od rodzin Hadara Goldina, Orona Shaul i Avery Mengistu i zrelacjonował aktualną sytuację w Gazie i na Bliskim Wschodzie (oczywiście widzianą oczami Izraela)

W poniedziałek, 2 lipca 2018 r., Franciszek odbył niezwykle długie spotkanie z Avi Gabbayem, izraelskim politykiem i obecnym przywódcą Związku Syjonistycznego i izraelskiej Partii Pracy.

Unia Syjonistyczna to polityczny sojusz w Izraelu Partii Pracy, Hatnuah i Ruchu Zielonych, które mają nadzieję na zdetronizowanie Benjamina Netanjahu w wyborach w 2019 roku.

Gabbay jest ałunem elitarnej Jednostki Sił Obronnych Izraela 8200, która jest formacją wywiadowczą podobną do amerykańskiej NSA.
(Bez komentarza; marokańsko-izraelski Żyd jest spokrewniony z Ritą (Gabbay) Katz, przedstawicielem public relations ISIS, której ojciec został powieszony w Iraku za to, za  szpiegowanie na rzecz Izraela).

Podczas spotkania Avi Gabbay przekazał Franciszkowi listy od rodzin Mengistu, Szaul i Goldina, prosząc Franciszka w „imię pokoju” o pomoc w sprowadzeniu szczątków do Izraela.

Franciszek odpowiedział, że „zamierzał podjąć działania w tej sprawie” i stwierdził:

— „Każdy, kto atakuje naród żydowski lub atakuje samo istnienie państwa Izrael, jest w rzeczywistości antysemitą. Z drugiej strony, ktokolwiek krytykuje jeden rząd lub inny, który kontroluje swoją politykę w Izraelu jest uzasadniony. „

Konkretnie była to krytyka ruchu bojkotacyjno-dezinwestycyjnego przeciwko Izraelowi (BDS).

Franciszek, zobowiązał się wywierać presję na Hamas, aby zwrócił Izraelowi zakładników i szczątki  dwóch Izraelczyków.
Tutaj mamy Franciszka chętnie uczestniczącego w psychodramie Izraela, ponieważ to Izrael jest odpowiedzialny za istnienie Hamasu, podobnie jak oni są odpowiedzialni za ISIS.

Obietnica Franciszka wywierania presji na Hamas przypomina jego „serdeczny apel, aby zapewnić, że wszyscy zobowiązują się przestrzegać status quo”.

Status quo jest kontynuacją polityki Watykanu w zakresie wspierania czystek etnicznych (tj. De-chrystianizacja) Izraela.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ logotypem Franciszka jest holokaust i judaizm talmudyczny – nawet jeśli na pozór wydaje się inaczej.

Tylko pamiętaj, że bezstronny Franciszek („Kim jestem, by sądzić?”) staje się osądzającym, o jego religię.

Ironią losu jest również to, że Franciszek, który nie chciał ingerować w wybory w Argentynie, nie ma problemu z wtrącaniem się w nadchodzące wybory w Izraelu. W sumie jest to część podwójnie myślącego wewnętrznego Żyda Franciszka.

Mówiąc o wewnętrznych Żydach, polsko-marokańsko-hiszpańsko-izraelski Żyd Franciszek powiedział temu wewnętrznemu Żydowi, że Henrique Cymerman, który również zorganizował podróż Franciszka do Izraela, jest tym, który zorganizował prywatną audiencję Avi Gabbaja u Franciszka.

Co jeszcze z tej prywatnej audiencji nie wyciekło? W nadchodzących latach powinny stopniowo wyciekać informacje,

Według encyklopedii Judaica:

—  nazwisko Gabbay pochodzi od hebrajskiego gabbai, który jest „świeckim wspólnotowym urzędnikiem” i pochodzi od hebrajskiego słowa gavah, co oznacza „do dokładnej zapłaty”.

Nic nie może być bardziej trafne niż Avi Gabbay, świecki urzędnik, odwiedzający Franciszka w Watykanie, gdzie żąda zapłaty od samozwańczego plemienia, a Franciszek szczęśliwie się opłaca.

To, że nikt w konserwatywnych katolickich i tradycyjnych katolickich mediach nie omówił tego spotkania, dowodzi, że wszyscy powinniście o nich wiedzieć, są oni chętnymi dodatkami w programie talmudystów.

W końcu to nie jest rakieta, wystarczy, że sprawdzisz AP Wire i kanały RSS dla wiadomości takich jak ta.

Niestety rodzina Asia Bibi nie znała Henrique Cymermana,
tak więc minęło 5 lat, zanim dostaliśmy 40-minutową widownię z pokornym Franciszkiem.
Franciszek wygląda na dobrze się bawiącego. Musi opowiadać kolejny bluźnierczy żart.

O księdzu, który wygłaszał antysemickie kazania, dopóki Jezus z krzyża nie spojrzał na Dziewicę stojącą pod krzyżem i powiedział do niej,
„Mamo, chodźmy, bo nas nie lubią …””

Albo śmieje się z tych wszystkich naiwniakówktórzy uważają go za katolika.

Kanał 2 Izraela – z tego spotkania

ideo source: mako.co.il, פגישת פרנציסקוס ואבי גבאי

______________

Tłum. m.jasińska

Sunday, July 8, 2018

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2018/07/francis-meets-with-head-of-zionist-union.html

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/07/13/franciszek-spotkal-sie-z-szefem-zwiazku-syjonistycznego/

Data publikacji: 13.07.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *