Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Franciszek radośnie powiększa swoją kabalistyczną kolekcję

Franciszek radośnie powiększa swoją kabalistyczną kolekcję


Franciszek  dodaje kopię „Mistycznych Opowieści z Emek HaMelech” do swojej kabalistycznej kolekcji bibliotecznej.

Pope Francis meets with Rabbi Edgar Gluck, Chief Rabbi of Galicia, center, during a private audience at the Vatican on May 8, 2017. Photo courtesy of L'Osservatore Romano

Gdy Franciszek miał prywatną audiencję  z chasydzkimi Żydami z Polski któregoś dnia, przywitał ich w starych papieskich apartamentach, gdzie spotykają się szefowie państw i ich biurokratyczni lokaje oraz tzw.  delegacje religijne. Zanim doszło do Franciszkowego  ‚kołysania się’  w trakcie słuchania piosenki jidysz, został mu dany prezent. Ten prezent to książka o mistycznych opowiadaniach z Emek HaMelech i została napisana przez Rabina Naftali Hertza i wydana przez Rabina DovBer Pinsona.

Autor owej książki  twierdził, że był uczniem AriZal (Isaac Luria), chociaż NIGDY go nie spotkał.  Książka‚Mistyczne Opowieści z Emek HaMelech’ twierdzi, że rozwija  naukę lurianistycznej kabały. Wprowadzenie do owej książki „Mistycznych Opowieści z  Emek HaMelech”  tłumaczy mniej więcej to w ten sposób.

„… Mistyczne opowieści z  Emek HaMelech” to cudowna i inspirująca kolekcja opowieści wyrzuconych z głębokiego i erudytywnego ciała mądrości kabalistycznej. Książka, z której te historie zostały zrobione, Emek HaMelech (a także jego autor) jest trochę tajemnicą. Ale jak wszystkie dobre tajemnice, warto ja zbadać. W tym duchu obecny tom jest oferowany ogółowi społeczeństwa w zasadzie i pamięci jego świętego autora, a także w nadziei na WPROWADZENIE DO kabalistycznego nauczania i tradycji.”

i  itp, itd,. blah, blah…

Więc jakież to  koncepcje Lurianicznej Kabały „oswiecą” pana Franciszka ??

– Reinkarnacja dusz w zwierzęta i  w kamienie;

– pozytywne wwwiibrrraccje;

– Wezwania martwych przodków; Stanie się opętanym duszą zmarłego chorego Chasyda; Moshiach ben Josepha – lurianiccy kabaliści uczą, że Moshiach ben Joseph został wcielony jako Kain a potem był  reinkarnowany jako Józef (syn Jakuba) i Jeroboam.

– Moc modlitwy dziesięciu talmudycznych Żydów;

– datki charytatywne;

– Moc Psalmów;

– MOC utraconych dusz i złych duchów/demonów ( sic!!!)

Widzenie bogini  Szekinah…..

I tem podobne okultystyczno-demoniczne badziewie  sprzedawane szumnie światu  jako „religia”.

Tłum. Renata

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/05/francis-adds-copy-of-mystic-tales-from.html

Od tłumacza: Poniewaz Franciszek już dużo wie o dobrych wibracjach i uwielbia naigrywać się z  naszego Pana, Jezusa Chrystusa, trudno się dziwić że był bardzo zadowolony z otrzymania tej książki? 

Jego wewnętrzny (chasydyczny) Żyd musi skakać z radości! 

My zaś z  ‚Call Me Jorge’ … zastanawiamy  się, jakiż to syf z tej Lurianistycznej  Kabaly będzie wypływać z ust Franciszka,  podczas jego ‚homilii’ na nic nie  podejrzewających ludzi, siedzących  w ławkach kościelnych, w nadchodzących miesiącach letnich ?

Tu Franciszek  radośnie podryguje se w rytm kabalistyczno-okultystycznej ‚muzyki” .

A tu pamiętamy reakcje  Franciszka na widok innego daru, tiary papieskiej.

Jakże odmienna ta reakcja i czemuż to??

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/franciszek-wyraznie-sie- krzywi-widok-daru-jakim-tiara-papieska-2017-03

a


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *