Strona główna > NWO > Franciszek obściskuje marksistowskiego prezydenta Boliwii

Franciszek obściskuje marksistowskiego prezydenta Boliwii

W ciepłym, policzek- do – policzka, uścisku, „papież Franciszek” przywitał 30 czerwca, 2018 r., komunistycznego prezydenta Boliwii, niejakiego Evo Moralesa, w Pałacu Apostolskim.

Morales udał się do Watykanu, aby wziąć udział w ceremonii uczynienia kardynałem  emerytowanego biskupa zwanego Toribio Porco. Morales powiedział, że chce być świadkiem stworzenia „naszego pierwszego rdzennego/tubylczego kardynała i pracownika”.

Rzeczywiście, Porco, który sam był aborygenem/tubylcem, spędził część swojego życia jako pracownik-kapłan i został wyznaczony przez Jana Pawła II na prałata z Corocoro, by współpracować z miejscowymi Indianami.

Od kiedy oczekuje się, że Synod Amazonii, który ma się odbyć w 2019 roku, zmieni wiele rzeczy w Kościele, wizyta Moralesa jest interesującym epizodem, w którym widzimy komunizm wychwalający Plemienność/tubylczość, i jego ciepłe przyjmowanie przez Progresywny/postępowy Watykan.

Na trzech pierwszych zdjęciach  widać aspekty prestiżowego przyjęcia, jakim Franciszek obdarzył tego komunistę.

Od czwartego zdjęcia w dół można zobaczyć różne prezenty, które zostały dane Franciszkowi, w Boliwii lub w Watykanie, podczas wielokrotnych spotkań Moralesa z jego „bratem Franciszkiem”, jak to on nazywa „papieża”.

Tłum. Renata

Źródło: https://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A788-Evo.htm

P.S. Od tłumacza:

TYLKO prawdziwy DUREŃ nie zauważył do tej pory, że ten straszny człowiek, podający się za papieża KK, tak naprawdę nim NIE JEST. 

Jest to judeo-mason, lewak, komunista, marksista, globalista, kłamca, hipokryta i duchowy brat Judasza.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *