Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Franciszek idzie w zaparte

Franciszek idzie w zaparte

Franciszek idzie w zaparte – popiera poglądy przeciwne prawu Bożemu, potwierdzając to swoimi działaniami – list teologów i wideo.

BERGOGLIO W SYNAGODZE 1

Chodzi przede wszystkim o sprawy małżeństwa (Komunii św. dla cudzołożników) oraz o protestantyzację Kościoła. Właśnie został opublikowany list do Franciszka – „Synowskie napomnienie” – które zostało mu przedłożone 11 sierpnia bieżącego roku przez 62 uczonych i duchownych. Więcej napisała na ten temat pch24.pl – zobacz tutaj: Kilkudziesięciu uczonych wysłało do papieża „synowskie napomnienie w sprawie szerzenia herezji”

Jak widać, Franciszek bez pardonu popiera odstępstwo od wiary i grzech nie tylko na sposób opisany przez autorów napomnienia, ale także błogosławi cudzołożnym parom w praktyce, publicznie. Kto jeszcze nie widział tego wideo? Gdzieś w komentarzach bloga już się pojawiło, ale pewnie nie wszyscy czytają przeróżne komentarze. Prezydent Kolumbii z kochanką, panią Rodríguez, która napisała później: „Wasza świątobliwość, dziękuję za błogosławieństwo naszego małżeństwa”. Proszę sobie obejrzeć – Franciszek błogosławi grzech.

Za: https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2017/09/24/franciszek-idzie-w-zaparte-popiera-poglady-przeciwne-prawu-bozemu-potwierdzajac-to-swoimi-dzialaniami-list-teologow-i-wideo/

Data publikacji: 24.09.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *