Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Franciszek demolka

Franciszek demolka

„Jadący” na ogromnej metalowej kuli używanej do demolki budynków, papież Franciszek pokazany jest na okładce niemieckiego tygodnika  Die Weltwoche – Nr 14. Demolująca kula zamierza uderzyć w budynek kościoła, który już jest na wpół-zrujnowany. Nagłówek na okładce mówi: Papież sprząta – żywiołowy Franciszek zderza się z Kościołem.

a

Kreskówka i nagłówek ilustrują artykuł Matthiasa Matusska – Wszystko o papieżu [„All Sorts of Things about the Pope” (Papst Allerlei) – analizującego niszczycielskie dzieło papieża Franciszka.

Matussek pokazuje liczne jego innowacje: zły język wprowadzony przez Franciszka w przemówieniach, sprzeczności w jego oświadczeniach, personalne obrażanie Kurii, prześladowanie wrogów, a mianowicie kard. Burke’a i Saraha, luźna zerowa polityka tolerancji w kwestii pedofilskich księży, błędna idea, że papież powinien interesować się wynikami badań opinii publicznej, zamiast obroną dogmatów.

Artykuł krytykuje też „niechlujny, drastyczny i lekkomyślny” sposób w jaki Franciszek zajmuje się moralnością, dając przykłady krytyki wobec dużych rodzin, że „rozmnażają się jak króliki”, i jego ostatnie zaproszenie Paula Ehrlicha – znanego aborcjonisty – by wygłosił przemówienie w Watykanie. Podobnie cenzurowane jest jego własne podejście do homoseksualizmu. „Czy papież oszalał?” pyta eseista Weltwoche, powtarzając pytanie postawione przez angielski The Spectator.

Nie, on nie jest szaleńcem, on ma program, podsumowuje Matussek. Program zniszczenia
Una, Sancta, Catholica Ecclesia. Pokazuje jak papież robi to swoimi encyklikami, czynami i niszczeniem Mszy Trydenckiej – stosując się do planu II SW.

Artykuł kończy się uprzejmie, cytatem z tekstu św. Pawła do papieża, w którym apostoł każe Tymoteuszowi głosić prawdę bez względu na to czy jest to popularne czy nie.

Pocieszające jest to, że pochodzi z zupełnie innej perspektywy niż nasza w TIA, że dziennikarz Weltwoche postrzega realia podobnie jak my.

Tłum. Ola Gordon

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A726-Collision.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.