Strona główna > NWO > Franciszek: chrześcijanie muszą odrzucić suwerenność i przyjąć globalizm

Franciszek: chrześcijanie muszą odrzucić suwerenność i przyjąć globalizm

W swoim tradycyjnym przemówieniu na Boże NarodzenieFranciszek wezwał chrześcijan do odrzucenia suwerenności i przyjęcia globalizmu, aby uczynić świat lepszym.

W odpowiedzi na wzrost populizmu i rosnącą wrogość wobec nielegalnej imigracji wśród mieszkańców Zachodu, Papież Franciszek ostrzegł:

„Nasze różnice nie są szkodliwe ani niebezpieczne; są źródłem bogactwa. Podobnie jak artysta, mający wykonać mozaikę: lepiej gdy dysponuje kamykami w wielu kolorach, a nie tylko kilkoma – powiedział Papież wielkiej publiczności w Watykanie.

„Uczy nas tego doświadczenie” – „jako bracia i siostry, wszyscy jesteśmy różni. Nie zawsze się zgadzamy, ale łączy nas nierozerwalna więź, a miłość naszych rodziców pomaga nam kochać się nawzajem. „

 Franciszek między innymi mówił także o materializmie i jego skutkach ubocznych: Raport Voiceofeurope.com:

„Nienasyconą chciwością napiętnowana jest cała ludzka historia, paradoksalnie, nawet dzisiaj, kiedy [jeden ma kilka obfitych obiadów], podczas gdy zbyt wielu odchodzi bez codziennego chleba potrzebnego do przeżycia „- powiedział.

„Stojąc przed żłóbkiem, rozumiemy, że pokarmem życia nie są materialne bogactwa, ale miłość, nie obżarstwo, ale dobroczynność, nie ostentacja, lecz prostota” – dodał Papież.

m.jasińska

za; https://explainlife.com/pope-francis-christians-must-reject-sovereignty-and-embrace-globalism-5814/

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/01/22/franciszek-chrzescijanie-musza-odrzucic-suwerennosc-i-przyjac-globalizm/

22.01.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1