Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Franciszek ” błogosławi ” cudzołożny związek Prezydenta Kolumbii

Franciszek ” błogosławi ” cudzołożny związek Prezydenta Kolumbii

Podczas wizyty w Kolumbii, w dniach 6-10 października, anty-papież Franciszek spotkał się oczywiście z prezydentem kraju,  Juanem  Manuelem Santosem Calderónem.

a

a

Santos jest  w „cywilnym” związku.  „Ożenił się” on  z Marią Clemencią Rodríguez Múnera.

 To jest DRUGIE „małżeństwo” dla obu z nich. Pierwszą/jedyną żoną Santosa jest Silvia Amaya Londoño , a pierwszym (jedynym) mężem Marii  Rodriguez  jest Christian Toro Ibler.

Innymi słowy, ich obecny związek jest cudzołożny.

Takie jest  jasne, pewne i  nieodwracalne stanowisko Kościoła Rzymskokatolickiego, (NIE MYLIĆ z obecną ANTY-KATOLICKĄ, judeo-masonką sektą Watykan 2, która podstępnie przejęła struktury zewnętrzne KK i powoli ,acz skutecznie, wyniszcza Go od wewnątrz – od tłumacza).

10 września pani prezydentowa  Rodríguez umieściła wiadomość na twitterze, która zawierała też i teledysk, w którym Franciszek dał jej  i jej rzekomemu mężowi/kochankowi „błogosławieństwo” (Franciszek, jako że NIE JEST katolikiem, a tym bardziej katolickim księdzem, nie jest w stanie udzielić „katolickiego” błogosławieństwa, on może najwyżej dać  „judeo-masońskie „błogosławieństwo”. A wiadomo do jakiego „boga’ uciekają się judeo-masoni- od tłumacza).

 W owym twitterze, pani  Rodríguez zwraca się bezpośrednio do pana Franciszka pisząc:

„Su Santidad, gracias por bendecir nuestro matrimonio”  czyli po naszemu, („Wasza świątobliwość, dziękuję za błogosławieństwo naszego małżeństwa”).

Oto rzut owego tweeta pani prezydentowej.

a

A tu krotki filmik z youtube z owej judeo-masonskiej ceremonii, którą wielu myli z katolicką.

Dla czytelników naszego portalu, którzy nie są katolikami i nie wierzą, że „zawarcie związku małżeńskiego” po rozwodzie jest cudzołożne, proszę zrozumieć, że nie jest to nawet kwestia centralna. Głównym punktem jest to, że Kościół katolicki nazywa takie związki cudzołożnymi, a Franciszek twierdzi, że jest katolikiem – papieżem nawet!

Franciszek właśnie pobłogosławił to, co sam uznaje za cudzołóstwo (czyli INACZEJ  pan judeo-mason zwany Franciszek,  a odgrywający umiejętnie rolę „katolickiego” papieża dla ludu, POBŁOGOSŁAWIŁ GRZECH ŚMIERTELNY !!!–od tłumacza)

Przez długi czas modernisci z  Novus Ordo starali się znaleźć drogę wokół tych jasnych słów samego Boga: „Nie będziesz cudzołożył” (Wj 20:14).

 Franciszek  surowo krytykuje tych, którzy przestrzegają tego boskiego prawa (które nie  przyznaje absolutnie żadnych wyjątków), nazywających ich ‚faryzeuszami”, zupełnie nie uwzględniając faktu, że to właśnie faryzeusze, opowiadali się za rozwodami i ponownym małżeństwem, podczas gdy Nasz Pan Jezus Chrystus, był tym, który usunął prawo Mojżeszowe i przywrócił nierozerwalność małżeństwa dla Nowego Przymierza (por. Mt 19, 3-12).

Pomimo tego, że niby wspierają nierozerwalność i świętość małżeństwa, fałszywi papierze posoborowi osłabili je w praktyce, wydając unieważnienia małżeństw (annulments) jak  przysłowiową dmuchaną kukurydzę, a sam pan Franciszek jeszcze ułatwił owe deklaracje o nieważności maleństwa. Ponieważ to co się działo do tej pory nie było wystarczające aby zniszczyć chrześcijańską rodzinę.

W kwietniu ubiegłego roku, Franciszek wydał swój dokument z piekła rodem nazwany „Amoris Laetitia”, w którym uczy, że cudzołóstwo czasami jest nie tylko dozwolone, ale w rzeczywistości jest NAKAZANE przez Boga (zob. Amoris Laetitia, s. 303).

Franciszek podwoił swe heretyckie bluźnierstwa „blogoslawiac”  cudzołożny związek kolumbijskiego prezydenta i jego kochanki.

Tłum. Renata

Źródło: https://novusordowatch.org/2017/09/francis-blesses-adulterous-union-colombian-president/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *