Strona główna > NWO > Franciszek-Bergoglio wyznaje, iż został prezbiterem Novus Ordo w dużej mierze dlatego, że chciał być komunistycznym „modernistycznym rewolucjonistą” w Neokościele. – „Traditio”

Franciszek-Bergoglio wyznaje, iż został prezbiterem Novus Ordo w dużej mierze dlatego, że chciał być komunistycznym „modernistycznym rewolucjonistą” w Neokościele. – „Traditio”

Franciszek-Bergoglio wyznaje, iż został prezbiterem Novus Ordo w dużej mierze dlatego, że chciał być komunistycznym „modernistycznym rewolucjonistą” w Neokościele. – „Traditio”.

 

Franciszek-Bergoglio wyznał w wywiadzie z 24 września 2019 r. (wkrótce ukaże się w formie książkowej), że był pod wielkim wpływem marksistowskiego terroryzmu Esther Ballestrino de Careaga (z prawej), która dała mu teksty komunistyczne do przeczytania na uniwersytecie. Zabrał je ze sobą do Seminarium Neojezuitów i ukrył przed urzędnikami Neoseminarium. Bergoglio został prawdopodobnie ekskomunikowany mocą zatwierdzonego przez Papieża Piusa XII w 1949 r. Dekretu przeciw komunizmowi.
–––––––––––
Franciszek-Bergoglio przyznał podczas wywiadu (24 września 2019 r.) z włoskim dziennikarzem prof. Eugenio Scalfarim, który wkrótce zostanie opublikowany w formie książkowej, że był pod głębokim wpływem ateistycznego komunizmu, kiedy postanowił zostać duchownym Novus Ordo i stwierdził, iż ateistyczny komunizm jest „w zgodzie z doktryną społeczną” Neokościoła Novus Ordo. Bergoglio w żaden sposób nie zareagował na fakt, że Dekret przeciw komunizmowi z 1949 r. zatwierdzony przez Papieża Piusa XII głosił, iż katolicy, którzy wyznają doktrynę komunistyczną, podlegają ekskomunice jako odstępcy od wiary chrześcijańskiej. A więc, wygląda na to, że Bergoglio, jak sam przyznaje, został ekskomunikowany z Kościoła katolickiego, zanim jeszcze został duchownym Novus Ordo.
   W wywiadzie, który wkrótce zostanie wydany w formie książkowej, Franciszek-Bergoglio nazywa siebie wojującym „modernistycznym rewolucjonistą”, odrzucającym wszelkie próby nawracania kogokolwiek na chrześcijaństwo (nazywa to „prozelityzmem”). Wyznaje, iż w rodzimej Argentynie uczyła go na uniwersytecie „żarliwa komunistka”, którą szanował i z którą się zaprzyjaźnił. Nauczycielka ta przekazała Bergoglio teksty partii komunistycznej do przeczytania. Okazało się, że nauczycielką Bergoglio była paragwajska marksistowska terrorystka Esther Ballestrino de Careaga, która została skazana na śmierć za swoje brutalne zbrodnie. (Niektóre informacje do tego komentarza zostały przesłane przez CC News).
   Wierni katolicy! Franciszek-Bergoglio oświadcza, że komuniści myślą podobnie jak chrześcijanie. Dla niego Neokościół jest grą polityczną, nie mającą żadnego znaczenia religijnego, lecz jest jedynie narzędziem do propagowania ateistycznego komunizmu i rewolucji marksistowskiej przy użyciu władz tej instytucji. Według heretyckiego poglądu Bergoglio, nasz Pan Jezus Chrystus umarł na krzyżu nie po to, aby odkupić grzechy człowieka, lecz aby ustanowić socjalistyczne „braterstwo”. Heretyk Bergoglio odrzuca również absolutną prawdę o Bogu i deklaruje, że każdy człowiek może sam sobie wymyślić prawdę. Jest to samą istotą, rdzeniem jadowitego, heretyckiego modernizmu, który Papież św. Pius X nazwał „syntezą wszystkich herezji”. Nigdy nie wypowiedziano prawdziwszych słów, a obecny heretyk-neopapież jest najlepszym uosobieniem rozpowszechnionej w Neokościele herezji.
http://www.traditio.com/comment/com1912.htm (2)
Z języka angielskiego tłumaczyła Iwona Olszewska
(Większość ilustracji od red. Ultra montes).

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2019/12/franciszek-bergoglio-wyznaje-iz-zosta.html#more

8.12.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.