Strona główna > NWO > Franciszek-Bergoglio w Ogrodach Watykańskich przewodniczy pogańskiej ceremonii ku czci „Matki Ziemi”. Synod Amazoński

Franciszek-Bergoglio w Ogrodach Watykańskich przewodniczy pogańskiej ceremonii ku czci „Matki Ziemi”. Synod Amazoński

W ramach przygotowań do głośnego obecnie Synodu Amazońskiego zwołanego przez Franciszka-Bergoglio, który odbędzie się w modernistycznym Rzymie w dniach 6-27 października 2019 – a którego heretycki program został ogłoszony – odbyła się ceremonia z udziałem Bergoglio, podczas której w pogańskim rytuale uczczono „Matkę Naturę”. 

Bergoglio został obdarowany czarnym magicznym pierścieniem przez pogańską kapłankę. Neokościół, założony w 1964 roku na antysoborze Vaticanum II – celem zastąpienia katolickiego Kościoła – wykroczył już daleko poza granice autoprotestantyzacji dochodząc do czystego pogaństwa. Żaden prawdziwy katolik nie może mieć z tą sektą nic wspólnego – podobnie jak z Bergoglio.

–––––––––––
   Być może to pierwsze takie wydarzenie w Neokościele. 3 października 2019 r. w Ogrodach Watykańskich – w ramach przygotowań do głośnego Synodu Amazońskiego, który odbędzie się w modernistycznym Rzymie w dniach 6-27 października – odbyła się z udziałem Franciszka-Bergoglio ceremonia, podczas której uczczono „Matkę Ziemię” pogańskim rytuałem sadzenia drzewa. Uczestnicy padli na twarz w akcie adoracji, a następnie zaczęli tańczyć przed rzeźbionymi wizerunkami dwóch nagich kobiet w ciąży… Bergoglio był tak przejęty widowiskiem, że tylko się gapił rezygnując z wygłoszenia przygotowanych wcześniej uwag.
   Zatwierdzona przez Neopapieża pogańska ceremonia została zorganizowana przez globalny katolicki [sic] ruch klimatyczny (Global Catholic [sic] Climate Movement), radykalną organizację polityczną. Pogańską naturę rytuału zawierała już sama jej nazwa: „pago a la tierra„, pogańska ofiara dla „Matki Ziemi” powszechnie praktykowana wśród tubylczych (pogańskich) ludów w niektórych częściach Ameryki Południowej. Dopasowawszy ten pogański rytuał do radykalnej polityki „globalnego ocieplenia”, uczestnicy uroczystości nieśli w rękach miski ziemi z różnych miejsc na całym świecie, z których każdy symbolizował inny problem „ekologii”. W końcu pogańska kapłanka podarowała Bergoglio czarny pierścień przedstawiający pogańską czarną magię i morderczą współczesną/marksistowsko-modernistyczną neojezuicką „teologię wyzwolenia”, który Bergoglio począł „błogosławić”. Bergoglio zaprezentowano również jedną z półnagich figurek, którą również skwapliwie „pobłogosławił”. (Niektóre informacje w tym komentarzu pochodzą z Catholic News Agency).
Wierni katolicy! Franciszka-Bergoglio nie należy traktować poważnie. Z pewnością nie jest katolikiem, ani nawet chrześcijaninem. Stał się poganinem uczestniczącym w pogańskim rytuale płodności. Neokościół, założony w 1964 r. na antysoborze Vaticanum II celem zastąpienia Kościoła katolickiego, wykroczył już daleko poza granice autoprotestantyzacji dochodząc do czystego pogaństwa. Żaden prawdziwy katolik nie może mieć nic wspólnego z neopapieżami lub z ich neokościołem pod groźbą naruszenia Pierwszego Przykazania Bożego.

http://www.traditio.com/comment/com1910.htm (2)
Z języka angielskiego tłumaczył Mirosław Salawa
(Większość ilustracji od red. Ultra montes).
10.10.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.