Strona główna > Świat > Franciszek apeluje o szczepionkę oraz udziela wsparcia dla Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa

Franciszek apeluje o szczepionkę oraz udziela wsparcia dla Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa

„Papież” Franciszek zaapelował w niedzielę o międzynarodową współpracę w celu rozwiązania kryzysu wokół pandemii koronawirusa i połączenie wysiłków naukowców, by wypracować szczepionkę i skuteczne leczenie. Apel wystosował po południowej modlitwie w Watykanie.

Zwracając się za pośrednictwem mediów do wiernych z biblioteki Pałacu Apostolskiego po odmówieniu modlitwy maryjnej Regina coeli papież powiedział: „Po raz kolejny pragnę wyrazić moją bliskość z chorymi na Covid-19 oraz tymi, którzy opiekują się wszystkimi cierpiącymi w każdy sposób z powodu pandemii”.

„Pragnę jednocześnie wesprzeć międzynarodową współpracę podejmowaną poprzez różne inicjatywy, by odpowiedzieć odpowiednio i skutecznie na ciężki kryzys, jaki przeżywamy” – dodał Franciszek.

Następnie oświadczył: „Ważne jest połączenie zdolności naukowych, w sposób przejrzysty i bezinteresowny, by wynaleźć szczepionki i leczenie oraz zagwarantować powszechny dostęp do niezbędnych technologii, które umożliwią każdej zakażonej osobie w każdej części świata otrzymanie koniecznej kuracji”.

Papież przypomniał, że maj jest miesiącem maryjnym, w którym wierni odwiedzają sanktuaria dedykowane Matce Bożej.

„W tym roku z powodu sytuacji sanitarnej udajemy się duchowo do takich miejsc wiary i oddania, by złożyć w sercu Świętej Dziewicy nasze troski, oczekiwania i plany na przyszłość” – podkreślił.

Franciszek ogłosił również, że poparł propozycję tworzonego przez przywódców religijnych Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa, by 14 maja ogłosić dniem modlitwy i postu oraz dzieł miłosierdzia dla wiernych wszystkich religii po to, by – jak dodał – „błagać Boga o pomoc dla ludzkości i przezwyciężenie pandemii koronawirusa”. Zaznaczył, że „modlitwa ma wartość uniwersalną”.

źródło: Deon.pl, PAP

zobacz także:

Przerażający sojusz Watykanu, Pentagonu oraz Microsoftu – Biblijny “Znak Bestii”?

 

 

 

 

21 thoughts on “Franciszek apeluje o szczepionkę oraz udziela wsparcia dla Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa

  1. W 2018 roku zmarlo na choroby dolnych dróg oddechowych itp w Polsce 55 tys osób, to srednio 4500 ludzi miesiecznie, gdzie najwieksze nasilenie jest w miesiacach wiosennych i jesiennych.
   Na przestrzeni 2 miesięcy zmarlo niby na COVID – 750 osób ale wiadomo, że wiele przypadków jest na siłę przypisywanych więc można powiedzieć, że może zmarła z połowa tego co się podaje.

   I wychodzi na to, że te 4500 miesięcznie to nie problem a te 300 przypadków w ciagu 2 miesięcy (które pewnie i tak są nagięte na potrzeby propagandowe) sparaliżowało całą gospodarkę i doprowadzi do masowych szczepien i realizacji ID2020

 1. Ja odstępuje wszystkie dawki całej mojej i niech zaszczepi swoją całą rodzinę i cały Watykan i pcały PIS ?

 2. Co papież ma na myśli mówiąc o…
  … zagrarantowaniu powszechnego dostępu do niezbędnych technologii, które umożliwią każdej zakażonej osobie w każdej części świata otrzymanie koniecznej kuracji?

 3. Bergoglio nie jest ani Franciszkiem ! ani papieżem ! ani katolikiem ! – to wybrany przez posoborowych pseudo kardynałów ( faryzeuszy -wilki w owczych skórach ) antypapież lóż masońskich i NWO ! Prawdziwy KK-ck trwa w Tradycji ze Mszami Św w rycie rzymskim ( łacińskim ) a najgłębiej u Bractwa św.Piusa X-GO . , ale również i przede wszystkim u takich kapłanów jak ks. Woźnicki ,ks.Jacek Bałemba czy ks . Natanek i im podobni .
  Treści katolickie czytajmy codziennie:
  sacerdoshyacinthus.com
  verbumcatholicum.com
  actualia.blog
  Dalsze krzewienie powyższych adresów – w Polsce i za granicą –
  będzie współpracą w dobrym dziele. A.M.D.G.

 4. Do dzieci szatana zwraca się o pomoc a do Pana Boga nie? Dlaczego? A jaką fajną ma czapkę! Zobaczcie mycki starszych za czasów Chrystusa. Są takie same. Ja nie przyjmę tej szatańskiej trucizny niby szczepionki!

 5. Modlitwy do bożków pogańskich są potrzebne,aby mógł się ujawnić syn zatracenia Antychryst.Dziwne dla mnie jest,że zachęca do tych modłów katolicki papież.
  Zachęcam wiernych katolików,żeby modlili się o zwycięstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa i jego Matki Maryi Niepokalanej.

 6. Modlitwy do bożków pogańskich są potrzebne,aby mógł się ujawnić syn zatracenia Antychryst.Dziwne dla mnie jest,że zachęca do tych modłów katolicki papież.
  Zachęcam wiernych katolików,żeby modlili się o zwycięstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa i jego Matki Maryi Niepokalanej.Koronawirus jest tylko pretekstem do zniszczenia gospodarki,rodziny i kościoła.

  1. Wirusów z grupy koronawirusów jest wiele.
   Od dawna są w naszym ciele. A tam nie ma nic mowy o Covid-19.
   Jesteś pewien że to ta szczepionka?

 7. Franciszek apeluje o szczepionkę oraz udziela wsparcia dla Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa
  to nie jest papiez tylko zwykly dupek

 8. może niech się chłopina zatroskany trochę douczy bo ciemny jak masa, albo skonsultuje z jakimi s wirusologami żeby go oświecili że na wirusy nie ma szczepionek! no chyba że nalezy do bandy planujacej masowa depopulacje to niech sobie szaty zmieni na takie jak nosi KOSTUCHA :)

 9. Chcą nas oznakować jak bydło, a potem pozabijać promieniami mikrofalowymi ! Uwaga to zbrodniarze, nie zawahają się przed niczym aby nas wymordować. Nie dajcie się ludziska zaszczepić, to będzie was koniec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *