Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Balonowo-kondomiarska tiara Bergoglio i Apokalipsa

Balonowo-kondomiarska tiara Bergoglio i Apokalipsa

Bergoglio w końcu znalazł dla siebie odpowiednią tiarę. W dniu 27 stycznia 2016 roku, kiedy oglądał popisy cyrkowych artystów, przyjął także błaznów z grupy „The clowns of the smile”, którzy rzekomo przynoszą ulgę cierpiącym dzieciom.

Barwne kondomy na łbie podkreślają intensywność nowej ewangelizacji połączonej z majestatem szefa judeochrześcijańskiego koncernu soborowego. Wadą jest brak takich symboli jak heksagram, cyrkiel i węgielnica. Mimo to sama tiara jest jak najbardziej odpowiednia dla takiego osobnika jak Bergoglio i jego ferajna.
Barwne balono-kondomy na łepetynie podkreślają intensywność nowej ewangelizacji połączonej z majestatem szefa judeochrześcijańskiego koncernu soborowego. Wadą jest brak takich symboli jak heksagram, cyrkiel i węgielnica. Mimo to sama „tiara” jest jak najbardziej odpowiednia dla takiego dostojnika jak Bergoglio wraz z jego ferajną.

——————————————————————————————————-

Jest to grupa, która występuje w szpitalach i rzymskich domach. Błazny podarowały Bergoglio „balonowo-kondomiarski kapelusz”, specjalnie dla niego przygotowany, który został przez Bergoglio, z namaszczeniem, umieszczony na błazeńskiej łepetynie.

Błazny zaoferowały mu także przyjęcie czerwonego nosa, którego nie omieszkał on, jako profesjonalny błazen, umieścić na swoim nosie (poniżej). Wszyscy wiemy, że Bergoglio metodycznie niszczy wszystko co pozostało po poprzednich judeochrześcijańskich antypapieżach w dziedzinie symboli Kościoła Katolickiego.

Jak na ironię Bergoglio teraz nosząc ten balonowo-kondomiarski komiczny kapelusik, odnalazł odpowiedni dla siebie, tak jak i dla innych judeochrześcijańskich antypapieży, doskonały symbol. Jest to doskonała „tiara” dla judeochrześcijańskich uzurpatorów.

Ten błazeński, judeochrześcijański antypapież już po raz drugi publicznie nakłada sobie czerwony nos. Ciekawe kiedy zobowiąże swoich kolesi w interesach, tak zwaną hierarchię judeochrześcijańską, do noszenia także czerwonych nosów. A kiedy rozpocznie się noszenie czerwonych rogów?

a1,1

a1,2

a11

—————————————————————————————————-

Podczas swojego powrotnego lotu z Juarez (Meksyk) do Rzymu, Bergoglio na pokladzie samolotu wziął udział w godzinnej konferencji prasowej i omówił szereg zagadnień.

Jego słowa są podane tutaj:  http://www.catholicnewsagency.com/news/full-text-of-pope-francis-in-flight-interview-from-mexico-to-rome-85821/

Podczas tej konferencji prasowej Bergoglio wskazał, że używanie środków antykoncepcyjnych jest dozwolone w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa „Zika”.

„Paloma Garcia Ovejero, Cadena COPE (Spain): Ojcze Święty, przez kilka tygodni było wiele obaw w wielu krajach Ameryki Łacińskiej ale także i w Europie, które dotyczyły wirusa „Zika”. Największe ryzyko będzie dla ciężarnych kobiet. Jest cierpienie. Niektóre władze proponują aborcję albo unikanie ciąży. Jeśli chodzi o unikanie ciąży to czy może, w tej sprawie, Kościół wziąć pod uwagę koncepcję „mniejszego zła”?

Bergoglio: Aborcja nie jest „mniejszym złem”. To jest zbrodnia. Jest to odrzucenie kogoś po to żeby uratować kogoś innego. To jest to co robi mafia. Jest to zbrodnia, absolutna zbrodnia.. A co do „mniejszego zła” unikania ciąży to mówimy w kategoriach konfliktu pomiędzy piątym a szóstym przykazaniem. Paweł VI, wspaniały człowiek, w trudnej sytuacji w Afryce, zezwolił zakonnicom na używanie środków antykoncepcyjnych w przypadku gwałtu.

Nie mylcie zła unikania ciąży z aborcją. Aborcja nie jest problemem teologicznym, to jest problem ludzki, to jest problem medyczny. Zabijasz jedną osobę aby ratować inną, w najlepszym wypadku. Albo żeby żyć wygodnie, prawda?

To jest przeciwko przysiędze Hipokratesa, którą składają lekarze. Jest to zło samo w sobie ale nie jest to zło religijne na początku, nie, to jest ludzkie zło. Wtedy, oczywiście, jak z każdym ludzkim złem, każde zabójstwo jest potępione.

Z drugiej strony unikanie ciąży nie jest absolutnym złem. W pewnych wypadkach, tak jak i w tym, albo w tym o którym wspomniałem w związku z Pawłem VI, to jest jasne. Chciałbym również nakłonić lekarzy do dołożenia wszelkich wysiłków w celu znalezienia szczepionek przeciwko tym dwóm komarom, które przenoszą tę chorobę. To musi być opracowane”.

Ten ostatni akt tego fałszywego uzurpatora na Tronie Świętego Piotra, Jorge Begoglio, o pseudonimie Franciszek, wywołuje jeszcze więcej wstrząsu, zdumienia i konsternacji pośród członków judeochrześcijańskiej sekty New World Order. To co widzimy, ich reakcję, etc, to jest wypełnienie proroctwa Apokalipsy 17:8.

UWAGA! Przed oglądaniem video zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

a10

Na podstawie portali katolickich (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową):

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A665-Tiara.htm

Francis approves contraception during news conference

Data publikacji: 18.02.2016

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.