Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Francis tak szybko modernizuje kadry neobiskupów, że odpadną pseudotradycjonaliści

Francis tak szybko modernizuje kadry neobiskupów, że odpadną pseudotradycjonaliści

Petrus Romanus, międzynarodowy korespondent TRADITIO

Marksista/heretyk neopapież Francis-Bergoglio

mianuje ultra modernistycznych biskupów neokościoła

W takim tempie, że mnożą się jak biblijna plaga szarańczy

Latem 2018 większość neobiskupów będzie jego mianowańcami

Latem 2019 większość neokardynałów będzie jego mianowańcami

Neokoni i pseudotradycjonaliści jak FSSP i Nadzwyczajni

Teraz walczą o egzystencję by pozostać jako protestanci

W Pogańskiej Organizacji Bergogliańskiej

Jak czytelnicy wiedzą, sporządzam najbardziej szczegółowe dane o neobiskupach mianowanych przez marksistowskiego neopapieża Franciszka-Borgoglio. 26 kwietnia 2018 w dzikim tempie kontynuował zastępowanie istniejących neobiskupów jeszcze bardziej marksistowskimi marksistami/modernistami. Choć liczba jego mianowańców dzisiaj jest nietypowa, to nie jest dla niego niezwykłe. Mianował 7 kolejnych neobiskupów, wszyscy mają kierować neodiecezje; mianował nie tylko podległych biskupów pomocniczych.

Dokonane przez Bergoglio wybory w tym dniu pokazują, że postanowił zniszczyć wszelkie pozostałości nawet neokonów lub pseudotradycjonalistów w neohierarchii. W szalonym tempie Usuwa każdego z trochę bardziej konserwatywnych nominowanych przez nieświętego JPII-Wojtyłę. Do końca lata 2018, zdecydowana większość z grupy neobiskupów  będzie jego mianowańcami, wybranymi przez jego marksistowsko-neojezuicką sieć.

Neokoni i pseudotradycjonaliści, np. FSS i Nadzwyczajni, teraz walczą o swoją egzystencję by pozostać protestantami w Pogańskiej Organizacji Bergogliańskiej. Do lata 2019 neokolegium kardynalskie też będzie zdominowane przez własnych mianowańców Bergoglio. To tego trzeba dodać obecną liczbę neokardynałów, którzy go wybrali.

Żegnaj protestancki neokościele JPII-Wojtyły. Witaj Pogański Neokościele Bergoglio, którego neoepiskopalni agenci promują aborcję, transgenderyzm (genderbenderyzm = naginanie płci), i marksizm. Neokościół dawno się skończył, a teraz to staje się tak oczywiste, że żaden uczciwy, prawdziwy katolik nie może temu zaprzeczyć.

Źródło: http://traditio.com/comment/com1804.htm

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *