Strona główna > NWO > Apokalipsa > Podczas fotografowania nanoszone znamię bestii

Podczas fotografowania nanoszone znamię bestii

Szanowni czytelniczki i czytelnicy portalu W-P. Niechaj was nie zwiedzie fakt prezentacji przez W-P tłumaczeń artykułów z rosyjskiej sieci, które dotyczą rozpoczętego procesu zniewalania Rosjan metodą elektronicznego sterowania człowiekiem, ten proces toczy się w całym świecie, w każdym kraju, bez względu na ustrój polityczny i system gospodarczy. Zniewalanie odbywa się również nad Wisłą! „Porzućcie wszelką nadzieję wszyscy, którzy tu wchodzicie!” („Boska Komedia” – Dante Alighieri) – Red. W-P.

a000

UWAGA ! Podczas fotografowania w MFC można otrzymać znamię (kod kreskowy lub trzy szóstki) na czoło. Video.

A0

Drodzy bracia i siostry, bądźcie ostrożni!

Istnieje niebezpieczeństwo, że podczas fotografowania w MFC (Многофункциональный центр предоставления государственных и муниципальных услуг (далее – МФЦ) – Wielofunkcyjne centrum państwowych i miejskich usług – tłum.) zostanie naniesione wam na czoło znamię (kod kreskowy albo trzy szóstki). My wszyscy, w ciągu ostatnich 3 lub 4 lat, dowiedzieliśmy się o działaniu w naszych miastach MFC. Świadczy to centrum ponad 150 usług ale co najważniejsze to przeprowadza się tam wydawanie dokumentów przy których dokonuje się fotografowania , w przypadku dowodów tożsamości i paszportów zagranicznych. Proponujemy wam obejrzenie na video jak odbywa się proces fotografowania.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Jak zauważyliście, twarz człowieka jest wyraźnie ustawiana w środku okręgu i na linii oczu. W takim ustawieniu i w bezruchu nic nie przeszkadza w naniesieniu, podczas fotografowania, szóstek albo kodu kreskowego na czoło (jeżeli przy tym wprowadzi się cyfrowy kod osobisty człowieka).

Aby ponownie podczas kilku fotografowań nanieść znamię (kod kreskowy) trzeba koniecznie zamontować skaner na podczerwień. Jeżeli on „zobaczy” na czole znamię (kod kreskowy) to podczas powtórnych fotografowań promień służący do nanoszenia znamienia nie uaktywnia się.

A tak na marginesie, to zwróćcie uwagę, że w górnej części ekranu jest paseczek zielonkawego światła. Najprawdopodobniej jest to skaner. Chyba nie jest to odblask od lampy umieszczonej z tyłu za dziewczyną ponieważ nie jest ona, po prostu, tam potrzebna. A jeżeli uważnie się przyjrzeć to widać w prawym górnym kącie zielonkawego paska wyraźną poziomą granicę pomiędzy zakresami zielonkawego i niebieskiego światła. Oznacza to, że są to różne segmenty panelu ekranu.

Zwróćcie uwagę, że w momencie fotografowania video-filmowanie w kabinie jest wstrzymane, pozostał tylko dźwięk: kobieta tam siedzi nieruchomo, nie mrugając. Video-filmowanie, najprawdopodobniej, zatrzymano z tego powodu, że z obiektywu aparatu fotograficznego „coś tam się pokazało”, to znaczy nastąpiło naniesienie znamienia (kodu kreskowego) i kamera video mogłaby zarejestrować odblask promienia.

Zrozumieliście już, że zróżnicowanie znamienia, trzy szóstki albo kod kreskowy, polega tylko na tym, że jeżeli nanoszony jest kod kreskowy to potrzebne są dokumenty w celu pobrania z nich kodu personalnego z osobistym numerem człowieka, a trzy szóstki mogą być naniesione na czoło w ogóle bez żadnych dokumentów.

Przykład detektora walutowego

Patrz także: Nie bierzcie UEK. Będą laserowo nanosić znamię na czoło i rękę.

Za: http://3rm.info/main/66016-pri-fotografirovanii-v-mfc-mozhno-poluchit-nachertanie-na-lob-video.html

Publikacja: 24.01.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *