Forum Wolnej Polski

Szanowni Państwo,

na adres redakcji przychodzi sporo listów, opinii, komentarzy, linków do materiałów z innych witryn, linków do istotnych materiałów anglojęzycznych, filmów itp. Kochani, kontaktujemy się z redakcją W-P jeśli chcemy na W-P zadziałać, np. udostępnić polskim internautom tłumaczenie wartościowego artykułu, czy jakiś swój autorski materiał (przy okazji: poszukiwany ochotnik/ochotniczka do przetłumaczenia artykułu pod linkiem). W każdym innym przypadku prosimy korzystać z Forum W-P i na nim dzielić się swoimi opiniami, linkami, merytoryczną krytyką artykułów tudzież merytorycznym uzupełnianiem ich treści. Miejcie proszę na uwadze, że redakcja W-P musi koncentrować się na działaniu W-P, a nie wchodzić w jałowe dyskusje w prywatnej korespondencji.

Uprzejmie zachęcamy do wzięcia udziału w tworzeniu Forum Wolnej Polski. Prosimy nie bać się i korzystać z możliwości, póki jeszcze je mamy. Forum W-P umożliwia nam dzielenie się własnymi opiniami i przemyśleniami, dzięki Forum możemy zostawiać własne artykuły i tłumaczenia do publicznej oceny i dyskusji, które w efekcie końcowym mogą pojawić się na stronie głównej W-P. Dzięki Forum internauci i zarazem Czytelnicy niezależnej sieci mogą poznać się wzajemnie, wymieniając zdania w poufnej korespondencji. Innymi słowy Forum umożliwia konsolidację i organizację Polaków.

Aby powiększyć grafikę kliknij na niej prawym przyciskiem myszy i wybierz „pokaż obraz”

a

Forum daje nam także możliwość informacyjnego wspierania polskiej niezależnej sieci, a tym samym wpływania na poziom świadomości polskich internautów – na czym powinno nam wszystkim zależeć.

Forum umożliwia nam wspólne omawianie problemów, wydarzeń z kraju i ze świata, a tym samym wspólne dochodzenie Prawdy – co jest bezwzględnie ważne w czasach powszechnego i totalnego kłamstwa.

Forum tworzymy my sami, a więc tylko od użytkowników Forum zależy jego poziom, towarzyski klimat, i generalnie charakter. Wykorzystajmy pożytecznie na nim swój potencjał! Potrafisz robić komputerową grafikę? Podziel się nią z internautami zakładając własny temat, a być może powstaną z niej plakaty czy wlepki, którymi można obkleić każde miasto w Polsce. Wymyśliłeś niepoprawnie polityczny dowcip nt naszej zjudeizowanej rzeczywistości? Podziel się nim. Zostanie udostępniony na portalach społecznościowych i rozejdzie się po całej Polsce. Jesteś prawnikiem? Możesz udzielać anonimowo pomocy prawnej polskim patriotom, którzy jej potrzebują. A każdy kto całym sercem zaangażuje się w działanie, prędzej czy później jej potrzebuje. Patrioci pozostawieni na pastwę losu mogą nie wybrnąć z kłopotliwych sytuacji. Tu potrzebna jest profesjonalna pomoc i doświadczenie ludzi, którzy z podobnych sytuacji wybrnęli w przeszłości.

Forum można wykorzystać na niezliczone sposoby i  każdy z nas może pozytywnie spożytkować cząstkę siebie zarówno we własnym interesie, jak i w interesie ogółu. Bowiem wszystko jest w naszych rękach.

Nie zmuszamy do codziennej aktywności na Forum, ponieważ na W-P działamy hobbystycznie, z pasji, a nie pod przymusem. Zachęcamy natomiast aby podzielić się informacją, opinią, czymkolwiek mającym wartość, choć raz na tydzień, a nawet i na miesiąc. To, uczynione w większym gronie, umożliwi wykorzystanie potencjału Forum który drzemie jeszcze niewykorzystany tuż pod naszym nosem.

Forum W-P w swoim obecnym kształcie zostało sfinansowane przez Czytelników i darczyńców W-P. Pod względem technicznym nie ma sobie równych w Polsce w alternatywnej sieci – co przekłada się na wygodną czytelność forum nawet na urządzeniach mobilnych jak telefony komórkowe, a pod względem tematycznym, specjalnie dla polskich internautów, forum zostało zaprojektowane na wzór najpoczytniejszego narodowego forum na świecie, Stormfront.

Za sprawą forum możemy docierać do podobnych nam ludzi, z naszych miejscowości, okolic. Nie bójmy się zawierać znajomości i organizować np. lokalnie w akcjach propagandowych, by następnie upubliczniać ich owoce dając przykład tkwiącym w głębokiej apatii rodakom.

Ponadto użytkownikom, którzy uczestniczą w działaniu na forum i dostarczaniu nań materiałów, oferujemy prywatną skrzynkę pocztową na serwerze W-P.

 Przykładowe adresy:

[email protected]

[email protected]

Korespondencji e-mail na serwerach mainstreamowych lepiej nie traktować jak poufnych listów, niczym w tradycyjnej kopercie, ale bardziej jako pocztówki. Wszech-totalna inwigilacja czy portale społecznościowe wykluczają dziś organizowanie się oraz wymianę informacji bez wiedzy orwellowskiego tzw. wielkiego brata. Serwer W-P, którego byt i możliwości Czytelnicy i Czytelniczki zafundowali, taką możliwość nam oferuje, a na nią nie stać na W-P nawet Rotszyldów. Użytkowników forum, którzy zechcą posiadać własną pocztę na serwerze W-P, prosimy o kontakt. Prosimy jedynie podać swój login – pierwszy człon naszego elektronicznego adresu. W odpowiedzi otrzymamy link z którego logujemy się do panelu skrzynki. Podczas pierwszego logowania zmieniamy hasło na jak najsilniejsze, zapisujemy je w notesie tudzież na innym kawałku papieru, i oczywiście chomikujemy otrzymany i niezbędny do zalogowania link.

Kilka pierwszych komentarzy podlega moderacji, następnie użytkownicy mogą korzystać z Forum bez żadnych ograniczeń.

Forum W-P – link.

Z wyrazami szacunku,

Redakcja

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *